لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

بهترین لیبل موجود در بازار چیست؟

بهترین لیبل موجود در بازار چیست؟

چاپ لیبل و طراحی آن یکی مراحل مهم در طراحی محصول نهایی است و باید به آن توجه ویژهای شود. در این برهه تولیدکنندگان بین محصولات مختلف مردد میشوند و نمیتوانند بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند. در این مقاله ما برای شما یک راهنما تهیه کردهایم تا به کمک آن انواع مختلف لیبل را بشناسید و در نهایت بتوانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع را دارید، لطفا تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

انواع مختلف لیبل

چاپ برچسب انواع متفاوت و مختلفی دارد. برای اینکه بتوانیم بهترین گزینه مدنظرمان را انتخاب کنیم باید تفاوتهای آنها را بدانیم. در ادامه بیشتر این موارد را بررسی خواهیم کرد.

 

لیبل متالایز

متالایز یکی از برچسبهایی است که علاوه بر جلوه بسیار زیبا مقاومت خوبی هم از خود نشان میدهد. اگر محصول شما چیزی است که در همیشه در معرض آب قرار دارد باید از گزینههای ضد آب بهره ببرید. متالایز یکی از گزینههای ضد آب برای استفاده شماست.

 

لیبل متالایز همچنین در برابر حرارت و نور خورشید مقاومت بالایی از خود نشان میدهد. سطح مقاومت برچسب متالایز دربرابر کشش و پارگی هم بالاست و خیال شما از این بابت نیز باید جمع باشد. مهمترین نکته چاپ لیبل متالایز ظاهر جذاب آن است که با شکست نور جلوه محصول شما را دوچندان خواهد کرد.

 

برچسب گلاسه

لیبل گلاسه یکی از پرکاربردترین لیبلها در بازار است. اگر نگاهی به محصولات دور و برتان بیاندازید متوجه خواهید شد که بیشتر تولیدکنندهها از این نوع برچسب برای محصول خود استفاده کردهاند. این برچسب بیشتر مناسب کسبوکارهایی است که قصد دارند از طریق آن اطلاعات زیادی از محصول خریداری شده به  مشتری بدهند.

 

برای مثال شرکتهایی که قطعات صنعتی تولید میکنند همگی جزو این دسته هستند. در مثال دیگر شرکتهای تولیدکننده مواد غذایی هم در مقیاس و حجم بالایی از گلاسه بهره میبرند. امکان سفارشیسازی نیز در این محصول تا حد زیادی برای کارفرما فراهم است.

 

چاپ لیبل شفاف

لیبلهای شیشهای یا شفاف برای موقعیتی هستند که شما میخواهید تنها لوگو برند را به نمایش بگذارید. معمولا مینیمالیستها اعتقاد زیادی به این مدل برچسبها دارند. محصولات لاکچری نیز اکثرا دارای هویت کمینهگرایی هستند و بهتر است در بستهبندی آنها از این برچسبها استفاده کنید. لیبل شفاف با توجه به نوع ساختش از قیمت بیشتری نسبت به دیگر لیبلها برخوردار است. شما میتوانید این محصول را در دو مدل شفاف و مات سفارش دهید. از این برچسب میتوان در فرمهای مختلف و متنوع استفاده کرد. در اجرای این مدل محصولات باید حواستان باشد که آنها فقط در بکگراند ساده بچسبانید تا محتوایش قابل مشاهده باشد.

 

لیبل شیت

کارفرمایانی که علاقه دارند در لیبل خود از چند رنگ استفاده کنند بهتر است که به سراغ لیبل شیت بروند. چاپ لیبل شیت برای تیراژ کم مناسب است. همچنین باید در نظر داشته باشید چسباندن این لیبلها باید با دست انجام شود. با توجه به این شرایط بهتر است این محصولات را برای تولیدات کوچک و با پرسنل کم استفاده کنید. معمولا این برچسبها در سایز A4 و با پرینتر لیزری چاپ خواهند شد. از لحاظ جذاب بصری میتوان نمره قبولی را به این لیبل داد. اگر تولیدات کوچکی دارید بهتر است به استفاده از این لیبل فکر کنید.

بهترین لیبل موجود در بازار چیست؟

لیبل صدفی

برچسب صدفی یا پیویسی یکی از بهترین گزینهها برای چاپ لیبل است. آنها در برابر رطوبت، کشش و پارگی مقاومت فوقالعادهای دارند. قیمت این محصول با توجه به آپشنهای زیادش تحت تاثیر متریالی است که در ساخت آن استفاده میشود. استفاده این محصول بیشتر در محیطهای پزشکی، درمانگاهی و آزمایشگاهی است. به غیر این موارد میتوان این برچسب را در پتروشیمی، خودروسازی و صنعت تهیه رنگ نیز مشاهده کرد. دلیل استفاده آنها در این صنایع این است که لیبل صدفی با تغییر دما تغییر فرم و رنگ نمیدهد.

 

سخن آخر

چاپ لیبل در بهترین کیفیت ممکن بدون طراحی خوب ممکن نیست. شما باید علاوه بر انتخاب گزینه خوب، طراحی خوبی و استانداردی هم داشته باشید. شما تا سفارش بهترین لیبل تنها چند کلیک فاصله دارید. برای سفارش لیبل مورد نظر خود کافیست به وبسایت آیچاپ مراجعه کنید. مجموعه چاپ رفاه با سابقهای طولانی در خدمات مربوط به چاپ و تبلیغات در خدمت شماست تا بهترین گزینه را برای محصول خود انتخاب نمایید. ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید.

جدیدترین مطالب