سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ساخت صورت های مصنوعی در ژاپن آغاز شد (عکس)

مجموعه : علمی
ساخت صورت های مصنوعی در ژاپن آغاز شد (عکس)

ساخت صورت های مصنوعی در ژاپن آغاز شد و به زودی این چهره های مصنوعی روانه بازار می شود. در این فناوری جدید چهره انسان ها به صورت کاملا حرفه ای و دقیق کپی برداری می شود و صورت مصنوعی فرد متقاضی با سیلیکون ساخته می شود.

 

شرکت ژاپنی Real-f Co در حال  طراحی فناوری ساخت چهره  مصنوعی انسان است که در آینده از آن می توان در جراحی پلاستیک استفاده کرد. به گزارش  رسانه های محلی،در این مرحله  متخصصان شرکت  توانستند  کپی دقیق صورت  افراد مختلف را از  سیلیکون بسازند. ابتدا با کمک  اسکنر ویژه ای  ماکت حجیم  صورت  ساخته می شود که با دقت زیاد  آن حتی منفذ های روی پوست  و  رگ های خونی را  منتقل می کند. 

ساخت صورت های مصنوعی در ژاپن آغاز شد (عکس)

سپس با کمک چاپگر سه بعدی  قالب  آن چاپ می شود  که بر اساس آن ماسک از سیلیکون ساخته می شود.برای ساخت چنین مدلی از دو هفته تا دو ماه  وقت صرف می شود و قیمت آن 300 هزار ین (2400 دلار) است.

 

به گفته رئیس این شرکت،به نظر من این فناوری آینده درخشانی دارد. تقاضای زیادی از سوی  پژوهشگران و متخصصان و افراد ساده دریافت شده است که نیاز به جراحی پلاستیک دارند. بدین ترتیب از جمله نقشه های  آینده نزدیک، یادگیری ساخت ماسک های سه بعدی از  مواد امن تر است.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کباب کوبیده قالبی سبزیجاتی که اگر پخته شوند خاصیت بیشتری دارند طرز تهیه سالاد تخم مرغ مناسب برای وعده شام گوجه فرنگی و خواص آن برای بدن مردان آموزش درست کردن فرنی رژیمی مخصوص ماه رمضان طرز تهیه ساندویچ تن ماهی در 5 دقیقه دستور پخت غذای مخصوص ایرانی ها در شب چهارشنبه سوری طرز تهیه باقالی قاتق با مرغانه غذای معروف خطه گیلان طرز درست کردن باقلوای گوشت طرز تهیه نان میوه ای برای صبحانه طرز تهیه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی آموزش درست کردن اسموتی زغال اخته مناسب برای کاهش وزن