سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

خدمه رستوران جورجیا بسیار مهربان و با عاطفه هستند

خدمه رستوران جورجیا بسیار مهربان و با عاطفه هستند

خدمه رستوران جورجیا بسیار مهربان و با عاطفه هستند

خدمه رستوران جورجیا انسان های ستودنی هستند که به افراد و مشتریان نیازمند کمک های مادی و معنوی می کنند. به گزارش سماتک به تازگی یکی از خدمه جوان این رستوران به یک مشتری که دست نداشت کمک بسیار زیبایی کرد.

 

«الکس رز» 22 ساله که در یکی از رستوران‌های جورجیا کار می‌کند، وقتی متوجه شد فردی وارد رستوران شده و دستی ندارد، به کمکش رفت.

 

الکس تمام مدت روی صندلی مقابل مشتری نشست و به آن مشتری با صبر و حوصله با دستان خودش غذا داد. او حدود 30 دقیقه این کار را انجام داد و یکی دیگر از مشتریان که با دیدن این حرکت جوان مردانه و انسان‌دوستانه او منقلب شده‌بود از این صحنه عکس گرفت.

خدمه رستوران جورجیا بسیار مهربان و با عاطفه هستند

این مشتری می‌گوید من که در حال غذا خوردن بودم ناگهان با این حرکت الکس بسیار شگفت زده شدم و تمام مدت به آن‌ها نگاه می‌کردم که چگونه الکس با صبر و در حالی که لبخندی بر روی لبش داشت به این مشتری که دست نداشت غذا می‌داد.

 

وقتی از الکس درباره کاری که انجام داد پرسیدند، او پاسخ داد که کاری را که باید، انجام داده و او تنها به وظیفه انسانی‌اش عمل کرده‌است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

دستور پخت غذای خوشمزه شامی نارنجی آموزش پخت اسنک گوجه فرنگی خوشمزه! طرز تهیه کیک اسفنجی ساده با تزیین خامه و توت فرنگی آموزش درست کردن پنیر پیتزا طرز تهیه نان جو رژیمی اصفهان آموزش غذایی راحت برای ایام خانه تکانی (فلافل خوزستان) طرز تهیه بستنی دلقکی برای کودکان نکاتی برای خوشمزه تر شدن طعم سویا در غذا آموزش درست کردن باقلوای بادام طرز تهیه لواشک خوشمزه هندوانه همه چیز راجع به آب طرز تهیه گوشت و لوبیا غذای لذیذ و مخصوص اصفهانی ها