سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

نکات امنیتی مهم در زمان off line شدن

نکات امنیتی مهم در زمان off line شدن

 

زمانی که کارتان با سرویس‌های تحت وب مثل ایمیل، جیمیل و…. تمام می‌شود حتما از آن‌ها خارج شوید.

 

زمانی که دیگر کارتان با سرویس‌های تحت وب مثل ایمیل، جیمیل و… تمام می‌شود حتما از آن‌ها خارج شوید.

 

مراقب اطلاعات شخصی‌تان مانند عکس و فیلم‌ها و اسناد باشید.

 

به نکات زیر توجه کنید:

 

۱-ایمیل یا کد پستی و تلفن خود را در اختیار هر کسی در دنیای مجازی قرار ندهید معمولا سرویس‌های تقلبی ایجاد شده برای سایت‌های مشهور از این راه اطلاعات شما را به سرقت می‌برند.

 

لازم است بدانید که طراحی سایت‌های جعلی درست همانند سایت اصلی است پس دقت خود را بالا ببرید.

 

۲-زمانی که کارتان با سرویس‌های تحت وب مثل ایمیل، جیمیل و…. تمام می‌شود حتما از آن‌ها خارج شوید. اگر این کار را نکنید باعث کاهش رهگیری فعالیت‌تان در وب می‌شود.

 

هم چنین اگر نفر بعدی پشت سیستم شما بنشیند می‌تواند بدون رمز عبور از اکانت شما استفاده کند و این موضوع در دانشگاه‌ها، کافی‌نت و… امری ضروری است.

 

۳-در تاریخچه مرورگر فهرستی از وب سایت‌هایی که به آن‌ها رفته‌اید لیست می‌شود برای امنیت بیشتر بهتر است این تاریخچه را پاک کنیم چون ممکن است دیگران از این طریق پیگیر کارتان شوند و مشکلاتی را به وجود آورند. برای پاک کردن به priracy رفته و گزینه never remember your history را انتخاب کنید خوب است بدانید که مرورگر کروم می‌تواند تاریخچه را همراه حساب جیمیل حفظ کند تا فقط شما بتوانید آن را ببینید.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن ماست موسیر خانگی کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل آموزش درست کردن سوپ کدو و سیب زمینی آموزش درست کردن سالاد چند طبقه سالم ترین شکر را بشناسیم ! آموزش درست کردن دلمه با سبزیجات معطر آموزش طبخ باقالی پلو با ته چین مرغ آموزش درست کردن آش بادمجان طرز تهیه بشقاب پنیری با خمیر یوفکا طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن باقلوای یزد