لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

8 نکته که به داشتن استایلی زیباتر برای خانم ها کمک میکند

مجموعه : رپورتاژ
8 نکته که به داشتن استایلی زیباتر برای خانم ها کمک میکند

خانم‌های خوش استایل همواره به دنبال جدیدترین مدل های دنیای فشن هستند تا به روز بودن و زیبایی استایل خود را همواره داشته باشند. خانم ها همیشه به زیبایی و استایل و لباس خود اهمیت زیادی میدهند و برایشان تفاوتی نمیکند که در چه مراسمی و شرایطی حضور پیدا کنند، در هر صورت میخواهند که زیبا و مرتب به نظر برسند و همیشه با ایده گرفتن از افراد مشهور استایل هایی شبیه به آنها را برای خود انتخاب میکنند اما مسئله اینجاست که همه استایل ها شبیه به هم نیست و تفاوت های ظاهری که در استایل افراد وجود دارد باعث می‌شود نتوانیم تمامی لباس هایی که در تن دیگران میبینیم را برای خود انتخاب کنیم. در واقع باید بتوانیم کسانی را که از نظر اندامی شبیه به ما هستند برای الگوبرداری در پوشش و لباس انتخاب کنیم. یک راه بهتر هم برای این که استایل بینقصی داشته باشیم این است که نکاتی را در استایل و لباسمان رعایت کنیم تا هرگز بد استایل به نظر نرسیم و وقار و زیبایی استایلمان حفظ شود. ما نیز میخواهیم اینجا بعضی از این نکات را به شما آموزش دهیم تا استایل هایی خوب داشته باشید و همیشه جذاب به نظر برسید.

 

1. پوشیدنلباس هایی فیت تن

لباس های فیت هرگز بد و زشت به نظر نمیرسند و این که یک لباسی دقیقا اندازه تن شما باشد و نه بسیار گشاد و نه بسیار تنگ باشد نشان دهنده مناسب بودن این لباس برای شماست و هرگز از مد نمیافتد. لباس های فیت برای مکان های مختلف مناسب به نظر میرسند و محدودیت آنچنانی در استفاده از آنها نخواهید داشت. به عنوان مثال پوشیدن یک شلوار مام فیت پارچه ای با یک شومیز مشکی ساده هم میتواند برای یک دورهمی خانوادگی مناسب باشد، هم برای زیر مانتو بسیار مناسب است و میتوانید از آن در بیرون از منزل استفاده کنید. شما با پوشیدن لباس های فیت و پوشیده هم میتوانید در یک مهمانی جذاب باشید و هم برای بیرون از منزل این سبک لباس ها زیبا و راحت هستند.

 

2. لباسهای بیش از حد تنگ نپوشید

پوشیدن لباس های تنگ و چسبان به نوعی اینطور به نظر میرسد که انگار شما بدن خودتان را به نمایش گذاشته اید. جذابیت لباس های تنگ سالهاست که از بین رفته و کمتر کسی به پوشیدن لباس های جلف و بیش از حد چسبان علاقه مند است. البته استفاده از المان لباس های تنگ در کنار یک لباس گشاد چیزی است که این روزها بسیار میبینیم و البته زیبا هم به نظر میرسد. المان لباس تنگ به خودی خود جذاب نیست و اگر آن را به المان های دیگر ترکیب کنید مناسب تر خواهد شد. در مهمانی ها اما میتوانید از یک لباس تنگ و جذب استفاده کنید اما نکته ای که برای پوشیدن لباس جذب در مهمانی باید رعایت کنید این است که رنگ لباس و جنس آن طوری نباشد که غیر عادی به نظر برسید. به عنوان مثال لباس جذب و کوتاه براق آبی رنگ چیزی است که هم از مد افتاده و هم غیر عادی به نظر میرسد بنابراین در استایل های خود از المان های ساده همیشه استفاده کنید و سادگی را به عنوان زیباترین المان در استایل و لباس خود انتخاب کنید.

 

3. دراستایلهای پاییزی خود از چرم استفاده کنید

8 نکته که به داشتن استایلی زیباتر برای خانم ها کمک میکند

لباس های چرم و کیف و کفش های چرم از آن دسته از مواردی هستند که استایل شما را به یک استایل خاص تبدیل میکنند. کت های چرم در پاییز برای خانم های شیک پوش بی شک بهترین گزینه هستند. یک کت ساده نسبتا کوتاه به رنگ سبز یشمی در پاییز میتواند به همراه یک شلوار جین جذب آبی کمرنگ و یک بافت کرم رنگ و همچنین نیم بوت عسلی و یک کلاه انگلیسی عسلی استایلی به شدت جذاب برای شما باشد. تنها به یک شال گردن طرح دار نیاز خواهید داشت تا استایلتان از سادگی بیش از حد خارج شود. تنها باید به این نکته توجه کنید که از یک برند معتبر محصولات چرمی خود را تهیه کنید که چرم با کیفیتی به دستتان برسد. چرم های بی کیفیت پس از مدتی پوسته پوسته میشوند و از بین میروند. برند چرم درسا با داشتن تنوع بالا در تولید محصولات چرمی مانند بوت و نیم بوت، کیف پول و انواع کیف های اداری و کمربند و کفش یک برند مطرح و با کیفیت ایرانی است که میتوانید انواع محصولات چرم درسا را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

 

4. اکسسوریهای متناسب با پوششتان استفاده کنید

استفاده از جواهرات سنگین و تعداد زیاد چیزی است که این روزها زیاد نمیبینیم و جواهرات ظریف زیبایی خاصی در استایل های امروزی دارند. انتخاب یک گردن آویز ظریف به همراه یک پلاک کوچک چیزی است که بسیاری از برند ها در کت واک ها از آن به جای گردن آویز های سنگین استفاده میکنند. از این جواهرات ظریف و کوچک میتوانید در هر مراسمی استفاده کنید و میتوانید در هر مکانی حتی منزل همیشه یک دستبند زیبا و ظریف یا یک گردن آویز ظریف را به همراه خود داشته باشید. و این را به یک گزینه همیشگی برای خودتان تبدیل کنید. جواهرات و اکسسوری های برند سواروسکی با داشتن تنوع بالا میتوانند در انتخاب یک محصول بسیار زیبا به شما کمک کنند و زیبایی و ظرافت استایل شما را همیشگی کنند.

 

5. کفشهای پاشنه دار را همه جا نپوشند

8 نکته که به داشتن استایلی زیباتر برای خانم ها کمک میکند

نکته مهم دیگری که باید آن را در استایل تان در نظر داشته باشید این است که استفاده از کفش های پاشنه دار را در استایل تان محدود کنید. پوشیدن کفش پاشنه دار به صورت روزانه این خطرات را به دنبال دارد، بنابراین این کار هم به سلامت بیشتر پا ها و کمر کمک میکند و هم حقیقتا همه جا برای پوشیدن کفش پاشنه دار مناسب نیست. برای مثال پوشیدن کفش پاشنه دار در دانشگاه و محل کار مناسب نیست و در این محیط ها و مخصوصا محیط های اداری بهتر است از کفش های اسپرت و راحت با کمی لژ طبی استفاده کنید. کفش های پاشنه دار بیشتر مناسب مجالس و مهمانی ها هستند.

 

6. ترکیب رنگی متناسب با فصل و شرایط استفاده کنند

خانم های خوش پوش همیشه از رنگ هایی استفاده میکنند که با فضا و فصل همخوانی داشته باشد. برای مثال در هر فصل میتوانید از رنگ های مناسب آن فصل استفاده کنید یعنی برای تابستان رنگ های درخشان و روشن مانند لیمویی، نارنجی روشن، آبی روشن و تقریبا بیشتر رنگهای درخشان و روشن اما برای پاییز رنگ های گرم مانند قرمز، نارنجی پررنگ، انواع رنگ های خاکی و قهوه ای مورد استفاده قرار میگیرد. برای مثال استفاده از یک لباس آبی آسمانی در پاییز چندان جذاب نیست و توصیه نمیشود.

 

7. از استایل های وینتج استفاده کنید

بار ها شنیده ایم که مد برمیگردد و حقیقتا مد و استایل پس از چند دهه برمیگردد و آنچه سالهای قبل مد بوده دوباره تکرار میشود. با این روند همسو باشید تا همیشه خوش پوش و جذاب به نظر برسید. برای مثال چیزی که این روزها دوباره مد شده کت های گشاد و چهارخانه و لباس های دخترانه پرنسسی با یقه های حلزونی هستند که بسیار از دختران جوان به این استایل های خاص علاقه مند هستند.

 

8. از استایل های رسمی برای شیکتر کردنتان استفاده کنید

لباس هایی با استایل های رسمی و شیک را همیشه در کمدتان داشته باشید. این استایل ها حتی در مهمانی ها هم با کمی تغییر میتوانند جذاب و مورد توجه باشند. برای مثال بعضی از خانم ها حتی در مهمانی ها هم از کت و شلوار های فیت استفاده میکنند. این نوع استایل ها از آن دسته استایل هایی هستند که آقایان هم به آن علاقه دارند و به نظرشان خانم هایی که از این استایل ها استفاده میکنند جذبه زیادی دارند.

 

جدا از نکاتی که گفته شد نکات بسیار دیگری برای آن که به یک خانم خوش استایل و خوش پوش تبدیل  شوید وجود دارد و تنها باید بیشتر به استایل های هفته های مد و فشن توجه کنید و از برخی استایل های آن ایده هایی برای بهتر کردن استایل و پوشش خود بگیرید.

 

نویسنده: سارااقبالی

جدیدترین مطالب