الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

طرح های لو رفته ناسا برای سفر به فضا

مجموعه : علمی
طرح های لو رفته ناسا برای سفر به فضا

طرح های جدید ناسا برای سفر به فضا به تازگی لو رفت. منتقدان طرح ارسال فضانورد به سیاره مریخ اعلام کرده‌اند که انجام این کار عملی نیست و باید پیشرفت‌های علمی و تکنیکی بیشتری صورت گیرد.

 

با وجود پنهان‌کاری‌های فراوان سازمان فضایی ناسا جستجوگران اخبار فضایی از طرح‌های مخفیانه این سازمان پرده برداشتند. به گزارش سماتک به نقل از دیلی‌میل ، کارشناسان و طرفداران سفرهای فضایی در یک افشاگری اعلام کرده‌اند سازمان فضایی ناسا به طور مخفیانه در حال برنامه‌ریزی چیدمان یک سفر به کره ماه است.

طرح های لو رفته ناسا برای سفر به فضا

گفتنی است، کارشناسان اعلام کرده‌اند مسئولین ناسا در حال تنظیم سفر به ماه قبل از فرستادن موشک سرنشین‌دار به کره مریخ هستند. بررسی‌ها نشان می‌دهند، مسئولین ناسا اعلام کرده‌اند در دهه 2030 فضانورد انسان را به کره مریخ اعزام خواهند کرد. کارشناسان اعلام کرده‌اند سازمان فضایی ناسا طرح‌های مخفیانه‌ای در دست اجرا دارد که در رسانه‌ها به دلیل حضور رقبای قدرتمند مانند سازمان فضانوردی روسیه آن‌ها را اعلام نمی‌کند.

 

در عین حال منتقدان طرح ارسال فضانورد به سیاره مریخ اعلام کرده‌اند که انجام این کار عملی نیست و باید پیشرفت‌های علمی و تکنیکی بیشتری صورت گیرد. سازمان فضایی ناسا در سال‌های اخیر بودجه‌های هنگفتی را از دولت ایالات متحده برای طرح‌های در پیش روی خود دریافت کرده است که از جمله آن بودجه 10 میلیون دلار برای ساخت یک موتور موشک فضایی است که سفینه را تنها در عرض 39 روز به کره مریخ برساند. در حال حاضر و با تکنولوژی‌های کنونی سفر به مریخ بیش از 2 سال به طول می‌انجامد. حال در اولین گام کره ماه میزبان دوباره ماجراجویان فضایی خواهد بود.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری