متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

متن های تبلیغاتی زیبا برای جلب مشتری همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار است نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری هدف و همچنین بهترین متن تبلیغاتی برای جذب مشتری در ادامه تهیه و گردآوری شده است استفاده از متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب اهمیت زیادی در جلب مشتری در کسب و کار دارد.

 

متن های تبلیغاتی زیبا

متن های تبلیغاتی زیبا زیر بنای یک کسب و کار و معرفی یک برند است. معمولا متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب و شعارهای کسب و کار زیادی از برندها و شرکت های مختلف میان مردم پخش می‌شود اما یک متن تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری می‌تواند اقبال مردم به آن کسب و کار را افزایش دهد و در راستای موفقیت برند کمک های زیادی بکند. شاید هرگز متوجه این مسئله نشده باشید، ولی متن های تبلیغاتی زیبا، نقش بسیار مهمی در کمک به مغز برای تصمیم‌گیری در مورد جذب مشتری و فروش محصوصلات ایفا می‌کنند. متغیرهای فراوانی وجود دارد ولی در میان آنها موردی هست که تاثیر آن، بارها و بارها اثبات شده است: متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب، فروش را افزایش می‌دهند و فقط همین عبارت‌ها هستند که این قدرت را دارند.

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

رایگان

اگر فکر می‌کنید نمونه متن تبلیغاتی تاثیرگذار «رایگان» بی‌فایده است و بیش از حد از آن استفاده شده، بیشتر فکر کنید. مردم عاشق چیزهای رایگان، عادی و ساده هستند. عملا می‌توانید هر چیزی را به صورت رایگان به آنها بدهید، فرقی نمی‌کند که چقدر کوچک باشد، و با این کار توجه آنها را جلب کنید.

گرگوری سیوتی (Gregory Ciotti) از شرکتِ Help Scout با استفاده از مطالعه‌ای این مسئله را اثبات کرده است. در این مطالعه، محققان از مردم خواستند میان یک شکلات ترافلِ لیندت (Lindt) به قیمت ۱۵ سنت (که معامله‌ی بسیار خوبی است) و یک شکلات بوسه‌ی هرشی (Hershey Kiss) به قیمت ۱ سنت، یکی را انتخاب کنند. در کمال تعجب، ۷۳ درصد از آنها شکلات ترافل لیندت را انتخاب کردند. سپس محققان از گروه دیگری خواستند که بین شکلات ترافل لیندت به قیمت ۱۴ سنت (که باز هم معامله‌ی بسیار خوبی است) و شکلات بوسه‌ی هرشی مجانی، یکی را انتخاب کنند. این بار ۶۹ درصد از آنها بوسه‌ی هرشی را انتخاب کردند. زیرا همه، چیزهای مجانی را دوست دارند.

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

انحصاری

یکی دیگر از برترین متن های تبلیغاتی زیبا و تاثیر گذار برای جذب مشتری، همین کلمه انحصاری است. همه می‌خواهند در گروهی متمایز از دیگران قرار داشته باشند. وقتی محصولات خود را انحصاری می‌کنید و آن را تنها در اختیار گروهی انتخاب شده قرار می‌دهید، کاری می‌کنید مردم آن محصول را بیشتر بخواهند. می‌توانید برای انتخاب نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری به جای واژه‌ی انحصاری از عبارت‌های دیگری مانند «فقط برای اعضا»، «فقط افراد دعوت‌شده»، «برای نخستین بار»، «کارمندان داخلی» و غیره استفاده کنید و مطمئن باشید که همه می‌خواهند در این گروه‌ها قرار بگیرند.

