سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

فرودگاه های کوچک مخصوص هواپیمای بدون سرنشین

مجموعه : اختراعات
فرودگاه های کوچک مخصوص هواپیمای بدون سرنشین

دانشمندان جهان فرودگاه هایی را برای هواپیماهای بدون سرنشین به شکل کپسول طراحی کرده اند که این کپسول مکان مناسبی برای فرود و پرواز هواپیماهای بدون سرنشین و کوچک هستند.

 

در واقع این کپسول‌ها یک فرودگاه منحصر به فرد هستند که می‌توانند زمانی که هواپیماهای بدون سرنشین در آن قرار گرفته است، آنها را دوباره شارژ کنند؛ کاربران می‌توانند کپسول را در هرجایی که می‌خواهند قرار دهند.

 

این طراحان کپسول‌هایی به عنوان پارکینگ یا فرودگاه اختصاصی برای هواپیماهای بدون سرنشین ساخته‌اند که به غیر از پارک، قادر به شارژ آنها نیز هست. «جو ساردو» و «فردریکو برونی» یک فرودگاه برای هواپیماهای بدون سرنشین طراحی کرده‌اند.
 

این فرودگاه یک سری کپسول است که در ارتفاع خاصی قرار می‌گیرد و هواپیماهای بدون سرنشین پس از فرود آمدن در آن قرار می‌گیرد و پس از بلند شدن، در کپسول بسته می‌شود.

فرودگاه های کوچک مخصوص هواپیمای بدون سرنشین

فرودگاه های کوچک مخصوص هواپیمای بدون سرنشین

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ساندویچ زبان مکزیکی در 2 ساعت فواید و مضرات خوردن پای مرغ طرز تهیه یخمک میوه ای با میوه های رنگارنگ تابستانی آموزش پخت خورش فسنجان با به طرز تهیه زیباترین دورچین غذا با استفاده از نخود فرنگی و سیب زمینی طرز تهیه خورش قیمه بادمجان غذای اصیل ایرانی طرز تهیه دسر طالبی در منزل روش درست کردن مربا انجیر ویژه افطار خوراکی های مفید برای جبران کمبود آهن و کم خونی اسموتی سیب غذای مناسب برای افراد چاق آموزش درست کردن کباب کوبیده قالبی آناناس معجزه ای برای کاهش وزن و لاغری سریع