سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

رستوران برهنه ها با ممنوعیت ورود افراد مسن و چاق در ژاپن

مجموعه : هتل و رستوران
رستوران برهنه ها با ممنوعیت ورود افراد مسن و چاق در ژاپن

رستوران برهنه ها با ممنوعیت ورود افراد مسن و چاق در ژاپن افتتاح شد. صاحب رستوران برهنه ها برای اینکه بتواند غذای بیشتری بفروشد و مشتریان بیشتری جذب کند این طرح را به طور آزمایشی در رستوران خود به اجرا در آورده است و تنها افرادی می توانند در این رستوران غذا بخورند که لخت مادرزاد وارد شوند.

 

سماتک: پس از لندن، اولین رستوران برهنه ها در ژاپن افتتاح شد. اولین رستوران  برهنه ها در ژاپن با ممنوعیت ورود افراد مسن و چاق افتتاح شد. در سایت رستوران « The Amrita» فهرست شرایط  ورود به رستوران منتشر شده است.

 

یکی از شرایط ضروری آن است که مهمانان باید  بین 18 تا 60  سال باشند  و تمام  مهمانانی که وزن آنها 15 کیلو از  وزن مجاز  نسبت به  قدشان بیشتر باشد باید از ورود به رستوران خودداری ورزند.

 

ریاست رستوران حق وزن کردن هر مهمانی که  فکر کند وزنش از حد مجاز بیشتر است را برای خود محفوظ  می دارد. به گزارش سماتک مهمانان باید  موبایل و  دیگر  وسایل  الکترونی خود را در قفسه های ویژه  باقی بگذارند تا هیچکس عکسی از این رستوران  در شبکه ها منتشر نکند.

 

در سایت رستوران  درخواست می شود  به مهمان  بیگانه  دست زده نشود و با او صحبت نشود. تمام بلیط های ورودی روز افتتاح که قیمت آنها از 130 تا 260 دلار است به فروش رفته اند. افراد دارای خالکوبی و چاق نمی توانند وارد رستوران بشنود.

 

منبع: asrkhabar.com

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کیک هویج با مغز گردو بهترین روغن برای سرخ کردن ماهی کدام است؟ غذاهای مناسب برای پیشگیری و درمان بیماری ام اس آموزش درست کردن املتی خوشمزه برای صبحانه طرز تهیه کاسه انرژی زا و مقوی صبحانه طرز تهیه پسته پلو با مرغ غذای سنتی ایرانی آموزش درست کردن مربا توت فرنگی آموزش غذای رژیمی کدوی شکم پر طرز درست کردن شیر کاکائو نذری ویژه هیئتهای محرم نکاتی برای خوشمزه تر شدن طعم سویا در غذا آموزش درست کردن حلوا شیر میوه هایی که باید با پوست بخورید