سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

قرصی که نشانه های حمله قلبی و سرطان را تشخیص می دهد

مجموعه : علمی
قرصی که نشانه های حمله قلبی و سرطان را تشخیص می دهد

به تازگی دانشمندان گوگل قرصی را کشف کرده اند که می تواند در بدن نشانه های حمله قلبی و سرطان را تشخیص دهد. این قرص‌ها را تنها پزشکان، بیمارستان‌ها و شرکت‌های تجهیزات پزشکی می‌توانند استفاده کنند. شرکت گوگل در حال تولید قرصی است که می‌تواند نشانه‌های اولیه سرطان، حمله قلبی یا سایر بیماری‌ها را تشخیص و نشان دهد.

قرصی که نشانه های حمله قلبی و سرطان را تشخیص می دهد

این قرص شامل ذرات مغناطیسی تقریباً 10 هزار بار کوچک‌تر از ضخامت موی انسان است و دارای آنتی بادی و پروتئین است که می‌تواند بیماری‌های قریب الوقوع مانند سرطان را در داخل بدن شناسایی کند. «آندرو کُندارد» رئیس بخش علوم در آزمایشگاه تحقیقاتی گوگل ایکس گفت: برای شناسایی بیماری، فرد باید کپسول را ببلعد تا ذرات هسته مغناطیسی بری شناسایی بیماری در بدن بگردد.

قرصی که نشانه های حمله قلبی و سرطان را تشخیص می دهد

 آندرو معتقد است این ذرات با همان روش پزشکان برای دیدن بیماری عمل می‌کند و این قرص با رفتن در خون می‌تواند در بدن جریان داشته باشد و در طول سفر خود قادر به شناسایی بیماری است. در حال حاضر کار در مراحل ابتدایی است و محققان هنوز مقدار ذرات نانویی که بتواند کارآمد باشد را نمی‌دانند؛ این قرص به یک لایه محافظ نیاز دارد تا بتواند توسط اتصال پروب‌های کوچک به سلول بیماری را تشخیص دهد. آندرو گفت: این قرص‌ها را تنها پزشکان، بیمارستان‌ها و شرکت‌های تجهیزات پزشکی می‌توانند استفاده کنند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

هلیله سیاه و خواص درمانی آن چیست؟ خواص شربت خاکشیر بهترین نوشیدنی روزه داران آموزش پخت نان برنجی در منزل طرز تهیه خورشت آلو اسفناج در منزل طرز درست کردن کنجد عسلی آموزش درست کردن نان سوخاری کنجدی خواص انواع مختلف تخمه برای بدن طرز تهیه خوراک پنیر با بیسکویت طرز تهیه کیک انار مخصوص شب چله آموزش درست کردن مینی ساندویچ مرغ با نان تست طرز تهیه نوشیدنی های ضد عطش مخصوص ماه رمضان آموزش درست کردن شربتی رژیمی برای ماه رمضان