سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

اختراع ربات ماهیگیری در آمریکا

مجموعه : اختراعات
اختراع ربات ماهیگیری در آمریکا

اختراع ربات ماهیگیری در آمریکا توسط مخترعان یکی از بهترین اختراعات عرصه دریایی محسوب می شود. از قابلیت های این ربات این است که باتری آن از انتها قابل تعویض است. یک مخترع، هواپیمای بدون سرنشینی ساخته است که می توان از آن در صنعت ماهی گیری هم استفاده کرد.

 

دانیل ماریون یکی از مخترعان ایالت سان دیگو، هواپیمای بدون سرنشینی ساخته است که می تواند در صنعت ماهی گیری مورد استفاده قرار گیرد. بنا بر این گزارش، قبلا نیز دو مدل ربات ماهی گیر به نام flaoting fish finders  و waterproof quadcopters ساخته شده بود که هر کدام مسئول یک بخش از فرایند ماهی گیری بود.

اختراع ربات ماهیگیری در آمریکا

این مخترع با ترکیب این دو ربات با یکدیگر یک نمونه هواپیمای بدون سرنشین Aguadrone ساخته است که میتواند مکانی که ماهی ها در آن قرار دارند را شناسایی کرده و قلاب ماهی گیری را به آن نقطه هدایت نمایید.

 

از قابلیت های این ربات این است که باتری آن از انتها قابل تعویض است، سونار پد ماهی یاب دارد، دارای رادار خط پرواز است که به وسیله آن میتواند مسیر خود را پیدا نماید و همچنین دارای دوربینی است که به وسیله آن از مکانی که ماهی ها در آن قرار دارند فیلم برداری و عکس برداری می نماید.

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه کوفته قلقلی با آلو بخارا طرز تهیه آبگوشت لری با کشک و بادمجان آموزش غذای رژیمی کدوی شکم پر هات داگ ناسالم ترین خوراکی کره زمین آموزش درست کردن کیک شکلاتی کلاسیک آموزش درست کردن قره قروت خانگی آموزش درست کردن خیارشور سریع السیر تفاوت های خرمای تازه با خرمای خشک آموزش درست کردن کتلت آلمانی آموزش تصویری درست کردن ژله تزریقی به شکل گل طرز تهیه اسنک هات داگ خوشمزه ترین فست فود خانگی آموزش درست کردن بورانی کدو