سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مشاور تغذیه هوشمند با مشاهده چهره اشخاص

مجموعه : اختراعات
مشاور تغذیه هوشمند با مشاهده چهره اشخاص

یک مشاور تغذیه ای هوشمند طراحی گردیده است که قادر است با مشاهده چهره هر شخص رژیمی مناسب را به فرد پیشنهاد دهد. «لوس ایکس 2 تاچ تی وی» اولین دستگاهی است که می‌تواند از طریق مشاهده چهره اشخاص، وضعیت سلامت، موادغذایی، میان وعده‌ها و نوشیدنی‌هایی که برای آنها بی ضرر است را پیشنهاد کند.

 

Luce X2 Touch TV «لوس ایکس 2 تاچ تی وی» نام دستگاهی است که در ایتالیا راه‌اندازی شده است، این دستگاه در واقع یک مشاور هوشمند تغذیه‌ای است که به اینترنت متصل است و در موقع خرید، سلامت بدن خریدار را تجزیه و تحلیل می‌کند تا محصول مناسب را به کاربر پیشنهاد کند. این دستگاه هوشمند قادر است میان وعده‌ای مطابق با سن و سلامت کاربر را به وی پیشنهاد کند یا در صورتی که کاربر از دستگاه در مورد موادغذایی انتخاب شده سوال کند با در نظر گرفتن وضعیت جسمی کاربر آن را رد یا تایید کند.

 

Luce X2 Touch TV دارای یک صفحه نمایش 22 اینچی است و مجهز به یک سیستم تشخیص چهره است که فرد را از طریق آن تجزیه و تحلیل  می‌کند و می‌تواند سن، خلق و خو و نیازمندی‌های بدن کاربر را تشخیص دهد و بر اساس این معیارها دستگاه میان وعده‌ای مناسب را به کاربر پیشنهاد می‌کند؛ برای مثال اگر شخصی که دارای اضافه وزن است درخواست قهوه با سه قند داشته باشد باید صبر کند تا دستگاه بعد از بررسی سلامت بدن او درخواست وی را تایید یا رد کند.

 

حتی کاربر می‌تواند از دستگاه وضعیت سلامت خود را جویا شود و نتیجه آن را بر روی صفحه نمایش ببیند؛ این اولین دستگاه هوشمندی است که می‌تواند از طریق مشاهده چهره اشخاص، وضعیت سلامت، موادغذایی، میان وعده‌ها و نوشیدنی‌هایی که برای آنها بی ضرر است را پیشنهاد کند.

مشاور تغذیه هوشمند با مشاهده چهره اشخاص

مشاور تغذیه هوشمند با مشاهده چهره اشخاص

مشاور تغذیه هوشمند با مشاهده چهره اشخاص

مشاور تغذیه هوشمند با مشاهده چهره اشخاص

 

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش پودینگ میوه آموزش درست کردن اسنک رژیمی کالباس آموزش طبخ حلیم گوشت فوت و فن های پختن بلال روی آتش طرز تهیه صبحانه شیک و خوشمزه با تخم مرغ طرز تهیه چیپس هویج فست فود مقوی و سالم طرز تهیه چای زعفران به طرق مختلف آموزش درست کردن بیسکویت قلب برای روز سپندارمذگان آموزش درست کردن فیله سوخاری تیلاپیلا آموزش درست کردن قیمه برای افراد تحت رژیم تغذیه آموزش درست کردن چیز کیک آلبالویی آموزش درست کردن پوره سیب زمینی با سبزی و تخم مرغ