 

ساده

زندگی پیچیده است و احتمالا ما نیز بیشتر تمایل داریم که ساده‌ترین راه‌ها را برای جذب مشتریان انتخاب کنیم. بنابراین هر زمان که می‌شنویم چیزی ساده است یا انجام آن آسان است، جذبِ آن می‌شویم. من در مطالعه‌ای مشارکت داشتم که در آن از مشتری‌ها پرسیده می‌شد مهم‌ترین عوامل موثر در خرید نرم‌افزار چیست، و پاسخِ «به راحتی قابل استفاده بودن» در میان ۳ پاسخ اول قرار داشت. وقتی تردید دارید، مسائل را خیلی پیچیده نکنید، اضافه کردن امکاناتِ بیشتر خوب است، ولی نه در شرایطی که به قیمت قربانی کردن سادگی باشد.

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

محدود

همه‌ی ما از اینکه چیزی را از دست بدهیم، بیزاریم. حتی اگر چیزی که از دست می‌دهیم، به پیش‌ پاافتادگی جاسوئیچی‌هایی باشد که در شرکت توزیع می‌شوند. اگر بگویند 100 نفر اول یکی مجانی می‌گیرند، ناگهان آن جاسوئیچی، برای‌مان جذاب‌تر می‌شود. واقعا یک جاسوئیچی به چه کارِ شما می‌آید؟ اهمیتی ندارد، مهم این است که معامله‌ی خوبی است و باید همین الان و پیش از آنکه دیر شود تصمیم بگیرید تا بتوانید یکی از آن صد نفر باشید.

 

تضمینی

عبارت تضمینی از آن متن های تبلیغاتی زیبا و موثر است که معجزه خاص خودش را دارد. با تقلب‌های زیادی که در دنیای امروز انجام می‌شود، اصالت یکی از نگرانی‌های قابل قبول مشتریان شماست و شما می‌توانید با استفاده از کلمات مناسب، به آنها اطمینانی را بدهید که برای گرفتن تصمیم نهایی نیاز دارند.

احتمالا عبارتِ «تضمینی» را همه جا دیده‌اید،‌ زیرا واقعا نتیجه می‌دهد. اما نکته‌ی مهم این است که تواناییِ پشتیبانی از ضمانت خود را داشته باشید. اگر محصول شما ضمانت ندارد و بازگرداندن کالا بدون دردسر نیست، یا نتایج ادعا شده توسط شما، اثبات نشده است، حرفی از آنها نزنید. شاید مطرح کردن این ادعاهای غیرواقعی در کوتاه‌مدت موثر باشد، ولی در بلندمدت شما را به زمین می‌زند. اگر به مشتریان خود ضمانت ارائه نمی‌دهید، شاید وقت آن باشد که این کار را انجام دهید.

عبارت‌های دیگری که با استفاده از آنها می‌توانید به مشتری اطمینان بدهید: «اثبات‌شده، باعث می‌شود، هیچ الزامی وجود ندارد، بدون خطر، بدون دردسر و مطمئن».

 

شما

زمانی که نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری یا هر متن تبلیغاتی زیبای دیگری را با هدف جلب مشتری برای خرید می‌نویسید، از عبارات اول شخص استفاده کنید. این کار باعث می‌شود خواننده یا شنونده علاقه‌مندتر شود، و به صورت ناخودآگاه، احساسِ خاص بودن کند. استفاده از کلمه‌ی «شما» در متن تبلیغاتی جذاب موجب می‌شود نوشته‌تان محاوره‌ای‌ و جذاب تر و زیباتر شود و لحن شما را دوستانه‌تر می‌کند و به این ترتیب می‌توانید با خواننده یا شنونده ارتباط برقرار کنید.

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

 

عبارت زیرا هرچند کوتاه از آن متن های تبلیغاتی جذاب و موثر برای جذب مشتری است که هر مشتری را ترغیب به خرید می‌کند. مورد بسیار جالب است. گرگوری سیوتی (Gregory Ciotti) با استفاده از سناریوهای جالب، به مطالعاتی در کتاب نفوذ (Influence) نوشته‌ی روانشناس، دکتر رابرت کیالدینی (Robert Cialdini) اشاره می‌کند. یکی از نمونه‌های قابل توجه این مطالعات، آزمایشی است که در آن از عبارت‌های مختلفی استفاده و بررسی شد که استفاده از کدامیک از آنها، موجب می‌شد که افراد به کسی اجازه دهند تا در صفِ دستگاه کپی، خارج از صف کار خود را انجام دهد. در این آزمایش، از جمله‌های زیر استفاده شد:

 

«ببخشید، ۵ صفحه کپی دارم. اجازه می‌دهید از دستگاه زیراکس استفاده کنم؟» … ۶۰ درصد به او اجازه دادند تا خارج از صف از دستگاه کپی استفاده کند.

