سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بالاترین سرعت اینترنت در کشور دانمارک

بالاترین سرعت اینترنت در کشور دانمارک

بالاترین سرعت اینترنت در کشور دانمارک رکورد خورد. دانشگاه فنی دانمارک DTU به انتقال ۴۳ ترابیت اطلاعات در یک ثانیه دست یافته است. این موضوع در حالی مطرح می شود که تنها یک رشته ترانسمیتر لیزری چنین حجمی را انتقال می دهند.

سرعتی که از طریق فیبرهای نوری حاصل می شود، غیر قابل تصور خواهد بود.

در دنیای فناوری و تبادل اطلاعات، سرعت اینترنت حرف اول را می زند. در این میان برخی از کشورها به دلیل زیر ساخت های مناسب، برترین سرعت اینترنت جهانی را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش مهر، دست یافتن به سرعت اینترنتی فراتر از حد تصور یکی از آرزوهای دانشمندان و مخترعان بوده است اکنون این آرزو توسط محققان گروه ارتباطات نوری پرسرعت HSOC در دپارتمان مهندسی فتونیک دانشگاه فنی دانمارک محقق شده است.

کشورهای حوزه اسکاندیناوی مانند سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک و … از جمله صاحبان پر سرعت ترین خطوط اینترنت در دنیا هستند.

اما اکنون دانمارک گوی سبقت را از سایر کشورها ربوده تا در صدر لیست سرعت اینترنت قرار گرفته و رکورد جدیدی را به نام خود به ثبت برساند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص سیرابی برای بدن انسان آموزش درست کردن سوپ ماست آموزش غذایی خوشمزه از نوع گیاهی (کباب سبزیجات یونانی) روش های درست کردن پلو و چلو مجلسی خوش قد و بالا آموزش تصویری درست کردن مرغ سرخ شده با لیمو عمانی طرز تهیه سوپ خوشمزه پاییزی طرز تهیه میگو پلو با سبزیجات خوشمزه ترین غذای دریایی طرز تهیه لواشک به و انار در فصل پاییز آموزش درست کردن اسنک رژیمی کالباس طرز تهیه کوکوی کنگر + خواص کنگر طرز درست کردن شیر کاکائو نذری ویژه هیئتهای محرم نکته های ریز و اصول درست کردن جوجه کباب