الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ترفندهای جالب و کارآمد مرورگر گوگل کروم

ترفندهای جالب و کارآمد مرورگر گوگل کروم

ترفندهای جالب و کارآمد مرورگر گوگل کروم 

 شاید به جرات بتوان گفت که یکی از بهترین مرورگرها برای کاربران ایرانی مرورگر کروم است. Chrome بیشتر امکانات را به کاربران خود می دهد و تمامی خواسته های یک کاربر اینترنتی را ساپورت می کند. گوگل برای راحتی کاربران مرورگر گوگل کروم خود را هر هفته آپدیت می کند و آخرین ورژن آن را به تمام کاربران دنیا ارائه می دهد. در ادامه این پست سماتک چند تا از جدیدترین ترفندهای مرورگر Chrome را تهیه و گرداوری کرده ایم.

 

میانبرها چندین نوع دارند و شرتکات های روی کیبورد شما نیز از این قضیه مستثنی نیستند! امروز برای شما یک پست جمع و جور راجع به میانبرهای کلیدی Chrome آماده کرده ایم که امیدواریم لذت ببرید. با ما همراه باشید.

 

1- انتخاب چندین تب با گرفتن Ctrl و کلیک
در این تکنیک که با استفاده از Shift هم امکان پذیر است، می توانید چنین تب را انتخاب کرده و به آن ها پنجره ای جداگانه (به صورت دسته بندی شده) دهید. تا انتقال تب ها دکمه کنترل را رها نکنید (برای انتقال، رنگ آن ها به خاکستری تبدیل می شود).

 

2- بوکمارک کردن با طعمی دیگر
همه می دانیم که با فشردن Ctrl + D یک صفحه را نشانه گزاری می کنند. اما چرا تک تک؟ با استفاده از Ctrl + Shift + D می توانید تمامی تب های باز شده را در یک چشم بر هم زدن بوکمارک کنید. یا این که با راست کلیک کردن روی یک تب، Bookmark All Tabs را انتخاب کنید. اما توجه داشته باشید بوکمارک کردن این چنینی آن ها را در پوشه ای مجزا ذخیره می کند. برای دسترسی به آن ها نیز کافیست از منوی زمینه ای Open All bookmarks را انتخاب کنید.

ترفندهای جالب و کارآمد مرورگر گوگل کروم

3- پاک کردن سرعتی کش مرورگر Chrome!Chrome
کافیست Control + Shift + Del را یکباره بفشارید تا تاریخچه مرورگر نمایش داده شود این بهتر از چندین راه مانند Ctrl + Y سپس Clear Browsing data و … می باشد. خب این هم از ترفنده هایی که ما را در استفاده ای سریع تر و آسان تر از کروم یاری خواهد کرد!

 

نکته: اگر کروم تان را در مک دارید به جای Ctrl از Command استفاده کنید.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری