لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

برای افرادی که ماشین های غیر ایرانی پیشرفته و جدید سوار هستند همواره دغدغه تعمیرات و یافتن قطعات یدکی اورجینال وجود داشته است. یکی از این خودرو ها، پورشه می باشد. ما برای شما که این خودرو را سوارید، تعمیرگاه پورشه در ساری هیولا آلمان را معرفی و پیشنهاد می کنیم. کلیه خدمات ارائه شده در این تعمیرگاه توسط تیم حرفه ای و متخصصین مورد تایید کمپانی پورشه آلمان انجام خواهند گرفت. لذا خیال شما از بابت کیفیت کار آسوده خواهد بود قبل از بیان مطالب و خصوصیات این تعمیرگاه پورشه در ساری بهتر است از سایت ان ها بازدید کنید تا بیشتر با این مجموعه آشنا شوید .

تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

کلیه مدل های خودروی پورشه اعم از پورشه ماکان – پانامرا – کررا 911 – باکستر- کاین – کاین اس – کیمن در این تعمیرگاه سرویس و سایر خدمات از قبیل PDR و کاور بدنه و نقاشی کوره ای روی آن ها انجام می شود . لذا، چنانچه به دنبال تعمیرگاه پورشه پانامرا در ساری می گردید یا برای خودروی پورشه خود در جستجوی تعمیرگاه کاین در ساری بوده یا برای سرویس دوره ای اتومبیل تان قصد یافتن تعمیرگاه پورشه ماکان در ساری را دارید می توانید به این مجموعه حرفه ای که دارای لایسنس رسمی از پورشه مونیخ آلمان است مراجعه کنید و لازم به ذکره کلیه اقدامات انجام گرفته در این تعمیرگاه زیر نظر نمایندگی پورشه هیولا آلمان انجام خواهد گرفت.

تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

علت انتخاب نمایندگی هیولا آلمان به عنوان بهترین تعمیرگاه پورشه در ساری

شاید این سوال برای شما مطرح شده باشد که، چرا باید برای تعمیر یا خرید لوازم یدکی پورشه در ساری به این مجموعه مراجعه کنید؟ ما پاسخ شما را در گزینه های زیر خلاصه می کنیم:

 

داشتن تعمیرکاران و متخصصین حرفه ای و مورد تایید شرکت پورشه و دوره دیده در مونیخ آلمان در زمینه عیب یابی و تعمیر بخش های مختلف انواع خودروی پورشه و دارای لایسنس رسمی تعمیرات از آلمان

 

شما با سپردن کار به دست یک فرد کارآزموده و متخصص، علاوه بر آنکه از بروز خطرات و آسیب های دیگر به خودروی خود پیشگیری کرده اید، مجبور به پرداخت هزینه های هنگفت برای عیب یابی اشتباه نیز نخواهید شد. کلیه تکنسین های فنی در این مجموعه در نمایندگی های معتبر دنیا سابقه دارند. این افراد دوره های حرفه ای تعمیرات را در شرکت پورشه آلمان پشت سر گذاشته اند. بنابراین کار خود را بدون کوچکترین خطا و ایرادی به انجام خواهند رساند.

تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

عیب یابی و تعمیر پورشه توسط متخصصین حرفه ای

 

انجام کلیه خدمات با ارائه ضمانت نامه شش ماهه در تعمیرگاه پورشه در ساری

کلیه خدمات این تعمیرگاه اعم از عیب یابی و تعمیرات بر روی کلیه مدل های خودروی پورشه اعم از ماکان، پانامرا، کاین، کررا 911، باکستر و … با ارائه گارانتی شش ماهه انجام گرفته و تحویل صاحب خودرو خواهد شد. پس چنانچه تا شش ماه پس از تحویل پورشه تعمیر شده، خودرو مجددا دچار خرابی و مشکلات مشابه قبل شد، بدون پرداخت هزینه اضافه، بازبینی و رفع عیب خواهد شد.

 

استفاده از قطعات یدکی اورجینال و اصل

آنچه انجام تعمیرات خودروی پورشه شما را با کیفیت بیشتری همراه ساخته و به عمر آن خواهد افزود، کیفیت و اصالت قطعات و لوازم جانبی استفاده شده در آن می باشد. تعمیرگاه پورشه ساری زیر نظر شرکت هیولای آلمان به فعالیت خود در ساری ادامه می دهد. نکته قابل توجه در مورد این مجموعه این است که، این شرکت به دلیل داشتن دفتر کار در دبی و آلمان، قادر است کلیه قطعات و لوازم نایاب پورشه که در داخل کشور یافت نشده یا اورجینال نیستند، خریداری کنند. لوازم خریداری شده، در عرض کمتر از پنج تا شش روز کاری در اختیار تعمیرگاه قرار خواهند گرفت. این مجموعه کلیه تجهیزات جانبی استفاده شده در خودروی شما را به همراه ضمانت اصالت کالا تحویل خواهد داد. پس خیال شما از بابت کیفیت و اصالت لوازم، راحت و آسوده باشد.

