فوتبال

فوتبال

الفبا
آرشان تور

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک
قاصدک
آرشان تور
الفبا

راهنمای سفر به تایلند بدون تور

مجموعه : دانستنی سفر
راهنمای سفر به تایلند بدون تور

راهنمای سفر به تایلند بدون تور

تایلند یکی از زیباترین کشورهای دنیا است و پایتخت تایلند شهر بانکوک است. راهنمای سفر به تایلند بدون تور را در ادامه این پست سماتک بیان خواهیم کرد. اگر قصد سفر به تایلند را دارید این 5 توصیه را مد نظر قرار دهید. راهنمای سفر به تایلند بدون تور تایلند مکانی است با آب و هوای معمولی و گرمسیری که در جنوب واقع شده است در مرکز و جنوب تایلند در طول سال شما تغییرات زیاد آب و هوایی نخواهید دید.

 

زمان سفر به تایلند

یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری برای سفر به تایلند موقعیت آب و هوایی مقصد و جاییکه به آنجا سفر می کنید می باشد. تایلند مکانی است با آب و هوای معمولی و گرمسیری که در جنوب واقع شده است در مرکز و جنوب تایلند در طول سال شما تغییرات زیاد آب و هوایی نخواهید دید و راهنمای سفر به تایلند بدون تور این در حالیست که در شمال این کشور آب و هوای موسمی بیشتری نسبت به جنوب خواهیم دید. راهنمای سفر به تایلند بدون تور متوسط دمایی که شما در طول سال در این کشور خواهید دید چیزی بین 18 درجه تا 35 درجه سانتی گراد می باشد که سردترین ماه های سال از دسامبر تا فوریه و گرمترین ماه های سال از اپریل تا ژون می باشد.

 راهنمای سفر به تایلند بدون تور

بانکوک، پایتخت کشور تایلند است

 

باران های موسمی تایلند

بیشترین میزان بارندگی های موسمی در جنوب غربی تایلند که از اویل ما مه تا اواخر ماه سپتامبر یا اوایل اکتبر ( شهریور تا اوایل آبان ماه ) ادامه دارد مشاهده میشود. در طول این دوره هوا مرطوب و آسمان ابری است , راهنمای سفر به تایلند بدون تور تنها 6 ساعت در شبانه روز خورشید قابل ملاحظه خواهد بود. سواحل غربی و جزایر آندامان  بیشترین میزان بارندگی را دارند.

 

بهترین زمان برای سفر به کشور تایلند چه موقع است؟

آب و هوای موسمی واقع در شمال شرقی، که از ماه نوامبر شروع و تا اواسط آپریل ادامه دارد هرچند، هوای شدیدا مرطوب در شمال کشور که شامل chaing mai که در شمال غرب می باشد ماه های زودتری این آب و هوا را تجربه میکنند. در این منطقه دما بین 13 تا 29 درجه سانتی گراد در نوسان می باشد.

 

بارش باران در ماههای سپتامبر و دسامبر تاثیر زیادی بر آب و هوای سواحل شرقی تایلند به ویژه بر جزایر سامویی و پنانگ در جنوب این کشور می گذارد. راهنمای سفر به تایلند بدون تور یک خبر خوب برای کسانی که قصد سفر به سواحل جنوب را دارند این است که، آنها اگر میخواهند در طول سفر باران نداشته باشند باید به سواحل شرقی و غربی سفر کنند.

 

آب و هوای پایتخت تایلند

بانکوک ( پایتخت کشور تایلند است. راهنمای سفر به تایلند بدون تور بانکوک دارای بیشترین تعداد توریست در مقایسه با شهرهای جهان است) بهترین مکان گردشگری تایلند در فصل سرما است که از اویل نوامبر تا فوریه می باشد بعد از هوای موسمی و قبل از هوای شروع هوای گرم که در شروع ماه مارچ می باشد.

راهنمای سفر به تایلند بدون تور

بیشترین میزان بارندگی های موسمی در جنوب غربی تایلند است ماه های آوریل، می و ژوئن بطور جهنمی داغ هستند, اگر در این فصول سوار بر موتورسیکلت راهنمای سفر به تایلند بدون تور باشید مانند این است که سوار بر طوفان آتش هستید.

 

راهنمای سفر به تایلند بدون تور

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو مهرپرواز تشریفات ملل مبلمان اداری