لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

برترین سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین کدام است؟

برترین سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین کدام است؟

استفاده از اینترنت علاوه بر این‌که شیوه‌ی تعاملات و ارتباطات مردم را تغییر داده است، بر شیوه‌های خرید کردن نیز تاثیر گذاشته است. این روزها خیلی از افراد برای خرید محصولات فرهنگی، پوشاک، مواد غذایی، لوازم الکترونیکی و بسیاری اقلام دیگر بدون خروج از منزل، خریدها را انجام می‌دهند. پس لازم است ویژگی‌های بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی را بشناسیم تا بتوانیم انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشیم.

برترین سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین کدام است؟

مراحل ساخت سایت با سایت ساز و فروشگاه ساز

مراحل ساخت سایت به ترتیب زیر است:

1. وارد سایت کاریک شوید.

2. قالب مورد نظر را ازبینانواع قالب‌های متنوع انتخاب کنید.

3. از نسخه آزمایشی48 ساعت سایت ساز کاریک استفاده کنید.

4. نام دامنه  را به ratinco.comو NS2.ratinco.comتغییر دهید.

5. نام دامنه‌یمورد نظر خود را انتخاب کنید.

6. اطلاعات شخصیرا وارد کنید.

 

در نهایت با انجام مراحل فوق می‌توانید به راحتی سایت را منتشر کنید و در صورت بروز هر گونه مشکل با تیم پشتیبانی کاریک تماس بگیربد.باید خاطر نشان کرد که سایت ساز کاریک محصول شرکت برنامه نویسی راتین است.

 

ویژگی‌های بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی چیست؟

هر نرم افزار با یک هدف  مشخص طراحی می‌شود و طراح برای رسیدن به آن هدف اصول و ویژگی‌هایی را مدنظر می‌گیرد و در راستای تامین آن اهداف کار خود را شروع می‌کند. ویژگی‌های عمومی و اختصاصی که در ساخت فروشگاه ساز و سایت ساز باید رعایت شود شامل موارد زیر است.

 

کیفیت فنی بالا

فروشگاه ساز و سایت ساز خوب باید عملکرد و سرعت قابل قبول داشته باشد تا کاربران وقتی وارد صفحات می‌شوند با خطا و مشکل مواجه نشوند. قطعا برخورد با مشکلات ریز و درشت در بارگذاری صفحات عامل بسیار مهمی است که کاربران را از وب سایت فراری می‌دهد و برای صاحبان فروشگاه اصلا مطلوب نیست.

 

قابلیت گسترش و بسط فروشگاه ساز و سایت ساز

استفاده از فروشگاه ساز و سایت ساز با یک طرح خاص شروع می‌شود اما آیا شما همیشه در این سطح می‌مانید یا این‌که بعد از مدتی به فکر گسترش کسب و کار خود خواهید بود؟ قطعا کسانی که با هدف فروش اینترنتی وارد دنیای وب می‌شوند بعد از مدتی می‌خواهند درآمد زایی بیشتری داشته باشند و کسب و کار خود را گسترش دهند پس لازم است با رعایت مقدمات کار خود را شروع کنند. درصورتی‌که طراحی نرم افزار قابلیت گسترش و اضافه کردن امکانات نداشته باشد شرایط کمی پیچیده و سخت می‌شود.

 

پس اگر فرد دورنگری هستید و اهداف بزرگی در سر دارید از بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی که اختصاصی باشد استفاده کنید. ماژولار بودن فروشگاه ساز و سایت ساز جوابگوی نیازهای به روز شما خواهد بود.