 

معرفی خدمات ارائه شده در تعمیرگاه پورشه در ساری هیولا آلمان

اگر در جستجوی لوازم یدکی پورشه در ساری هستید یا خودروی شما با مشکلات عدیده ای در این شهر مواجه شده است، کافی است به دفتر تعمیرگاه پورشه در ساری هیولا آلمان سری بزنید. در این نمایندگی خدمات زیادی در اختیار شما قرار خواهند گرفت که در ادامه به بیان آنها می پردازیم.

 

تعمیر حرفه ای و تخصصی موتور پورشه

در تعمیرگاه پورشه ساری برای تعمیر موتور خودرو، از به روز ترین و مجهزترین ابزار و تجهیزات استفاده می شود. تجهیزاتی که در نمایندگی های معتبر پورشه در آلمان نیز مورد استفاده قرار می گیرند. از طرف دیگر تکنسین هایی موتور خودرو را بازبینی و عیب یابی خواهند کرد که مورد تایید شرکت پورشه هستند. این افراد به تعمیر و تغییر قطعات پورشه، تسلط و آگاهی کامل دارند.

 تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

تعمیر حرفه ای و تخصصی موتور پورشه در تعمیرگاه پورشه در ساری

 

تعمیر گیربکس پورشه در ساری

در تعمیرگاه پورشه در ساری، کلیه مسائل مرتبط با گیربکس مخصوصا گیربکس باکستر و پانامرا که با مشکلات بیشتری نسبت به سایر پورشه ها همراه هستند نیز بررسی و برطرف خواهند شد. مشکلاتی از جمله تقه های شدید در گیربکس، عیب دار شدن اتومات گیربکس، مشکلات نرم افزاری در گیربکس، استشمام بوی سوختگی در این بخش از خودرو و … همگی در این نمایندگی قابل حل خواهند بود. برای تعمیر گیربکس باکستر در ساری این نمایندگی بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

کارشناسی خودروی پورشه در زمان خرید یا فروش آن

در تعمیرگاه پورشه در ساری، کلیه بررسی های الکتریکی و مکانیکی خودروی پورشه زیر نظر متخصصین حرفه ای انجام خواهد گرفت. این بازبینی در زمان خرید یا فروش خودرو انجام خواهد گرفت. این بررسی کارشناسانه برای کلیه مدل های پورشه اعم از ماکان، کاین، پانامرا، باکستر و کیمن ارائه خواهد شد.

 

رفع مشکلات برقی و الکتریکی خودروی پورشه

کلیه ایرادات برقی و الکتریکی انواع خودروی پورشه در تعمیرگاه پورشه در ساری قابل بررسی و رفع خواهند بود. خدماتی از جمله، رفع مشکل برق دزدی خودرو، تعمیر و پروگرام کردن یونیت ها، ریست، خام سازی و تعریف مجدد سوئیچ و ریموت خودرو، رفع مشکلات و ایرادات سانروف، شیشه بالابر، گرم کن و اتومات آینه های بغل خودرو، عیب یابی و تعمیر کروک، تعمیر و بازسازی ایسو و جعبه فیوزها و رفع خطاهایی که موتور و گیربکس اعلام می کنند.

 

تعمیرات جلوبندی و عقب بندی پورشه

رفع عیب و تعمیر کلیه قطعات و بخش‌های جلوبندی و عقب‌بندی خودروی پورشه نظیر اقداماتی چون، کالیبراسیون کمک فنر ها و رفع عیب و تنظیم ترمز دستی برقی و سیستم تعلیق خودروی پورشه با استفاده از دیاگ اوتل، لانچ، پیویس و… به انجام خواهد رسید. این تجهیزات جزء مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزارآلات روز دنیا محسوب می شوند.

 

خدمات دیتیلینگ و رفع ایرادات ظاهری خودروی پورشه

تعمیرگاه پورشه در ساری در زمینه خدمات دیتیلینگ و ظاهر خودرو از جمله PDR، کاور بدنه خودرو با استفاده از مواد خود ترمیم پذیر ایتالیایی و رنگ و نقاشی کوره ای خودرو نیز به صورت حرفه ای عمل می کند.

تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

خدمات دیتیلینگ در تعمیرگاه پورشه در ساری

 

تعمیرات و عیب یابی بی نقص و با کیفیت در تعمیرگاه پورشه در ساری

ما به کلیه افرادی که خودروی پورشه آنها با مشکل یا نقص فنی مواجه شده است این اطمینان خاطر را خواهیم داد که کلیه خدمات اعم از عیب یابی، بازبینی کارشناسانه، تعمیر، بازسازی و سرویس خودروی پورشه آنها در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و زیر نظر حرفه ای ترین متخصصین انجام خواهد شد. اگر به دنبال تعمیرگاه باکستر در ساری می گردید یا برای سرویس دوره ای پورشه ماکان، کاین، پانامرا یا کیمن خود به دنبال تعمیرگاه معتبر از نمایندگی هیولای آلمان هستید این مجموعه را به شما معرفی می کنیم و میتوانید شماره تلفن مرکز پورشه (خدمات نمایندگی پورشه ) را از سایت زیر جویا شوید .

تعمیرگاه پورشه ساری هیولا آلمان

تعمیرات و عیب یابی بی نقص و با کیفیت در تعمیرگاه پورشه در ساری

جدیدترین مطالب