سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

رستورانی که هواپیمای بدون سرنشین به جای گارسون کار می کند

مجموعه : هتل و رستوران
رستورانی که هواپیمای بدون سرنشین به جای گارسون کار می کند

در این رستوران یک هواپیمای بدون سرنشین و کوچک به جای گارسون ها کار می کند و از مهمانان رستوران پذیرایی بعمل می آورد. این هواپیما توسط یک سری سنسور مادون قرمز که در رستوران قرار داده شده است، هدایت می‌شود.

رستورانی که هواپیمای بدون سرنشین به جای گارسون کار می کند

رستورانی در سنگاپور برای سرویس دهی به مشتریان خود، از یک هواپیمای بدون سرنشین استفاده کرده است. به گزارش سماتک، اغلب از هواپیماهای بدون سرنشین برای فیلمبرداری و عکس گرفتن از مناظر مناطقی که در دسترس نیستند، استفاده می‌شود اما این بار رستورانی در سنگاپور برای سرو غذای مشتریان، از یک هواپیمای بدون سرنشین استفاده کرده است.

 

این هواپیمای بدون سرنشین توسط شرکت رباتیک Infinium طراحی شده است و قادر به سرویس دهی حتی دادن چای و نوشابه به مشتریان است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شامی رودباری آموزش کاچی چهار مغز خوراکی بسیار مفید طرز درست کردن سیر ترشی شمالی در خانه خوراکی های مشکی چه خواص و فوایدی را دارند؟ پوست موز | فواید و خواص پوست موز آموزش حرفه ای دم کردن قهوه خاصیت قره قروت میان وعده بسیار ترش و خوشمزه طرز تهیه بیسکویت خوشمزه پاییزی بدون نیاز به فر آموزش درست کردن عدس پلو نذری ویژه مجالس طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک طرز تهیه غذاهای محلی و بومی شهرهای اصفهان ، رامسر و مشهد فیبر چیست و انواع فیبرها کدامند؟