 

«باید ۵ صفحه کپی بگیرم. اجازه می‌دهید از دستگاه زیراکس استفاده کنم، چون عجله دارم؟» … ۹۴ درصد به او اجازه دادند تا خارج از صف از دستگاه کپی استفاده کند.

 

«ببخشید، ۵ صفحه کپی دارم. اجازه می‌دهید از دستگاه زیراکس استفاده کنم، چون حتما باید از این صفحه‌ها کپی بگیرم؟» … ۹۳ درصد به او اجازه دادند تا خارج از صف از دستگاه کپی استفاده کند.

 

توجه کنید که به سادگی و با شنیدن کلمه‌ی «چون» و دلیلِ پس از آن، تقریبا همه به شخص اجازه دادند تا در صف در جلوی آنها بایستد. حتی دلایل مطرح شده هم دلایلی منطقی نبودند: چون حتما باید از این صفحه‌ها کپی بگیرم؟ تمام کسانی که در صف بودند نیز حتما باید کپی می‌گرفتند و به خاطر همین در صف ایستاده بودند.

نکته‌ای که باید به یاد داشته باشید این است که مغز انسان عاشق شنیدن توضیحات است. ما باید دلیل هر چیز را بدانیم. چرا من به آن ویژگی نیاز دارم؟ زیرا به من کمک می‌کند تا… .

محصولات، امکانات و اقداماتی را که می‌خواهید مردم انتخاب کنند، به یک دلیل، گره بزنید تا با این کار، مردم بیشتر ترغیب می‌شوند برای خرید آن اقدام کنند.

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

بهترین

شاید بتوان گفت که عبارت بهترین، یکی از بهترین جملات تبلیغاتی زیبا و موثر برای جذب مشتری باشد. به نظر شما کدام نمونه متن تبلیغاتی بهتر است؟ «نحوه‌ی تعویض لاستیک پنچر» یا «بهترین راه برای تعویض لاستیک پنچر». جواب این سوال، خیلی واضح است. تا به حال چند بار عبارتی را در سایت گوگل جستجو کرده‌اید و پس از مدتی خسته و ناامید شده‌اید و به عقب برگشته و کلمه‌ی «بهترین» را به ابتدای عبارت مورد جستجو، اضافه کرده‌اید. شاید فقط من این کار را انجام داده باشم، ولی حس می‌کنم من تنها فردی نیستم که این کار را انجام داده است.

 

شاید به نظر برسد که «بهترین» کلمه‌ی مقدسی است و تنها به چیزهای واقعا فوق‌العاده گفته می‌شود و به همین دلیل می‌توانید به هر چیزی که روی آن برچسبِ بهترین زده شده، اعتماد کنید پس در نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری از کلمه بهترین استفاده کنید. همه‌ی ما می‌دانیم که این طور نیست و اینکه به چیزی بگویند بهترین، به این معنی است که زمانی مقایسه‌ای انجام شده و این مورد در آن مقایسه از سایرین بهتر بوده است.

ولی لطفا از این کلمه بهترین در نمونه متن تبلیغاتی، برای فریب دیگران استفاده نکنید. اگر واقعا بهترین نیستید یا نمی‌توانید بدون اجبار، کاری کنید که مردم به شما بگویند بهترین، به تلاش ادامه دهید تا واقعا در کاری که انجام می‌دهید بهترین شوید و این برچسب را بدون آنکه اعتبار آن را داشته باشید، بر روی کار، محصولات یا خدمات خود نزنید.

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

متن های تبلیغاتی جذاب

در ذیل بهترین متن های تبلیغاتی جذاب و زیبا که در فضاهای مختلف و برای مناسب های مختلف قابل استفاده را مشاهده می کنید. توصیه می شود از این متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب استفاده کنید:

 

۱- جشنی برای خانواده و جامعه !
۲- یک نوع متفاوت از فروشگاه هایی که دیده اید
۳- چشمانی زیبا برای لباس هایی زیبا
۴- مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان
۵- دریایی برای پیرو جوان
۶- نقطه ای تک خال با ابزارهای مفید برای مردان !
۷- همه اش برای شما
۸- همیشه پر از خلاقیت !
۹- فروشگاهی ایرانی برای ایرانیان
۱۰- …و همچنین برای کودکان
۱۱- و درست در مرکزهستیم از سال ….
۱۲- برای عالی بودن هم کم هزینه کنید
۱۳- محنصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش !
۱۴- دنیای ما هستید
۱۵- محبوب ترین فروشگاه در دل شما
۱۶- نیمه پر را هم ببین
۱۷- با ما نیمه پر را ببینید
۱۸- راحتی و آرامش در عین حال قیمت پایین
۱۹- زمین را پوشش بده (به خصوص محصولات ایمنی و اتش نشانی)
۲۰- دیوانه وار با شما هستیم
۲۱- طراحی شده برای شما!
۲۲- زندگی را غنی کنید!
۲۳- هر به بهترین ها دسترسی دارید
۲۴- هر کسی می تواند قدری سبز زندگی کند
۲۵- همه چیز برای دنیای کودکان (برای خوراکی ها به خصوص)
۲۶- می توانی بیشتر انتظار داشته باشی اما کمتر پرداخت کنی
۲۷- در مزرعه خودتان کشاورزی کنید! (جهت سفارشی کردن خدمت یا محصول)
۲۸- به زندگی روح بخشید
۲۹- برای شخصی که همه چیز دارد ! ما همه ی چیزهای دیگر را داریم!
۳۰- هر روز تازه تر می شویم
۳۱- حس تازگی را با ما مزه کنید و به این ارزش اعتماد کنید
۳۲- پر از سورپرایز هستیم
۳۳- بیشتر بگیر کمتر پرداخت کن !
۳۴- سهم بزرگ خودتان را امروز بگیرید! (برای آفرها پروموشن ها یا حراج ها مناسب است)
۳۵- مخصوص شماست
۳۶- همه ی چیز های خوب در اطراف شما هستند کافیست خوب ببینید
۳۷- هر چی که بخواهید! پشت درب تحویل بگیرید
۳۸- چیزهای خوشحال برای افراد خوشحال روی سیاره خوشحال
۳۹- کمک کردن به خودتان زندگی را راحت تر می کند!
۴۰- ما پله های اول را با شما هستیم
۴۱- اینجا همه چیز بهتر است
۴۲- با این چقدر راحت هستید؟
۴۳- ترکیباتی برای زندگی
۴۴- همه چیز داخل جعبه است برای شما
۴۵- حس خونه !
۴۶- این مرکز شماست
۴۷- پایین ترین قیمت ها گارانتی شده اند
۴۸- زندگی را برای مادران اسان کنید (مناسبتی)
۴۹- ایده های جدید برای زندگی ،محل کار…
۵۰- راه هایی برای خودتان بودن
۵۱- کیفیت دستور کار ماست
۵۲- کیفیتی که انتظار داشتید، قیمتی که انتظار نداشتید
۵۳- ناب و طبیعی شروع کنید
۵۴- درست همینجا ، درست همین حالا وقتشه
۵۵- حوایتان را داریم!
۵۶- این آسان ترین راهشه
۵۷- بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم
۵۸- برترین در شهر !
۵۹- بهترین همان تازه ترینه
۶۰- بزرگترین فروشگاه در زمینه …
۶۱- آخرین جایی که می خواهید بروید!
۶۲- همسایه شما ایم!
۶۳- مثا ما سراغ دارید؟
۶۴- به خانه خودتان خوش آمدید
۶۵- تهرانی ها از ما خرید می کنند
۶۶- شما نیاز دارید! ما داریمش
۶۷- ما خرید را آسان کردیم
۶۸- ابزارهای زندگی
۶۹- به بهترین ها فکر کنید! خوش آمدید
۷۰- تغییری که می توانید ببینید
۷۱- رویکردی جدید در خرید
۷۲- بهترین جایی که می توانید باشید!
۷۳- همیشه جلو تریم!
۷۴- همیشه به روز
۷۵- فضایی مهیج برای خرید همه اعضای خانواده
۷۶- ساخته شده توسط تفکر ایرانی
۷۷- باب میل خودتان را پیدا کنید
۷۸- غیر ممکن ها را انتظار داشته باشید با ما
۷۹- تغییر را ببینید
۸۰- خودتان را پیدا کنید
۸۱- بهترین برای انتخاب شما
۸۲- اینجا اتفاقات خوبی می افتد
۸۳- سبک های زندگی را تجربه کنید
۸۴- همه اش در مورد شماست
۸۵- فقط یک قدم با خانه شما فاصله دارد
۸۶- زنده زندگی کنید!
۸۷- عاشق خرید می شوید
۸۸- حس میکنید زنده و حضوری خرید می کنید
۸۹- بیشتر آن چه می خواهید پیش رو می گذاریم
۹۰- راه های بیشتری برای خودتان بودن!
۹۱- می خوای داشته باشیش! خوب داریش اینجا
۹۲- اول مشتری
۹۳- سنت یک خرید عالی و قدیمی
۹۴- کمتر خرج کن بهتر زندگی کن
۹۵- بگرد، پیدا کن، لذت ببر
۹۶- یک خرید واقعی
۹۷- یک خرید جدی
۹۸- چیزی که لازم داری رو بخر نه بیشتر!
۹۹- ساده می گوییم! خرید آسان
۱۰۰- جایی که باید باشید
۱۰۱- یه چیز متفاوت! هر روز
۱۰۲- خرید را به تجربه خوب تبدیل می کنیم
۱۰۳- همیشه یه دلیل وجود داره برای چیزای خوب
۱۰۴- بزرگتر فکر کن
۱۰۵- هر چیزی در ذهن دارید ما در موجود داریمش
۱۰۶- یه فروشگاه خانوادگی
۱۰۷- جایی که مد به کمک زندگی میاد
۱۰۸- جایی که همه چی در جریان است
۱۰۹- جایی که همیشه یه چیز خاص وجود داره برای شما
۱۱۰- طلاقی مد و زندگی
۱۱۱- طلاقی فشن و فان
۱۱۲- دنیایی از شادی
۱۱۳- اینجا پیداش می کنی
۱۱۴- گذرگاه شما برای خریدی که فکرش را نمی کردید
۱۱۵- فضایی برای لذت و خرید
۱۱۶- طلاقی لذت و خرید
۱۱۷- مغازه شما، خونه شماست

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

جملات جادویی برای جذب مشتری

همیشه اگر می خواهید فروشنده خوبی باشید از جملات جادویی برای جذب مشتری استفاده کنید استفاده از جملات جذاب و زیبا برای جذب مشتری هدف بسیار موثر است:

 

۱. فروشندگان معمولی می‌گویند: «نمی دانم».

فروشندگان نابغه می‌گویند: «متشکرم، پرسش خوبی است. اجازه بدهید پاسخ آن را برای شما پیدا کنم.»

 

۲. فروشندگان معمولی می‌گویند: «جنس فروخته‌شده پس گرفته نمی شود.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «اجازه بدهید ببینیم اگر مطابق میل شما نیست، چطور می‌توانیم رضایت شما را جلب کنیم.»

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

نمونه متن تبلیغاتی فروش

 

۳. فروشندگان معمولی می‌گویند: «خونسرد باشید.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «من از شما عذرخواهی می‌کنم.»

 

۴. فروشندگان معمولی می‌گویند: «این که تمام شده؛ چرا این یکی را نمی‌برید؟»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «شاید از این جنس هنوز در انبار داشته باشیم، اجازه بدهید نگاهی بکنم. اگر نبود، پیشنهادهای دیگری هم برایتان دارم.»

 

۵. فروشندگان معمولی می‌گویند: «ساعت کار ما تمام شده.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «تعطیلی فروشگاه ساعت … و شروع به کار آن ساعت …. است. آیا کاری هست که بتوانم خیلی سریع برای شما انجام بدهم؟»

 

۶. فروشندگان معمولی می‌گویند: «خرید شما همین است؟»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «آیا این محصول را هم دیده‌اید که همراه با کالایی که شما خریده‌اید استفاده می‌شود؟» یا: «آیا تا به حال از فلان کالای ما استفاده کرده‌اید؟»

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

۷. فروشندگان معمولی می‌گویند: «چیزی که می‌خواهید آن طرف است.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «لطفا با من بیایید؛ به شما نشان می‌دهم که کجاست.»

 

۸. فروشندگان معمولی می‌گویند: «من نمی‌توانم این کار را انجام بدهم.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «کاری که می‌توانم انجام بدهم این است که…»

 

۹. فروشندگان معمولی می‌گویند: «این بخش به من مربوط نمی‌شود.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «من با کمال میل شما را پیش کسی می برم که بیشتر از من در مورد این بخش اطلاعات دارد.»

 

۱۰. فروشندگان معمولی می‌گویند: «ما الان این کالا را تمام کرده‌ایم.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «الان از این کالا در فروشگاه نداریم، اما … روز دیگر خواهیم داشت. ممکن است لطفا نام و شماره تلفن خود را به من بدهید تا با شما تماس بگیریم و اطلاع دهیم؟»

 

۱۱. فروشندگان معمولی می‌گویند: «این برخلاف سیاست فروشگاه ماست.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «سیاست مغازه ما این است؛ اما قصد داریم آن را تصحیح کنیم. من می‌توانم در حال حاضر این کار را برای شما انجام دهم که…»

 

۱۲. فروشندگان معمولی می‌گویند: «من اینجا تازه‌کار هستم.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «لطفا مرا تحمل کنید، برای کمکی که نیاز دارید در خدمت شما هستم.»

 

۱۳. (هنگام مکالمۀ تلفنی) فروشندگان معمولی می‌گویند: «گوشی…»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «ممکن است خواهش کنم چند لحظه پشت خط منتظر باشید.»

 

۱۴. فروشندگان معمولی می‌گویند: «الان سرم شلوغ است.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «خوشحال می‌شوم بتوانم به شما کمک کنم.» یا: «هم‌اکنون چه کمکی می‌توانم به شما بکنم؟»

 

۱۵. فروشندگان معمولی می‌گویند: «شما اشتباه می‌کنید.»

فروشندگان نابغه می‌گویند: «فکر می‌کنم سوء تفاهمی پیش آمده است. اجازه بدهید در موردش صحبت کنیم و حلش کنیم.»

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

متن های تبلیغاتی شرکت های بزرگ و برند

ما در دوره ای زندگی می کنیم که برندهای کوچک و بزرگ از متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای پابرجایی برند خود استفاده می کنند. استفاده از یک نمونه متن تبلیغاتی زیبا و جذاب، هدف اصلی و زیر بنای برند می باشد. متن های تبلیغاتی بسیاری، از شرکت های مختلف شنیده می شود؛ اما بهترین متن های تبلیغاتی تاثیرگذار آن هایی هستند که به هدف اصلی برند اشاره دارند. در این مقاله برترین متن های تبلیغاتی زیبا برای جذب مشتری را جمع آوری کردیم. به نظر شما بهترین جملات تبلیغاتی برای جلب مشتری هدف چگونه ارزیابی می گردد؟ چه چیزی متن تبلیغاتی را خوب، متوسط و حتی ضعیف نشان می دهد؟

 

نایک

فقط انجامش بده!

 

مک دونالد

من عاشقشم!

 

آدیداس

غیر ممکن وجود نداره.

 

دیزنی لند

شادترین نقطه ی روی زمین

 

ریبوک

من همانی هستم که هستم.

