سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ساخت کابینت هایی برای تفکیک مموری های مختلف

مجموعه : اختراعات
ساخت کابینت هایی برای تفکیک مموری های مختلف

شاید شما هم چند مموری مختلف داشته باشید که همیشه آن ها را باهم اشتباه بگیرید. به تازگی وسیله جدیدی به نام کابینت طراحی شده است که محل قرارگیری مموری های مختلف است.

ساخت کابینت هایی برای تفکیک مموری های مختلف

امروزه در همه خانه ها جندین فلش، مموری و حافظه جانبی دیده می شود. یکی از بزرگترین دغدغه هایی که این مموری های کوچک به همراه دارند نبود محلی مناسب برای نگهداری آن هاست که با ابداع جدید یک طراح خلاق این مشکل حل خواهد شد.

 

اگر شما هم این مشکل را تجربه کرده اید باید به شما وسیله جدید به نام “کابینت” را معرفی کنیم که بهترین محل برای نگهداری مموری های مختلف است. درون این وسیله کوچک محافظ های ضدضربه وجود دارد که شما می توانید مموری را درون آن قرار دهید.

ساخت کابینت هایی برای تفکیک مموری های مختلف

 شما با قرار دادن مموری ها درون این وسیله می توانید از آن ها محافظت کنید و همچنین به صورت یک جا به مموری ها دسترسی داشته باشید. تنها کافی است آن را به رایانه متصل کنید تا به صورت یکجا به همه فایل ها دسترسی پیدا کنید.

 

“جونگو کیم” طراح این وسیله برای هر مموری یک جای مشخص تعیین کرده است برای مثال برای قراردادن مموری موسیقی جای مشخصی وجود دارد. به این صورت دیگر هیچگاه مموری های شما باهم اشتباه نمی شوند.  

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن نیمرو بدون روغن آموزش درست کردن شیرینی کره ای پنج طعم آموزش درست کردن سالاد لوبیا ویژه بیماران دیابتی طرز تهیه پیتزا سیب زمینی و پنیر آموزش درست کردن دسر پان اسپانیایی آموزش درست کردن سبزی پلو ترش با مرغ ترفندهای ایتالیایی برای خوشمزه تر شدن ماکارونی فواید آلبالو و گیلاس در درمان بیماریها آموزش درست کردن چلو مرغ به روش آفریقایی پیشگیری از سرطان با مصرف این سبزی سویا و خواص بی نظیر آن آموزش درست کردن كيک سيب زمينی