سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

این هتل با الهام از یک کارتون تخیلی ساخته خواهد شد

مجموعه : هتل و رستوران
این هتل با الهام از یک کارتون تخیلی ساخته خواهد شد

دولت ژاپن قصد دارد در سال های آتی هتلی را بسازد که الهام گرفته از یک کارتون تخیلی و علمی است. این هتل تا ساحل فاصله زیادی نخواهد داشت و در زیر آب های آزاد ساخته خواهد شد. در آینده نزدیک یک هتل که با الهام از یک کارتون کودکان ساخته شده، به جاذبه جدید گردشگری ژاپن تبدیل می شود.

 

یک شرکت ژاپنی قصد دارد با هدف جذب بیشتر گردشگران به ژاپن با ساخت یک هتل زیرآبی که با الهام از یک کارتون کودکان ساخته شده، در سالهای آتی گردشگران بیشتری را جذب این کشور کند.

 

این هتل زیرآبی که دارای یک مرکز تجاری نیز خواهد بود به شکل دایره ای با 500 متر قطر است حدود چهار کیلومتر ار ساحل فاصله داشته به شکل دایره بوده و ساخت آن حدود چهار سال طول می کشد.

 

هتل کارتونی با الهام از یک کارتون علمی-تخیلی با استفاده از جدیدترین فناوریها ساخته خواهد شد و در شرایطی در سالهای آتی به میزبان روزانه هزاران گردشگر تبدیل می شود که دولت ژاپن برای جذب 20 میلیون گردشگر به این کشور در سال 2020 هدفگذاری کرده، این در حالی است که شهر زیبای توکیو، پایتخت ژاپن در همین سال نیز میزبان مسابقات المپیک خواهد بود.

 

دولت ژاپن همچنین در قالب راهبرد جدیدش برای جذب 20 میلیون گردشگر در سال 2020 توجه ویژه‌ای نیز به جذب گردشگر ازکشورهای شرق و جنوب آسیا، بویژه چین و هند با بیش از دو میلیارد نفر جمعیت دارد، البته از آنجا که گردشگری حلال یکی از سودآورترین گونه های صنعت گردشگری در جهان برای اقتصاد کشورهاست، توسعه گردشگری حلال و جذب گردشگران مسلمان از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و شمال آفریقا نیز در دستور کار دولت ژاپن قرار دارد.

 

 

منبع: فارس

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن اسموتی انبه طالبی مخصوص تابستان آموزش اصولی درست کردن میگو کبابی آموزش درست کردن کراکر بادام زمینی آموزش درست کردن کوفته قلقلی فرنگی آموزش درست کردن کدو با آویشن با نحوه پخت گراتین گل کلم آشنا شوید روش درست کردن ماهی شیر سرخ طرز درست کردن و نحوه طبخ خورش قیمه زرشک فواید و مضرات بادام و پسته برای بدن خاصیت قره قروت میان وعده بسیار ترش و خوشمزه خواص مویز برای بدن انسان طرز تهیه 7 نوع ساندویچ خوشمزه برای وعده ناهار دانش آموزان