سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

آغاز ثبت نام از داوطلبان برای سفر به مریخ

مجموعه : علمی
آغاز ثبت نام از داوطلبان برای سفر به مریخ

ثبت نام ناسا از داوطلبان برای سفر به کره مریخ آغاز شد. متقاضیان برای پذیرش باید حداقل دارای مدرک کارشناسی از مؤسسات معتبر دانشگاهی در رشته های مهندسی، زیست شناسی و ریاضیات بوده و دست کم سه سال سابقه کار مداوم و مسؤولانه حرفه ای در شاخه های مربوطه داشته و یا حداقل یکهزار ساعت سابقه خلبانی هواپیماهای جت را دارا باشند.

 

سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا «ناسا» با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که قرار است به منظور سفرهای فضایی به کره مریخ، از متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کند.

 

به گزارش سماتک، ناسا در این اطلاعیه ای آورده است: با توجه به اینکه این سازمان در حال ساخت بیشترین سفینه های فضانوردی در تاریخ آمریکاست، به همین منظور سفرهای فضایی آینده از سواحل فلوریدا و با استفاده از سفینه های فضانوردی ساخت آمریکا با هدف سفر به اعماق فضا و سفر انسان به کره مریخ از سر گرفته شده است.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: نسل بعدی فضانوردان آمریکایی قرار است به منظور ثبت رکورد تازه و دستیابی به هدف نقش بستن رد پای انسان در آن کره سرخ (مریخ) کمک کنند.

 

در زمان حاضر سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا با احتساب آخرین گروه از فضانوردان ثبت نام شده در سال 2013 میلادی، دارای 47 فضانورد آماده به خدمت است.

 

متقاضیان برگزیده فضانوردی این دوره ثبت نام ناسا که از اواسط ماه دسامبر تا اواسط فوریه میلادی ادامه خواهد داشت، قرار است در سال 2017 میلادی به آموزش و تمرینات فضانوردی مشغول شوند.

 

متقاضیان برای پذیرش باید حداقل دارای مدرک کارشناسی از مؤسسات معتبر دانشگاهی در رشته های مهندسی، زیست شناسی و ریاضیات بوده و دست کم سه سال سابقه کار مداوم و مسؤولانه حرفه ای در شاخه های مربوطه داشته و یا حداقل یکهزار ساعت سابقه خلبانی هواپیماهای جت را دارا باشند.

 

آنان همچنین باید از آزمایش شرایط جسمانی برای سفرهای فضایی طولانی ناسا با موفقیت عبور کنند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش شام خوشمزه و سریع ساندویچ مرغ و ترخون آموزش درست کردن کیک موز و کیوی آموزش درست کردن کلم پلو با هویج و کلم بنفش طرز درست کردن باقلوای گوشت طرز تهیه پیتزا سیب زمینی و پنیر طرز تهیه پیتزا مینی گل کلم فست فود رژیمی آموزش درست کردن بستنی توت فرنگی رژیمی آموزش درست کردن پیتزا سیب زمینی با مرغ آموزش درست کردن کیک شکلاتی با رویه نعنا اسموتی سیب غذای مناسب برای افراد چاق فواید و منابع منیزیم برای بدن خاکشیر گیاهی سرشار از خاصیت