الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

دوچرخه ای که برای حرکت نیاز به قدم زدن شما دارد

مجموعه : اختراعات
دوچرخه ای که برای حرکت نیاز به قدم زدن شما دارد

دوچرخه ای که برای حرکت کردن نیاز به قدم زدن شما دارد توسط یک آقای جوان اختراع شد. این تردمیل- دوچرخه کارایی بسیار جالبی دارد و راکب آن نیازی به پا زدن ندارد و فقط باید روی کفه دوچرخه قدم بزند تا دوچرخه حرکت کند.

 

شاید دوچرخه سواری به علت دشواری رکاب زدن برای برخی از افراد سخت باشد. اما یک مخترع هلندی با اختراع عجیب و غریبش توانسته این موضوع را حل کند!

 

آقای «بروین برگمستر» به تازگی دوچرخه الکتریکی اختراع کرده که از تلفیق دو دستگاه دوچرخه و تردمیل ساخته شده است. این مخترع 51 ساله با این اختراع سعی داشت راهی برای سریع تر طی کردن مسافت 12 کیلومتری برای محل کارش پیدا کند تا اینکه این ایده به ذهنش رسید و توانست با این «تردمیل- دوچرخه» در عرض 30 دقیقه یعنی 25 کیلومتر در ساعت این مسیر را طی کند.

 

برگمستر معتقد است اقوام مختلف با لباس های خاص شان ممکن است نتوانند به راحتی از دوچرخه های رکابی استفاده کنند. اما با این تردمیل- دوچرخه به راحتی می توانند فقط با راه رفتن به جای رکاب زدن چرخ های آن را به حرکت در بیاورند و مسافتهای زیادی را طی کنند.

 

این تردمیل دوچرخه ای دیگر حس درجا زدن و ساکن ماندن تردمیل را ندارد و می توان از طریق آن از یک پیاده روی دلچسب و با سرعت بالا لذت برد.

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری