الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

بهترین درپوش ضد باکتری برای مسواک

مجموعه : اختراعات
بهترین درپوش ضد باکتری برای مسواک

این در پوش ضدباکتری که مخصوص مسواک است به گزارش سایت سماتک اولین بار است که در جهان ساخته شده است. این در پوش بسیار مهم است چون دیگر نمی گذارد هیچ باکتری بر روی مسواک بنشیند. خودتان بهتر می دانیدکه مسواک وسیله ای است که مخصوص دندان و ورودی مهم دهان است. اگرمیکروبی شود به راحتی میکروب را وارد بدن می کند.

 

درپوش ضد باکتری Brushield از آلومینیوم مورد استفاده در هواپیما ساخته شد است.

 

Brushild، نخستین درپوش ضدباکتری مسواک در جهان
در میان خطراتی که مسواک‌ها با آن‌ها مواجهند، می‌توان به خشک نکردن آن‌ها بعد از هر بار استفاده، انتقال آلودگی بین مسواک‌ها و نیز میکروب‌های‌ موجود در فضاها از جمله توالت اشاره کرد و در این بین، درپوش‌ها می‌توانند این خطرات را کم کنند و اکنون Brushield به عنوان بهترین درپوش مسواک ارائه شده است.

 

درپوش Brushield از آلومینیوم مورد استفاده در هواپیما ساخته شده و دارای سیستم قفل آهنربایی برای محکم نگه داشتن آن بر روی سر مسواک است. این ویژگی‌ها برای به حداقل رساندن خطر مواجهه تهدیدات خارجی مانند جا مسواکی‌های کثیف با سر مسواک هستند. این خصوصیات همچنین از نرم شدن مسواک و مانده خمیردندان در مسواک جلوگیری می‌کند.

 

بهترین درپوش ضد باکتری برای مسواک

درپوش Brushield با بیش از 95 درصد مسواک‌ها از جمله مسواک‌های برقی سازگار است.

 

علاوه بر آن، گفته می‌شود Brushield نخستین درپوش ضدمیکروب واقعی جهان است که با فناوری یون نقره اصلاح شده است. انتشار کنترل‌شده یون‌های نقره در دوران عمر این مسواک 99 درصد باکتری‌ها را از بین می‌برد. همچنین کانال‌های جریان هوا نیز برای انتقال هوا و خشک کردن مسواک پس از استفاده تعبیه شده‌اند که بیشتر به از بین بردن میکروب‌هایی می‌پردازد که ممکن است برس مسواک با آن‌ها مواجه شود

 

درپوش Brushield با بیش از 95 درصد مسواک‌ها از جمله مسواک‌های برقی سازگار بوده و پنج الی 10 سال بسته به سالم ماندن پوشش آن، موثر باقی می‌ماند.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری