الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

جانور عجیب الخلقه ای که هیچ وقت نمی میرد + تصاویر

مجموعه : علمی
جانور عجیب الخلقه ای که هیچ وقت نمی میرد + تصاویر

دانشنمدان جهان هر روز چیز تازه ای را کشف می کنند و به تازگی جانوران چند سر را پیدا کرده اند که عمر ابدی دارند و هیچ وقت نمی میرند و تا ابد زنده می مانند.

 

شاید باورش سخت باشد اما عمر جاودانه یک رویا نیست ! دانشمندان موجودی چند سر یافته اند که هرگز پیر نمیشود و برای همیشه زنده میماند . به گزارش سماتک نام این موجود عجیب هیدرا است .«هيدرا» جانور کوچک و آبزي يک سانتيمتري هرگز پير نمي‌شود و اگر در شرايط ايده‌آل باشد، مي‌تواند براي هميشه زنده بماند

جانور عجیب الخلقه ای که هیچ وقت نمی میرد + تصاویر

گفتنیست هيدرا در مردابي نزديک به شهر باستاني لرنا در آرگوس مي‌زيست. جالب اینکه در زير اين آب‌ها ورودي به جهان زيرين وجود دارد، و هيدرا نگهبان آن است .

 

هيدرا  بدني شبيه به مار و سرهاي فراوان دارد (تعداد سرهاي او از پنج تا صد متغير هستند اما عموماً تعداد نه سر براي او پذيرفته شده)، وقتي يک سر هيدرا بريده مي‌شود، سري جديد به جاي آن مي‌روييد (در بعضي از داستان‌ها دو سر جديد روييده مي‌شود)، و يکي از سرهاي آن جاودانه است و با هيچ سلاحي آسيب نمي‌بيند. گفتنیست نفس هیدرا چنان بوی زننده ای دارد که قادر است یک انسان یا جانور را بکشد.

 

جالب است بدانید هيدرا مي‌تواند در شرايط ايده‌آل بدون هيچ نشانه‌اي از پيري يا افزايش مرگ و مير و کاهش باروري در سن بعد از بلوغ، که به صورت اجتناب ناپذير براي همه گونه‌هاي چند سلولي اتفاق مي‌افتد، زندگي کند.

 

مطالب مرتبط:

 

عکس های حیرت انگیز استتار جانوران در طبیعت

 

انسان عجیب آفریقایی شبیه جانور + تصاویر

 

عکس ترسناک از جانور ناشناخته در مسجد سلیمان

 

عکس جانوران شفاف و نورانی کف اقیانوس

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری