سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

Rocking Pad وسیله بازی ترکیبی برای کودکان

مجموعه : علمی
Rocking Pad وسیله بازی ترکیبی برای کودکان

ایده های مختلفی برای تحرک دادن به بچه ها ارائه شده است و برخی از آن ها مانند دستگاه های “کینکت” یا ” move” به بازار عرضه شده است اما این دستگاه ها به کنسول مخصوص نیاز دارند و کمتر مورد توجه قرار گرفته اند ولی همچنان طراحان به دنبال جنب و جوش دادن به کودکان هستند.

 

Rocking Pad وسیله بازی ترکیبی برای کودکان

“Rocking Pad” وسیله جدید است که گروهی از طراحان کره ای آن را آماده کرده اند. این وسیله در اصل تلفیقی از وسیله ای مانند الاکلنگ با آیپد است که این روزها بچه ها را به خود معتاد کرده است. کودکان باید با فعالیت کردن و انجام بازی هایی مانند الا کلنگ، بازی خود را در آیپد هم پیش ببرند.

 

Rocking Pad وسیله بازی ترکیبی برای کودکان

این وسیله به مانند الاکلنگ از دو صندلی در انتهای یک میله قرار گرفته است البته قابلیت انعطاف برای صندلی ها تعبیه گشته، در محل قرار گرفتن میله روی اهرم یک صفحه دیجیتال بزرگ قرار دارد که بازی محبوب کودکان را نشان می دهد. هر بازیکن باید با تکان خورد و سرگرم شدن با الاکلنگ بازی ویدیونی خود را نیز پیش ببرد.

این دستگاه همچنین قابلیت اتصال به وسیله دیجیتال شما را دارد تا بازی ها محدود به حافظه دستگاه نباشد. این بازی می تواند به صورت تک نفره یا گروهی باشد و درس کار گروهی رابه بچه ها می آموزند همچنین فعالیت کرده و با محیط اجتماعی نیز آشنا می شوند.

 

Rocking Pad وسیله بازی ترکیبی برای کودکان

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن ماست موسیر خانگی کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل آموزش درست کردن سوپ کدو و سیب زمینی آموزش درست کردن سالاد چند طبقه سالم ترین شکر را بشناسیم ! آموزش درست کردن دلمه با سبزیجات معطر آموزش طبخ باقالی پلو با ته چین مرغ آموزش درست کردن آش بادمجان طرز تهیه بشقاب پنیری با خمیر یوفکا طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن باقلوای یزد