سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

انگشتر جالبی که پیامک دریافت می کند

مجموعه : اختراعات
انگشتر جالبی که پیامک دریافت می کند

انگشتر جالبی که پیامک دریافت می کند این حلقه برای خانم‌هایی که معمولا نمی‌توانند گوشی خود را در میان انبوه لوازم گنجانده شده در کیف دستیشان پیدا کنند، نیز مناسب است.

 یک شرکت سازنده جواهرات، حلقه‌ای ابداع و عرضه کرده که ضمن بهره‌مندی از زیبایی‌های طبیعی این نوع محصولات دارای امکانات پیشرفته ارتباطی نیز هست.
 
به گزارش ایسنا، این حلقه به گوشی همراه خریدار خود متصل می‌شود و فرد را از پیام و تماس تلفن همراه خود مطلع می‌کند. این کار یا با لرزیدن و ویبره‌شدن یا از طریق چشمک‌زدن چراغ کوچک ال ای دی نصب شده در کناره این حلقه صورت می گیرد.
 
اجزای الکترونیکی این حلقه در درون سنگ نیمه قیمتی آن جاسازی شده‌اند. فلز این حلقه هم طلا و وزن آن 18 قیراط است.
 
فکر ساختن چنین حلقه‌ا‌ی وقتی به ذهن سازنده آن آمد که تصمیم گرفت راهی برای چک‌کردن گوشی خود در موقعیت‌های اجتماعی حساس پیدا کند، بدون آنکه این کار غیرمودبانه یا برهم زننده آرامش خود و دیگران باشد.
 
بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات البته این حلقه برای خانم‌هایی که معمولا نمی‌توانند گوشی خود را در میان انبوه لوازم گنجانده شده در کیف دستیشان پیدا کنند، نیز مناسب است.
 
برای استفاده از این حلقه باید بر روی گوشی هم برنامه خاصی نصب شود. نوع و ماهیت پیام هشدار ارسالی در مورد دریافت پیامک، ایمل، پیام از شبکه اجتماعی و … هم توسط کاربر و بر مبنای سلیقه او قابل تعریف شدن است.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خواص به دانه (دانه های قهوه ای رنگ شفابخش) سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند با نحوه پخت گراتین گل کلم آشنا شوید آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی آموزش درست کردن کسرول سبزیجات رژیمی آموزش درست کردن بورانی کدو صبحانه ، تازه عروس های خوزستان چیست ؟! طرز تهیه آبگوشت کرمانی با زیره آموزش ساده درست کردن رولت پیتزا خواص تره فرنگی برای بدن خاصیت ها و فواید زردآلو طرز درست کردن پاستیل خانگی