 

فولکس واگن

کوچک فکر کنید.

 

کی. اف. سی

غذای عالی

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

مارک اند اسپنسر

حق همیشه و کاملاً با مشتری است.

 

پورشه

جایگزینی نیست.

 

آی بی ام

راه حلی برای سیاره هوشمند.

 

سونی

باورش کن.

 

آی مکس

بزرگ فکر کن.

 

دوپونت

معجزه دانش.

 

انرگایزر

به مسیرت ادامه بده، ادامه بده، ادامه بده …

 

پلی استیشن

در دنیای خود زندگی کنید، در دنیای ما بازی کنید.

 

دانکن دوناتس (Dunkin’ Donuts)

آمریکا با دانکن اداره می‌شود

 

کانن

آن چیزی که ما اعتقاد داریم را ببینید.

 

نیکون

در قلب تصویر

 

کداک

لحظاتت را به اشتراک بذار، زندگی ات را به اشتراک بذار.

 

فدکس

وقتی که هیچ فردایی نیست.

 

وال مارت

پول بیشتری ذخیره کنید، زندگی بهتری داشته باشید.

 

فورچن

برای افرادی که تغییر را رقم خواهند زد.

 

آستون مارتین

قدرت، زیبایی و روح.

 

کوکاکولا

درب قوطی را باز کن تا سرحال شی.

 

ام اند ام

در دهانتان آب می شود، نه در دستانتان.

 

ورایزن (Verizon)

حالا صدامو می‌شنوی؟ خوبه.

 

المپوس

دید شما آینده ی شماست.

 

کلوین کالین

بین عشق و دیوانگی، وسواس است.

 

ودافون

بیشتر از اکنون باشید.

 

تگ هیور

موفقیت، یک بازی ذهنی است.

 

جنرال الکتریک

تخیل در کار

 

صلیب سرخ

بزرگترین تراژدی بی تفاوتی است.

 

یلو پیج

به انگشتانتان اجازه بدهید، راه بروند

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

تری ام

نوآوری

 

نوکیا

ارتباط دادن مردم

 

دیبیرز

الماس همیشگی است.
۳

 

نسکافه

قهوه در بهترین حالت آن.

 

هاینز

خوراک لوبیا یعنی خوراک لوبیای هاینز.

 

تلویزیون اونیدا

حسرت همسایه ها، غرور مالک.

 

لورئال قدیمی

چون من ارزشش را دارم.

 

لورئال جدید

چون شما ارزشش را دارید.

 

شرکت فناوری اینتل

درون اینتل و جلوتر از دیگران حركت كنید

 

برگر کینگ

به شیوه خودتان درست کنید.

 

جنرال الکتریک

ما چیزهای خوبی در زندگی تان به ارمغان می‌آوریم.

 

HSBC

بانک محلی جهانی.

 

صابون پیرس

آماده شوید تا به بانوی زیبایی تبدیل شوید.

 

شکلات کیت کت

استراحت کنید، کیت کت بخورید.

 

دومستوس

میکروب ها را زنده نمی‌گذارد.

 

شامپو هد اند شولدرز

من اصلا نمی‌دانستم که شوره مو داری.

 

دیزنی لند

شادترین جای دنیا.

 

توماس کوک

فقط رزرو نکنید. با توماس کوک به مسافرت بروید.

 

خطوط هوایی قاره ای

ما واقعا به شما وفاداریم.

 

سیگارهای دورال

منو بچش! منو بچش! یالا منو بچش!

 

موتورهای Vauxhall

یک بار رانندگی، یک عمر وابستگی.

 

بی ام دابلیو

لذت محض رانندگی.

 

روغن شِل

سلامت زندگی کنید. از روغن شِل استفاده کنید.

 

ارتش امریکا

من شما را برای ارتش امریکا می‌خواهم.

 

اسپریت

فرمان بردار عطشت باش.

 

کورن پاپز

باید پاپ کرنم را بخورم.

 

چیپس های سیب زمینی Lay’s

من نمی‌توانم فقط یکی بخورم.

 

اسنیکرز

گرسنه‌ ای؟ یک اسنیکرز بخور.

 

ژیلت (Gillette)

بهترین تیغ برای مردان

 

ویزا

هرجایی که بخواهید باشید.

 

سینتل

کار فناوری اطلاعات را تمام شده در نظر بگیر.

 

فدرال اکسپرس

وقتی که باید نصفه شب آنجا باشد.

 

انجمن پنیر

هر زمان که دوست داشتید رو به دوربین لبخند بزنید و بگویید پنیر.

 

ویتیز (Wheaties)

صبحانه‌ قهرمان‌ها

 

غلات صبحانه Kellogg’s Rice Krispies

بازش کن! خردش کن! بخور!

 

جگوار

رویا بافی نکن. با آن رانندگی کن.

 

کرم مرطوب کننده آسترال

برای مراقبت از پوست شما.

 

افترشیو دنیم

برای مردانی که نمی‌خواهند به صورتشان فشار بیاورند.

 

چرم امپریال

کمیاب اما خوب.

 

ایمپالس

وقتی مردی که تا به حال ندیده بودی شاخه گلی به تو می‌دهد.

 

شامپو بچه جانسون

اشک بس است.

 

آویس (Avis)

بیشتر تلاش می‌کنیم

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

استیت فارم (State Farm)

مثل یک همسایه‌ی خوب، استیت فارم در کنار شماست

 

شکلات Terry’s

تکه تکه اش کن، عاشق تمام تکه‌هایش باش.

 

دیکسون

آخرین جایی که می‌خواهی بروی.

 

محصولات بهداشتی Waitrose Essential

کیفیتی که انتظارش را داشتید با قیمتی که باور نخواهید کرد.

 

طلای بلک تورن

آن همه زرق و برق طلا نیست.

 

فیلیپس

هر روز خودت را ابراز کن.

 

وسایل خانگی The Range

اگر ما این را نفروشیم، شما نیازی به آن نخواهید داشت.

 

کفش های ورزشی نیو بالانس ۱۰۸۰

اجازه بده بهترین چیزها اتفاق بیفتد.

 

چیپس های سان

خوشمزه ترین تنقلاتی که تا به حال خورده‌اید.

 

فورچون

برای افرادی که می‌خواهند تغییری اعمال کنند.

 

شرکت های Yellow Pages

اجازه بده انگشت هایت راه بروند.

متن های تبلیغاتی زیبا و جذاب برای جلب مشتری | نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

متن های تبلیغاتی زیبا

 

مسترکارت (MasterCard)

چیزهایی هستند که با پول نمی‌توان خرید، برای هر چیزی غیر از اینها، مسترکارت وجود دارد.

 

تسکو (Tesco)

حتی یک ذره‌ی کوچک هم کمک می‌کند

 

ام اند ام (M&M)

در دهان‌تان آب می‌شود نه در دست‌تان

 

بلاگر

دکمه انتشار را فشار دهید.

 

لیوایز

کیفیت هرگز از مد نمی افتد.

 

آژاکس

قوی تر از کثیفی.

 

کابینت های آشپزخانه کینگز

کابینت های ارزان اما در حد قصر پادشاهی.

 

صابون پالم اولیو

چهره نوجوانی‌ات را حفظ کن.

 

شورولت

ببینید. امتحان کنید. بخرید.

 

پپسی رژیمی

همین موقع فردا؟

 

تسکو (Tesco)

حتی یک ذره‌ی کوچک هم کمک می‌کند

 

آئودی (Audi)

پیشرفت به وسیله‌ی فناوری

 

دوپونت

معجزه دانش.

 

کی.اف.سی

غذای عالی

 

متن های تبلیغاتی زیبا برای جذب مشتری باید با ظرافت و دقت خاصی نوشته شوند پس شما هم اگر می خواهید در کسب و کارتان موفق شوید بهتر است همین الان یک نمونه متن تبلیغاتی تاثیرگذار روی مشتریان تان را پیدا کنید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب