سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ورزش هوازی برای لاغری کودکان چاق بسیار خوب است

مجموعه : ورزش درمانی
ورزش هوازی برای لاغری کودکان چاق بسیار خوب است

ورزش هوازی برای لاغری کودکان چاق بسیار خوب است؟ ورزش هوازی ورزش تقریبا خوبی است و چربی سوزی بالایی دارد اما متاستفانه یک بدی هم دارد که فرم بدن را ول و شل می کند که اگر می خواهید در حین ورزش هوازی بدنتان فرم بگیرد باید بدنسازی حتما انجام دهید. اگر کودک چاق دارید حتما ورزش مناسب برای او ورزش هوازی است و او می تواند به راحتی لاغر شود.

 

محققان دریافته‌اند که انجام ورزش‌های هوازی تاثیرات منفی چاقی مفرط در کودکان را کاهش می‌دهد.

نتایج این بررسی‌ها در مجله بین‌المللی چاقی مفرط منتشر شده است.

 

محققان دانشگاه آکسفورد دریافته‌اند که آمادگی جسمانی در کودکی حتی با وجود چربی شکمی باعث کاهش مشکلات قلبی – عروقی می‌شود. آمادگی جسمانی تا 36 درصد این مشکلات را کاهش می‌دهد.

 

کودکانی که دچار چاقی مفرط هستند سه برابر بیشتر از دیگران در معرض بیماری‌های قلبی – عروقی، دیابت و حمله قلبی قرار دارند.

 

مدیر این تحقیقات می‌گوید: ما دریافته‌ایم کودکانی که آمادگی جسمانی پایینی دارند، اما تلاش می‌کنند تا به تدریج آمادگی جسمانی خود را تا زمان جوانی افزایش دهند کمتر دچار سندرم متابولیک می‌شوند. این مساله حتی در کودکانی که چاقی مفرط و چربی شکمی دارند نیز صدق می‌کند.

 

چاقی مفرط در بین کودکان بسیار افزایش یافته است. این در حالی است که آنها بر افزایش آمادگی جسمانی نیز توجه نمی‌کنند.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

همه آنچه باید درباره سرخ کردن غذا بدانید آموزش درست کردن چیز کیک آلبالویی تفاوت های خرمای تازه با خرمای خشک طرز تهیه سالاد خوشمزه با سبزیجات کبابی آموزش درست کردن اسنک تن (ماهی) طرز تهیه تارت زردآلو با خرما آموزش درست کردن شیرینی آلمانی آموزش ساده درست کردن آش ترش طرز تهیه سالاد خوشمزه به نام “ترین پنیر و سبزیجات” آموزش ساده درست کردن ترشی پیاز سفید در منزل طرز تهیه ریزوتو مرغ با سیب زمینی و پنیر رنده شده انواع دسرهای خوشمزه مخصوص سفره افطار