الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

دانستنی هایی برای سفر خارجی کم خرج و مقرون به صرفه

مجموعه : دانستنی سفر
دانستنی هایی برای سفر خارجی کم خرج و مقرون به صرفه

اگر قصد سفر و مسافرت خارجی را دارید حتما نیازی نیست که پول کلانی را داشته باشید. سماتک در اینجا دانستنی هایی برای سفر خارجی کم خرج و مقرون به صرفه را برایتان بیان می کند.

 

چند سالی است که گوش های گردشگران به کلمه هایی مانند “سفرهای لحظه آخری” حساس شده و با چمدانی بسته در پشت در، منتظر این نوع از تخفیف های آژانس های مسافرتی هستند.

 

آژانس های چارتر کننده ی خطوط مختلف، وقتی به تاریخ پرواز نزدیک می شوند و چشمشان به صندلی های خالی ای که پولش را پرداخته اند می افتد، برای خالی نماندن این صندلی ها دست به کار شده و صندلی (البته نه خود صندلی) را در کنار ارزان ترین هتلی که برایشان قابل ارائه است با قیمتی وسوسه کننده و مناسب عرضه می کنند.

 

البته ما خوشحال خواهیم شد که شما چنین فرصتی را از دست ندهید و استفاده کنید اما در عین حال محدودیت هایی نیز وجود دارد که بطور خلاصه برایتان می شماریم.

 

1- هتل را شما انتخاب نمی کنید، بلکه چسبیده به صندلی ای که گفتیم است.

 

2- ضمن این که صندلی مذکور لزوما به مقصدی که شما می خواهید، نمی رود.

 

3- و چرا بر صندلی این چارتر، مسافر نیست؟ فصل های دیگر چه کم از فصل گردشگری دارند؟

 

4- به جز جیبوتی و کومور و چند کشور دیگر، حتی همین حاشیه ی خلیج همیشگی فارس خودمان نیز از شما روادید می خواهد. شما نیز نهایتا چمدان در دست داشته باشید، روادید که در دست ندارید. بنابراین تا درخواست بدهید و بگیریدش، صندلی مذکور پریده.

 

5- همیشه نرخ اعلام شده، وقتی قابل ارائه است که شما دو نفر باشید و اگر مثل هر انسانی یک نفر باشید باید مبلغ دیگری را بپردازید !

 

6- چقدر بشماریم ؟ لطفا کمی هم شما بشمارید.

 

خب اگر هنوز هم به خواندن ادامه می دهید، نشانه ی این است که صندلی مورد اشاره به درد شما نمی خورده. بنابراین با این پیش فرض که شما قصد سفر به جایی به جز جیبوتی و کومور را دارید، ضمن احترام به هزینه های خرید و تفریحات و … هزینه های سفرتان را به سه بخش؛ بلیط، هتل و ویزا تقسیم می کنیم.

 

اولین توصیه ما در تهیه بلیط این است که بلیط هواپیما بخرید. برای این که ارزان تمام شود می توانید به چندین آژانس تلفن کنید و نرخ پایه ی مسیر خود را از آن ها سوال کنید و مطلع شوید که در چه تاریخی نرخ پایه قابل ارائه است و سفر خود را در تاریخ مذکور برنامه ریزی کنید.

 

ball

ball

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری