الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

ابداع وسیله جدید ژاپنی ها برای ورزش صورت

مجموعه : اختراعات
ابداع وسیله جدید ژاپنی ها برای ورزش صورت

ابداع وسیله جدید ژاپنی ها برای ورزش صورت هر روز ورزش با این وسیله در دونوبت سی ثانیه ای می تواند جوان ترین پوست را برای شما بسازد. البته این زمان نباید بیشتر شود زیرا ممکن است مشکلاتی را برای گردن شما به همراه داشته باشد.

ژاپنی ها به خاطر ساختن ربات های مختلف شهرت پیدا کرده اند و به گونه ای از قطب های صنعت های تکنولوژیک شناخته می شوند اما همین مردم که عاشق ساخت ربات هستند گاهی اوقات دست به تولید وسایل بسیار عجیب می زنند.

 

به تازگی یک شرکت ژاپنی دستگاهی عجیب را اختراع کرده است که با نام “PAO” قرار است وارد بازار شود. گفته می شود این دستگاه می تواند جوانی و زیبایی پوست را تضمین کرده و برای افرادی که صورت چروکیده دارند بسیار مناسب است.

 ابداع وسیله جدید ژاپنی ها برای ورزش صورت

این دستگاه از یک بدنه پلاستیکی به همراه دو دسته قابل ارتجاع ساخته شده است. قسمت پلاستیکی را باید درون دهان قرار داد و سپس سر را به پایین و بالا حرکت داد. با این حرکت دسته ها شروع به لرزش می کنند و این نهایت قابلیت این وسیله است.

 

شرکت سازنده می گوید هر روز ورزش با این وسیله در دونوبت سی ثانیه ای می تواند جوان ترین پوست را برای شما بسازد. البته این زمان نباید بیشتر شود زیرا ممکن است مشکلاتی را برای گردن شما به همراه داشته باشد. به نظر شما چنین وسیله عجیبی می تواند باعث جوانی پوست شود؟

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری