تماشای جدیدترین قسمت های کارتون سگ های نگهبان در دیجیتون

تماشای جدیدترین قسمت های کارتون سگ های نگهبان در دیجیتون

کارتون سگ های نگهبان مجموعه‌ای جذاب است که مورد توجه بسیاری از منتقدین و البته کودکان قرار گرفته است. کارتون سگ های نگهبان داستان گروهی از سگ ها است که زیر نظر صاحب خوب خود، رایدر، با شکلات شهرشان مبارزه می‌کنند. هرکدام از این سگ ها قابلیت و توانایی خاصی دارند که ان‌ها را برای حل هر مشکل آماده و منحصر به فرد می‌کند. این مجموعه انیمیشنی جذاب در شهری به نام خلیج پرماجرا جریان دارد.

 

کارتون سگ های نگهبان درباره رایدر پسربچه‌ای ده ساله است که با کمک سگ‌های خود یک تیم نجات تشکیل داده. این تیم شامل سگ‌های آتش‌نشان، پلیس و حتی یک خلبان هلیکوپتر می‌شود! توانایی‌های منحصر به فرد سگ‌های رایدر به مردم شهر کمک می‌کند تا در آرامش و به دور از اتفاقات ناگهانی و بد زندگی کنند. سازنده این مجموعه کارتونی Keith Chapman است که پیش از این سریال کارتونی باب معمار Bob the Builder را ساخته بود. مجموعه کارتونی سگ‌های نگهبان در 9 فصل 26 قسمتی از سال 2013 تولید شده و یک فیلم سینمایی هم با همین نام در سال 2021 منتشر شد. بچه‌ها می‌توانند با تماشای این مجموعه لحظاتی شاد را تجربه کنند و درباره مسائل مهمی مثل اهمیت کمک به دیگران یاد بگیرند.

تماشای جدیدترین قسمت های کارتون سگ های نگهبان در دیجیتون

معرفی شخصیت‌های کارتون سگ های نگهبان

رایدر: رایدر نام پسربچه‌ای ده ساله است که در خلیج پرماجرا زندگی می‌کند. او رهبری تیم سگ های نگهبان را بر عهده دارد و با شعار سگ های نگهبان به پیش! آن‌ها را به ماموریت می‌فرستد.

 

چیس: یکی از شخصیت‌های اصلی کارتون سگ های نگهبان، چیس است. چیس به عنوان یک افسر پلیس و جاسوس در این تیم فعالیت می کند. چیس بهترین دوست رایدر است و بویایی بسیار قوی‌ای دارد.

 

مارشال: مارشال یکی از بهترین قهرمانان سگ های نگهبان و خلیج پرماجرا است. مارشال همزمان هم به عنوان امدادگر و هم به عنوان آتش نشان فعالیت می‌کند. او یک ماشین آتش نشانی بزرگ و جذاب دارد که با استفاده از آن به ماموریت‌ها می‌رود.

 

اسکای: اسکای توله سگ بامزه‌ای است که در کارتون سگ های نگهبان به عنوان یک خلبان فعالیت می‌کند. هرکجا که مشکلی در ارتفاعات رخ بدهد، اسکای با کمک هلیکوپتر خود، برای انجام ماموریت آماده می‌شود.

 

راکی: راکی تنها سگی است که در مجموعه سگ های کارتون سگ های نگهبان از آب و خیس شدن فراری است. او به عنوان یک مسئول بازیافت و علاقه‌مند به محیط زیست فعالیت می‌کند و تعمیرات وسایلی پیچیده را نیز انجام می‌دهد.

تماشای جدیدترین قسمت های کارتون سگ های نگهبان در دیجیتون

رابل: رابل قوی ترین عضو سگ های نگهبان است. او در ساخت و سازهای ساختمانی فعالیت می‌کند و عاشق غذا خوردن است.

 

زوما: هرکجا که ماموریتی آبی برای سگ های نگهبان به وجود بیاید، زوما مانند یک نجات غریق آماده کمک رسانی است.

 

در کنار این شخصیت‌های اصلی کارتون سگ های نگهبان، شخصیت‌های دیگری نیز وجود دارند که در ماموریت‌ها به کمک سگ‌ها و رایدر می‌آیند. یکی از شخصیت‌های منفی که همیشه در داستان حضور دارد، شهردار شهر همسایه، شهردار هامدینگر است. او می‌خواهد با استفاده از فریب و حقه شهردار خلیج پرماجرا شود اما رایدر و سگ های نگهبان مانع این اتفاق می‌شوند. شما می‌توانید برای تماشای جدیدترین انیمیشن ها از سایت و اپلیکیشن دیجیتون استفاده کنید.

 

محبوبیت کارتون سگ های نگهبان

کارتون سگ های نگهبان از محبوب ترین محصولات و محتواهای کودکانه است. رده سنی مناسب این مجموعه، خردسالان و کودکان هستند اما جذابیت‌های داستانی و شخصیت‌پردازی دقیق این مجموعه توانسته نوجوانان را نیز متوجه خود کند.

 

یکی از دلایل محبوبیت کارتون سگ‌ متفاوت بودن شخصیت‌های این انیمیشن است. همه بچه‌ها می‌توانند به بهانه دوست داشتن یکی از شخصیت‌های کارتون سگ های نگهبان، به تماشای این انیمیشن بپردازند. بسیاری از والدین کارتون سگ های نگهبان را  به خاطر پیام‌های مثبت، جنبه‌های آموزشی و این واقعیت که فرزندانشان را تشویق می‌کند تا در بازی‌های تخیلی شرکت کنند، جذاب می‌دانند.

تماشای جدیدترین قسمت های کارتون سگ های نگهبان در دیجیتون

بسیاری از این آموزش‌ها برای کودکان خردسال و پیش از دبستان مناسب است. کارتون سگ های نگهبان عناصر آموزشی مانند آموزش مهارت های حل مسئله، کار گروهی و مشارکت جامعه را در بر می گیرد. هر قسمت چالش یا ماموریت جدیدی را ارائه می دهد که توله سگ ها باید بر آن غلبه کنند و بر اهمیت همکاری، تفکر انتقادی و کمک به دیگران تأکید می کند.

 

این مجموعه انیمیشنی دارای یک موسیقی‌های متفاوت و جذاب است که کودکان از خواندن آن لذت می برند. این انیمیشن رنگارنگ و پر جنب و جوش بوده و نظر مخاطبان خردسال را جلب می‌کند. سکانس های اکشن پر انرژی و ماموریت های نجات هیجان انگیز بینندگان را درگیر و سرگرم می کند.

 

دیجیتون یه دنیا کارتون

برای تماشای کارتون سگ های نگهبان و هزاران انیمیشن و کارتون دیگر از سایت و اپلیکیشن دیجیتون استفاده کنید. دیجیتون پلتفرمی آنلاین برای پخش محصولات سرگرمی و آموزشی مخصوص رده سنی کودکان و خردسالان است. ارائه دوبله اختصاصی انیمیشن‌ها و موزیکال‌های شاد پرانرژی از ویژگی‌های مثبت دیجیتون محسوب می‌شود.

جدیدترین مطالب