اکانت شاتر استوک (shutterstock) از کجا تهیه کنیم؟

اکانت شاتر استوک (shutterstock) از کجا تهیه کنیم؟

اگر گرافیست یا طراح هستید و به دنبال عکس با کیفیت و استوک و مجاز هستید، اکانت شاتر استوک (shutterstock)  دنیایی از عکس های بی نظیر، فوتیج ها و فایل های گرافیکی بسیار با کیفیت را پیش روی شما قرار داده تا بتوانید از آن ها در پروژه های تبلیغاتی و گرافیکی و امور بازاریابی و تجارت و همچنین در خصوص کسب و کار اینترنتی و وب سایت و امور تحقیقات دانشجویی و حوزه های تبلیغاتی استفاده کنید. اکانت شاتر استوک (shutterstock)  در سال 2003 توسط جان اورینجر عکاس و برنامه نویس خلاق آمریکایی و مدیر عامل فعلی این وب سایت راه اندازی شد و اکنون منبع بی نظیری شامل بیش از 350 میلیون عکس و آپلود روزانه یک میلیون فایل گرافیکی و عکس های زیبا و کاربردی به شمار می رود که به یکی از محبوب ترین سایت ها در این زمینه مبدل شده است. روزانه هزاران تولید کننده محتوای حرفه ای، دارایی های ارزشمند خود شامل تصاویر با کیفیت، وکتورهای کاربردی و ویدئوهای جذاب را تولید کرده و درون سایت شاتر استوک قرار می دهند تا میلیون ها کاربر در سراسر جهان با استفاده از کامپیوتر شخصی یا گوشی همراه خود به آن ها دسترسی داشته و مورد استفاده قرار دهند.

 

از کجا اکانت شاتر استوک (shutterstock) بخریم؟

اگر قصد خرید اکانت شاتر استوک (shutterstock)   را دارید، فروشگاه اکانت مکسیمم شاپ این اکانت و بیش از 25 اشتراک پریمیوم از سایت های خارجی محبوب و کاربردی دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید در مکسیمم شاپ بدون مشکلات تحریم های بین المللی و هزینه های دلاری برای تهیه این اشتراک ها، تنها با هزینه نا چیز ریالی  و کاملا مطمئن و قانونی به خرید اکانت شاتر استوک (shutterstock) بپردازید. در فروشگاه اکانت مکسیمم شاپ علاوه بر خرید این اکانت محبوب می توانید درخصوص خرید اکانت گرامرلی (grammarly)، خرید اکانت یوتیوب (youtube)  و همچنین خرید اکانت انواتو المنت (envato element) نیز اقدام نمایید. مکسیمم شاپ پشتیبان مطمئن، مجاز و قانونی شماست.

 

جستجوی پیشرفته و فیلتر قدرتمند فایل ها و تصاویر

اکانت شاتر استوک (shutterstock)  دارای فیلتر قدرتمند و جستجوی پیشرفته ای است که می توانید با استفاده از آن ها به راحتی به تصاویر، وکتورها و فایل های گرافیکی مورد نظر خود دست پیدا کنید. ضمنا این سایت مجهز به هوش مصنوعی است که شما با جستجوی چند تصویر و فایل، سایت به صورت خودکار فایل های مرتبط با جستجو را برایتان آماده سازی می کند تا راحت تر بتوانید به تصاویر مورد نظر خود دست بیابید.

 

ویرایش گر بی نظیر و آنلاین

اکانت شاتر استوک (shutterstock)   دارای یک ویرایش گر آنلاین و قدرتمند به نام shutterstock Editor Pro می باشد که با استفاده از آن می توانید با استفاده از ابزارها و افکت های جذابی که در آن ویرایش گر در نظر گرفته شده، تصاویر فوق العاده با کیفیت و خیره کننده ای را بدست بیاورید و مورد استفاده قرار دهید.

 

استفاده از تصاویر و محتواهای بدون حق امتیاز

شاید یکی از بزرگ ترین مزیت های اکانت شاتر استوک (shutterstock)   استفاده از مجموعه بی نظیر و عظیم تصاویر استوک، وکتورها و فایل های ویدئویی بدون حق امتیاز است و برای استفاده از آن در پروژه ها و کمپین های تبلیغاتی و همچنین بهره برداری در سایت ها و وبلاگ ها و حتی مجلات و نشریات مختلف هیچ گونه محدودیتی وجود نخواهد داشت و با خرید اشتراک آن به صورت کاملا قانونی و مجاز می توانید از آن ها استفاده کنید.

جدیدترین مطالب