سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

اپل و فیس بوک تخمک کارکنان زن خود را منجمد می کنند + عکس

مجموعه : علمی
اپل و فیس بوک تخمک کارکنان زن خود را منجمد می کنند + عکس

اپل و فیس بوک تخمک کارمندان زن خود را منجمد می کنند تا در صورت نیاز این زنان بتوانند در آینده بچه دار شوند.

 

دو غول تکنولوژی تصمیم گرفته اند تخمک کارمندان خود را برای اینده انها منجمد نمایند.این خدمت به صورت رایگان صورت گرفته و هدف از این اقدام برابری جنسیتی و حفظ کارمندان با استعداد بیان شده است.

 

شرکت های بزرگ اپل و فیس بوک اخیرا تصمیم خود را به مرحله اجرا گذاشته و به کارمندان زن خود که تمایل داشته باشند تخمک خود را منجمد نمایند پول پرداخت می نمایند.

 

در این روش خانم ها می توانند تخمک های خود را منجمد نموده و در اینده با هر کسی که ازدواج نمودند انرا مجددا فعال نموده و خود را صاحب فرزند نمایند.

 

در صورت عادی هزینه انجماد تخمک 20 هزار پوند و هزینه های جانبی ان 314 پوند می باشد اما دو شرکت اپل و فیس بوک تمامی این هزینه ها را به صورت رایگان برای کارمندان زن خود انجام می دهند.

 

دو شرکت بر این باورند این اقدام برابری جنسیتی و همچنین حفظ کارمندان با استعداد را در اینده برایشان به همراه خواهد داشت. به گزارش پایگاه سماتک در همین حال برخی از کارمندان بر این باورند فعال شدن تخمک در اینده تضمینی نیست و ممکن است انها در آینده هیچ وقت صاحب فرزند نشوند.انها می گویند می باست در این زمینه با پزشک خود مشورت نمایند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه و پخت بادمجان شکم پر کبابی نکاتی برای درست کردن سالاد مقوی و سالم خواص سیب زمینی در زیبایی پوست و مو ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا آموزش درست کردن شیرین پلو 11 خاصیت مفید ماهی برای بدن آموزش درست کردن کیک شکلاتی کلاسیک طرز درست کردن کیک اسمارتیز شکلاتی ویژه کودکان آموزش درست کردن ژله سمنو روش تهیه و آموزش درست کردن آیس پک در خانه آموزش درست کردن پودینگ شکلاتی خامه ای پوست موز | فواید و خواص پوست موز