لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

معرفی برترین منابع ریاضی برای کنکور

مجموعه : رپورتاژ
معرفی برترین منابع ریاضی برای کنکور

برای موفقیت در کنکور استفاده از آموزش مناسب و کتاب کمک درسی ، سرعت یادگیری را افزایش داده و باعث می شود درک عمیق تری از نکات درسی بدست آورید. با انتخاب منبع آموزشی مناسب می توانید از اتلاف وقت خود در دوران طلایی کنکور جلوگیری کرده و برای درک نکات کلیدی کمترین زمان ممکن را صرف کنید. ما در این مقاله سعی کردیم به معرفی برترین منابع ریاضی برای کنکور بپردازیم.

 

برترین منابع ریاضی برای کنکور

خوب بهتر است بدون فوت وقت به سراغ معرفی بهترین منابع ریاضی کنکور برویم. این منابع عبارت‌اند از:

 

کتاب‌های ریاضی قلمچی

امکان ندارد که صحبت از خرید کتاب کمک درسی در میان باشد و از قلمچی صحبت نشود. قطعا اکثر کتاب‌های ارائه شده توسط قلمچی معمولا بهترین منابع ممکن هستند.

 

کتاب‌های سه سطحی ریاضی تجربی قلمچی نیز یکی از بهترین منابع برای کنکور تجربی به حساب می‌آیند. در این کتاب‌ها سوالات به سه سطح تقسیم شده‌اند. سطح اول که سطح نسبتا دشوار است برای شروع بسیار مناسب هستند.

 

بعد از آن سطح دشوار وجود دارد که استفاده از آن بعد از طی کردن سطح دشوار توصیه می‌شود. همچنین سطح دشوارتر نیز در این کتاب‌ها وجود دارد که برای مراحل پایانی مطالعه از آن‌ها استفاده می‌شود.

 

کتاب‌های ریاضیات نشر الگو

یکی از بهترین ناشرین منابع ریاضی برای کنکور، نشر الگو است. این انتشارات بهترین نتایج را ارائه می‌دهد. کتاب‌های منتشر شده توسط نشر الگو معمولا با کیفیت هستند و مشتریان زیادی دارند.

 

اگر علاقه‌مند هستید که کنکور را با موفقیت پشت سر بگذارید بهتر است که سری به نشر الگو بزنید. سری کتاب‌های ریاضیات تجربی از نشر الگو برای دانش‌آموزانی طراحی شده است که قصد دارند از پایه خودشان را قوی کنند.

 

ریاضیات جامع انتشارات مهر و ماه

اگر به دنبال منابع ریاضی یا حتی بهترین منابع فیزیک کنکور تجربی هستید قطعا نام انتشارات مهر و ماه را شنیده‌اید. کتاب‌های منتشر شده توسط این انتشارات از کیفیت فوق‌العاده بالایی برخوردار هستند و می‌توانند به شما در کنکور کمک کنند.

 

کتاب‌هایی که به عنوان منابع ریاضی کنکور تجربی توسط مهر و ماه منتشر شده‌اند بسیار جامع و کامل بوده و نکات مختلفی را رعایت کرده‌اند. به عنوان مثال در این کتاب تمرین‌های کتاب درسی ریاضی به صورت تست آورده شده‌آند که می‌توان از آن‌ها به عنوان منبع استفاده کرد.

 

آشنایی دانش‌آموزان با تمرین‌های کتاب درسی ریاضی اهمیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند به شما در این حوزه تا حد بسیار زیادی کمک کند.

معرفی برترین منابع ریاضی برای کنکور

ریاضیات تجربی IQ گاج

کتاب‌های گاج نیز از دیگر منابع ریاضی کنکور است که استفاده از آن معمولا توصیه می‌شود. این کتاب معمولا در دو جلد ارائه می‌شود. جلد اول به طور کامل تمامی مباحث را پوشش داده است و جلد دوم آن کاملا صرفا برای مرور استفاده می‌شود.

 

تست‌های موجود در دو جلد این کتاب بر اساس سختی کاملا مرتب شده‌اند و استفاده از آن به تمام کنکوری‌های عزیز توصیه می‌شود.

 

بهتر است همیشه در هنگام خرید کتاب کمک درسی و کنکور کتاب‌های گاج را در لیست خرید خودتان قرار دهید تا بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید.

 

ریاضیات جامع تخته سیاه

این کتاب برای کسانی مناسب است که علاقه‌مند به موفقیت در کنکور هستند اما پایه ضعیفی دارند. ریاضیات جامع تخته سیاه یکی از بهترین توضیحات را در دل خود دارد و تست‌های فوق‌العاده قوی‌ای را به دانش‌آموزان ارائه کرده است.

 

تست‌های موجود در این کتاب می‌تواند کاملا خیال شما از بابت تست‌های کنکور راحت کند چرا که بسیار جامع و کامل است.

چطور باید منابع ریاضی برای کنکور را تهیه کنم؟

حال که با پنج مورد از بهترین منابع ریاضی کنکور آشنا شدید قطعا تصمیم به خرید یکی از این منابع برای مطالعه و افزایش رتبه کنکوری خودتان گرفته‌اید. برای انجام این کار راه‌های مختلفی وجود دارد.

 

در حال حاضر بهترین روش که می‌توانم به شما معرفی کنم خرید از بانک کتاب است. این منبع جامع کتاب‌های مختلف درسی و کمک درسی را درون خود قرار داده است که استفاده از آن‌های خالی از لطف نیست.

 

شما می‌توانید با استفاده از این وب‌سایت به معنای واقعی کلمه خرید آسان را تجربه کنید و بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورید. همچنین این بانک کتاب تخفیف‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که استفاده از آن خالی از لطف نیست.

 

سخن آخر

در این مقاله سعی شد به طور کلی به 5 مورد از بهترین منابع ریاضی برای کنکور تجربی اشاره شود. استفاده از این منابع می‌تواند به شما برای موفقیت در کنکور تجربی کمک کند.

 

همچنین استفاده از این منابع کنکوری می‌تواند موجب افزایش قدرت تست‌زنی و البته قدرت تحلیل مسائل در شما شود. امیدواریم نتیجه کنکور همانطور باشد که می خواهید و در جستجوهای بعدی به دنبال خرید کتاب دانشگاهی برای خود باشید!

 

اگر از مطالعه این مقاله لذت بردید در بخش نظرات انتقادها و پیشنهادهای خودتان را با ما در میان بگذارید. شاد و موفق و پیروز باشید.

جدیدترین مطالب