استعلام های دولتی به کجا سرازیر میشوند؟

استعلام های دولتی به کجا سرازیر میشوند؟

آیا ما هم خبردار میشویم؟

از گذشته تا کنون رویکرد اغلب بنگاه های اقتصادی که دستی بر آتش کسب و کار دارند این بوده که به بخشهای دولتی نزدیک تر شوند و به قولی دنبال بستن چند قرارداد پرسود با آنها بوده اند اما یک سوال همیشه وجود داشته آن هم این که آیا ما هم از استعلام های دولتی خبردار میشویم؟ یا در خواب خرگوشی گوی سبقت به دست رقبایمان می افتد؟

 

اولین شرط برنده شدن در فرصتهای اقتصادی و تجاری، خبردار شدن از برگزاری تک تک استعلام ها است. شاید تا همین چند سال پیش به نظرتان غیر ممکن بود که از همه آگهی های ایران در حوزه استعلام های دولتی با خبر شوید. مثلا اینکه در تبریز یا مشهد نشسته باشی و از اخبار اقتصادی زاهدان و مازندران به جزئیات دقیق با خبر شوی محال به نظر میرسید. چه برسد به اینکه این اخبار کامل، به روز و صحیح باشد. اما امروز هیچ شکی نیست که سازوکارهایی ایجاد شده اند تا نیاز شما را به بهترین شکل ممکن پوشش دهند و امکان پیشرفت و ترقی درآمدتان را فراهم کنند.

 

استعلام های دولتی به کجا سرازیر میشوند؟ اگر به این سوال پاسخ بدهیم در واقع سرچشمه را پیدا کرده ایم و میشود با همین سر نخ قدم در جاده موفقیت اقتصادی گذاشت.

استعلام های دولتی به کجا سرازیر میشوند؟

اولین مرجع گرداوری استعلام های دولتی

سامانه ستاد ایران اولین مرجع گردآوری استعلام های دولتی است. روزانه تعداد بیشماری از آگهی های خصوصی و دولتی در این وبگاه بارگذاری میشوند. کافیست هر روز به پورتال آن سر بزنید تا بیشتر راه را رفته باشید. فرقی نمیکند که شما در چه صنف و حرفه ای مشغول به فعالیت هستید. در این سامانه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد (مزاح) تقاضا میشود و اگر شما عرضه کننده هر کدام که باشید میتوانید سهم خود را بردارید.

 

مسیر دریافت اطلاعات هر آگهی از این سامانه شاید در گفتار آسان به نظر برسد اما کار همینجا تمام نمیشود. فرض کنید علاوه بر استعلام های دولتی و خصوصی میخواهید در زمینه مناقصه های دولتی هم فعالیتی داشته باشید. حالا کار دو چندان شد. نه تنها باید اخبار استعلام ها را رصد کنید بلکه باید چشمی هم روی مناقصات دولتی داشته باشید تا از قافله عقب نیوفتید.

 

این یکی هم همانقدر زمانبر و هزینه بر است حالا باید چه کار کرد؟

 

سایت مناقصات ایران پارس نماد داده ها

دوای درد اطلاع از مناقصه های دولتی اینجاست. یک مرکز فوق العاده حرفه ای با امکانات کامل و تیمی حرفه ای برای گردآوری مناقصه ها از سراسر ایران.

 

مرکز فرآوری اطلاعات پارس نماد داده ها حدود بیست سال است که با گردآوری اخبار اقتصادی و تجاری در حوزه مناقصه ومزایده به کسب و کارهای کوچک و بزرگ این مرز و بوم کمک کرده است.

 

امروزه روز هم بعد از 20 سال فعالیت و تجربه، به صورت لحظه ای اخبار مناقصات و مزایدات را به اطلاع فعالین اقتصادی میرساند. بدون لحظه ای تاخیر شما هم میتوانید از این اطلاعات آگاه شوید. پس نگرانی دوم شما هم همینجا با ورود به سامانه مناقصات به پایان رسید.

 

اگر از آن دسته آدم های دقیقی هستید که روی حساب و کتاب پیش میروید و مدیریت منحصر به فردی در خصوص هزینه ها دارید، قطعا به دنبال این هستید که هر دو نوع اخبار استعلام های دولتی و مناقصه های دولتی را از یک مرجع بگیرید تا از هدر رفت منابع پرهیز کنید. هم وقت کمتری بگذارید و هم پول کمتری پرداخت کنید.

 

جای نگرانی برای شما هم وجود ندارد. در ادامه همین نوشته راهکاری ساده پیشنهاد میکنیم.

استعلام های دولتی به کجا سرازیر میشوند؟

یک تیر و دو نشان در سایت مناقصات ایران

از آنجایی که پارس نماد از دیرباز مرجع معتمد کسب و کارها بوده و مجوز خبرگزاری در ایران را داراست این امکان را فراهم کرده که شما با یک تیر دو نشان بزنید. در واقع میتوانید با یک اشتراک سالانه، هم به مناقصات دسترسی پیدا کنید و هم به استعلام ها.

 

تازه این شروع ماجراست چون پارس نماد داده ها، تمرکز خود را علاوه بر اخبار آگهی های دولتی روی اخبار آگهی های خصوصی نیزگذاشته است. کار از یک تیر و دو نشان گذشته! به راحتی چند نشان را بزنید. اخبار مزایدات سراسر ایران را ببینید و به لیست مناقصاتی که هر مناقصه گزار در سراسر کشور برگزار کرده است دسترسی پیدا کنید.

 

با چند کلیک روی سایت خبرگزاری مناقصات ایران، این اطلاعات را تفکیک شده روی مانیتور یا موبایل خود مشاهده کنید و هر کدام را که خواستید به لیست علاقمندیهایتان بیفزایید. به این وسیله در مراجعات بعدی آگهی هایی که دوست داشتید روی آنها کار کنید، بلافاصله در دسترس شما قرار میگیرد.

 

اپلیکیشن مناقصات خدمات دیگری از پارس نماد داده ها است که هم برای کابران IOS و هم برای کاربران اندروید قابل استفاده است. هدف این اپلیکیشن بالابردن میزان دسترسی لحظه ای شما به اخبار است. در این اپلیکیشن امکان جستجوی اخبار و یا تفکیک اطلاعات به استان و شهر مورد نظر وجود دارد. جستجوی مناقصات و مزایدات بر اساس واژه کلیدی و تخصصیِ شغل شما نیز در نظر گرفته شده است.

 

حرف آغازین:

اینکه میگوییم حرف آغازین تنها به این خاطر است که این نوشته ابتدای راه همکاری ما و شماست. اینکه استعلام های دولتی و غیر دولتی، مناقصات دولتی و غیر دولتی و یا مزایدات سراسر ایران از هر ارگان و سازمانی به خبرگزاری بزرگِ پارس نماد داده ها سرازیر میشود، شروع یک فعالیت اقتصادی خوب را برای شما رقم میزند.

 

ما از ابتدا تا انتهای مسیر موفقیت در کنار شما هستیم.

 

مشاوره رایگان با کارشناسان خبرگزاری مناقصات پارس نماد روی خط 02188349670 الی 5.

جدیدترین مطالب