 

بهینه سازی سایت فروشگاه

بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز فقط با طراحی زیبا، رنگ‌های جذاب  یا صفحات مختلف تعریف نمی‌شود، فروشگاه ساز و سایت ساز باید بتواند کاربران زیادی را جذب کند و ظاهر سایت تنها عامل برای جذب نیست. یکی از راه‌هایی که باعث ورود کاربران و آشنا شدن آن‌ها می‌شود موتورهای جستجو مانند گوگل است. موتورهای جستجو زمانی که سایت بهینه شده باشد، به آن رتبه‌ی خوب می‌دهند. پس حتما رعایت کردن اصول سئو می‌تواند کارآمدترین روش برای جذب مشتری باشد.

 

جستجوی آسان در فروشگاه ساز و سایت ساز

جستجو کردن یکی از اصلی‌ترین نیازهای کاربری است که وارد فروشگاه اینترنتی می‌شود. زیرا کاربری که قصد خرید دارد باید بتواند محصولات مشابه را جستجو کند، آن‌ها را با هم مقایسه کند و در نهایت با خیال راحت خرید کند. اگر این امکان برایش فراهم نباشد قطعا از خرید منصرف می‌شود و این برای فروشگاه اصلا اتفاق جالبی نیست. پس در انتخاب بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی باید ویژگی جستجوی سریع و آسان را فراموش نکنیم.

 

ایجاد درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی

بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی آن فروشگاه ساز و سایت سازی است که درگاه پرداخت را اختصاصی کند. این یکی از مهم‌ترین نیازهای صاحبان فروشگاه است که نباید از نگاه طراح سایت دور بماند. چون ترجیح می‌دهند بدون واسطه و به طور مستقیم هزینه‌ی محصولات و خدمات را دریافت کنند.

 

کاهش خروج کاربر از فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی

خروج کاربر یا Bounce rate یک معیار برای ارزیابی کیفیت طراحی است. کاربرانی که به قصد خرید وارد صفحه‌ی فروشگاه می‌شوند، اگر مجذوب شوند مدت زمانی بیشتری در صفحه باقی می‌مانند و خروج آن‌ها با احتمال کمتری رخ می‌دهد.

 

یکی از راهکارهایی که می‌توان برای کاهش خروج کاربر انجام داد این است که بخش‌های مختلف مانند مقالات، اخبار محصولات مشابه یا حتی مقایسه محصول را در طراحی استفاده کرد. این اقدام اعث می‌شود زمان حضور کاربران افزایش یاید و این برای صاحب فروشگاه اینترنتی یک مزیت محسوب می‌شود.

 

امنیت سیستم فروشگاه

حتما می‌دانید بعد از شروع کار با فروشگاه ساز و سایت ساز امنیت صفحات چقدر اهمیت دارد. درصورتی‌که فروشگاه ساز و سایت ساز ایمن نباشد با چند اشتباه کوچک باعث هک شدن سایت می‌شوید. پس بهتر است هنگام انتخاب فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی این نکته را هم در نظر داشته باشید که بتواند امنیت لازم را برای شما تامین کند.

برترین سایت ساز و فروشگاه ساز آنلاین کدام است؟

پشتیبانی قابل قبول فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی

شرکت‌ طراحی کننده‌ی بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی در مقابل مشکلاتی که بعدا ممکن است ایجاد شود متعهد می‌شود و دانش فنی لازم را برای انجام پشتیبانی دارد. خدمات پشتیبانی یکی از مهم‌ترین مواردی است که اگر در استفاده از فروشگاه ساز و سایت ساز وجود نداشته باشد، قطعا مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد.

 

فروشگاه ساز و سایت ساز کاریک مجهزترین و به روزترین نرم افزار طراحی سایت  است که از تکنولوزی روز دنیا بهره گرفته است. این نرم افزار توانسته است فروشگاه ساز و سایت ساز ماژولار و بومی را به بهترین شکل طراحی کند و نیازهای خریداران و فروشنده‌ها را تامین کند. پس اگر می‌خواهید با بهترین فروشگاه ساز و سایت ساز ایرانی یک کسب و کار پر رونق راه بیندازید کارین را از یاد نبرید.

جدیدترین مطالب