سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

طراحی مچ بند هوشمند در پرداخت پول

مجموعه : اختراعات
طراحی مچ بند هوشمند در پرداخت پول

 

سیستم ابداعی با فراهم‌کردن امکان خرید سریع و عدم نیاز به استفاده از پین‌کد دیجیتالی چهار رقمی، جایگزین کارت‌های پرداخت کنونی می‌شود.

 

کاربران مچ‌بندشان را روی یک دستگاه در فروشگاه یا محل پرداخت در اتوبوس حرکت می‌دهند تا عمل خرید را انجام دهند. می‌توان مچ‌بند جدید را شبانه‌روز به دست بست.

سامانه bPay بخشی از انقلاب گسترده‌ در فناوری پوشیدنی است که به افراد امکان برقراری تعامل با زندگی روزانه‌شان را بدون استفاده از پول نقد می‌دهد.

 

این فناوری با موجودی حساب کاربران در بانک بارگیری شده و می‌توان از آن برای پرداخت‌های کوچک تا مبلغ 20 پوند استفاده کرد.

سیستم ابداعی با فراهم‌کردن امکان خرید سریع و عدم نیاز به استفاده از پین‌کد دیجیتالی چهار رقمی، جایگزین کارت‌های پرداخت کنونی می‌شود.

 

این مچ‌بند ضدآب و پلاستیکی شامل یک تراشه رایانه و میکروآنتن هوایی برای برقراری ارتباط با پایانه‌ها بوده و ضریب امنیتی آن‌ بالاست زیرا نسبت به کیف پول کمتر احتمال دارد گم شود یا به سرقت برود.

فناوری مزبور در محیط‌های عمومی لندن و برای خرید غذا و نوشیدنی آزمایش شده‌ است. از اواخر سال جاری میلادی می‌توان بهای اتوبوس‌ها و ترن‌ها را در لندن با حرکت‌دادن این محصول در عرض ترمینال‌ها پرداخت کرد. دیگر شهرها هم به تدریج به این فناوری خواهند پیوست.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش ساده درست کردن رولت نسکافه ای آموزش درست کردن سالاد پرتقال و لبو روش درست کردن گرانول کره بادام زمینی و شکلات طرز تهیه و پخت بادمجان شکم پر کبابی طرز تهیه سالاد کلم قمری در منزل آموزش درست کردن شربت لیموناد طرز تهیه چلو گوشت و پلو ماهیچه در منزل آموزش ساده درست کردن کباب مرغ طرز تهیه سالاد جوجه غذایی مفید برای یبوست طرز تهیه ریزوتو مرغ با سیب زمینی و پنیر رنده شده آموزش ساده درست کردن خورش ماهی و آلوچه انواع عسل طبیعی و خواص درمانی عسل های مختلف