الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

اختراع ربات ماهیگیری در آمریکا

مجموعه : اختراعات
اختراع ربات ماهیگیری در آمریکا

اختراع ربات ماهیگیری در آمریکا توسط مخترعان یکی از بهترین اختراعات عرصه دریایی محسوب می شود. از قابلیت های این ربات این است که باتری آن از انتها قابل تعویض است. یک مخترع، هواپیمای بدون سرنشینی ساخته است که می توان از آن در صنعت ماهی گیری هم استفاده کرد.

 

دانیل ماریون یکی از مخترعان ایالت سان دیگو، هواپیمای بدون سرنشینی ساخته است که می تواند در صنعت ماهی گیری مورد استفاده قرار گیرد. بنا بر این گزارش، قبلا نیز دو مدل ربات ماهی گیر به نام flaoting fish finders  و waterproof quadcopters ساخته شده بود که هر کدام مسئول یک بخش از فرایند ماهی گیری بود.

اختراع ربات ماهیگیری در آمریکا

این مخترع با ترکیب این دو ربات با یکدیگر یک نمونه هواپیمای بدون سرنشین Aguadrone ساخته است که میتواند مکانی که ماهی ها در آن قرار دارند را شناسایی کرده و قلاب ماهی گیری را به آن نقطه هدایت نمایید.

 

از قابلیت های این ربات این است که باتری آن از انتها قابل تعویض است، سونار پد ماهی یاب دارد، دارای رادار خط پرواز است که به وسیله آن میتواند مسیر خود را پیدا نماید و همچنین دارای دوربینی است که به وسیله آن از مکانی که ماهی ها در آن قرار دارند فیلم برداری و عکس برداری می نماید.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری