دلایل بالا بودن قیمت خط 912

دلایل بالا بودن قیمت خط 912

قیمت خط 912 می تواند از حدود یک میلیون تومان تا بیش از یک میلیارد باشد. بنابراین قیمت تمام خطوط با این سر شماره آنچنان هم بالا نیست! اما چه عوامل و فاکتورهایی سبب می شوند قیمت خط 912 گاهی اوقات تا این حد افزایش داشته باشد؟ اگر قصد خرید سیم کارت همراه اول 0912 را دارید یا به موضوعاتی مانند دلایل خرید کالاهای لوکس علاقه مند هستید، اطلاعاتی که در ادامه ارائه خواهیم داد، می توانند برای شما مفید واقع شوند.

 

چه عواملی بر قیمت خط 912 موثر هستند؟

سر شماره 0912 به خودی خود از محبوبیت بالایی برخوردار است و خرید و فروش آن مانند خرید و فروش بسیاری از کالاهای لوکس می باشد. این خطوط می توانند تا حد زیادی باعث افزایش اعتبار و پرستیژ صاحبان خود شوند، به همین دلیل بسیاری از افراد اقدام به خرید خط 0912 می کنند. همچنین بهتر است بدانید برخلاف باور اکثریت مردم، خط 912 ارزان نیز وجود دارد.

 

در واقع صرفا داشتن سر شماره 0912 سبب افزایش قیمت نجومی خطوط نمی شود و عوامل متعددی برای سنجش قیمت خط 0912 وجود دارند که در ادامه برخی از مهمترین آن ها را بیان خواهیم کرد.

 

1- کد خط 912

یکی از شاخص ترین معیارهای تعیین قیمت سیم کارت 0912، کد خط آن است. کد خط به عددی گفته می شود که بعد از 0912 (سر شماره) می آید. به عنوان مثال سیم کارتی با شماره 09123254545 یک خط کد 3 به شمار می آید.

 

قیمت خط کد 1 معمولا از سایر کدها بالاتر است و بعد از آن خطوط کد 2 گران تر از سایرین هستند. هرچه رقم تعیین کننده کد خط بیشتر باشد، قیمت سیم کارت مورد نظر کاهش می یابد. به همین دلیل به افرادی که می خواهند خط 912 ارزان تهیه کنند، خطوطی با کد 9 یا 0 و شماره غیر رند و میزان کارکرد بالا توصیه می شود.

 

دلیل بالا بودن قیمت خط کد 1 از سایر خطوط، قدیمی تر بودن و اصیل تر بودن آن است. خطوط کد 1 اولین خطوط با پیش شماره 0912 بودند که توسط به مخابرات عرضه شدند. این خطوط به دلیل قدیمی بودن بسیار محبوب هستند و اعتبار کاری شرکت ها و افرادی که فعالیت تجاری دارند را تا حد قابل توجهی افزایش می دهند.

 

2- صفر یا کارکرده بودن سیم کارت

از دیگر ویژگی هایی که می تواند بر قیمت خط 912 موثر باشد، صفر یا کارکرده بودن سیم کارت است. منظور از خطوط صفر، خطوطی می باشد که تاکنون فعال نشده و از هیچ یک از خدمات آن استفاده نشده.

 

خطوطی که فعال شده و از خدماتی مانند تماس، پیامک، اینترنت و… استفاده کرده‌اند، در دسته خطوط کارکرده قرار می گیرند. خطوط صفر در مقایسه با خطوط کارکرده از قیمت بیشتری برخوردار هستند؛ زیرا خطوط کارکرده دارای پیامک و تماس هایی مربوط به مخاطبان صاحب قبلی خود می باشند که طبیعتا برای مالک جدید آزار دهنده هستند.

 

اما در مورد خطوط کارکرده یک استثنا وجود دارد که می تواند قیمت آن ها را تاحد زیادی افزایش دهد. این امر زمانی رخ می دهد که کاربری سیم کارت مدنظر مربوط به ثبت سفارشات کسب و کاری خاص باشد. برای مثال سیم کارتی که مالک قبلی آن در حوزه اجاره ویلا فعالیت داشته و همان شماره را جهت تماس با مشتریان خود مورد استفاده قرار داده است، می تواند برای سایر افرادی که کسب و کار مشابه دارند، بسیار ارزشمند باشد؛ زیرا مشتریان هدفمند و تماس های سودآوری را برای آن ها به ارمغان خواهد آورد.

 

3- میزان رند بودن شماره

به طور کلی می توان کد خط و میزان رند بودن شماره سیم کارت را از مهمترین ویژگی هایی دانست که می توانند در قیمت سیم کارت 0912 تاثیر چشمگیری داشته باشند. رند بودن شماره به خودی خود مزیت های بسیاری دارد و اگر با سر شماره محبوب 0912 ادغام شود، بسیار ارزشمند تر خواهد شد. قیمت خط 0912 رند، حتی در صورتی که دارای کدهای محبوب نباشد، ممکن است بسیار بالا باشد.

 

خطوط رند چه مزایایی دارند؟

در درجه اول، خطوط رند به دلیل این که به راحتی حفظ می شوند محبوب هستند. قابلیت بالای حفظ شدن شماره تلفن، مزیت بزرگی برای شرکت ها، کسب و کارها یا افرادی است که قصد برقراری تماس های تجاری با سیم کارت خود دارند.

 

خطوط رند می توانند به راحتی در حافظه مشتریان یک کسب و کار خاص ماندگار شده در صورت نیاز مجدد آن ها به آن کسب و کار، به سادگی تماس برقرار کرده و سفارشات خود را ثبت نمایند.

 

همچنین جهت انجام اموری مانند تبلیغات، استفاده از شماره های رند 0912 بسیار مناسب می باشد. این کار موجب می شود مخاطبان شما پس از مشاهده بنر تبلیغاتی، شماره شما را حفظ کرده و در صورت نیاز، در کمترین زمان ممکن می توانند با شما تماس برقرار کنند. علاوه بر آن، سر شماره 912 بخصوص اگر دارای یک کد محبوب مانند کد 1 یا 2 نیز باشد، می تواند سبب افزایش اعتبار و شهرت برند مربوطه شود.

 

در کنار مزایایی که برای خرید سیم کارت همراه اول 0912 ذکر شدند، خطراتی نیز ممکن است هنگام خرید آن ها شما را تهدید نمایند. برای مثال با توجه به این که بسیاری از افراد اقدام به خرید خط 0912 با هدف سرمایه گذاری می کنند، ممکن است در دام کلاه برداران گرفتار شوید و بابت خرید یک سیم کارت، بیش از ارزش واقعی آن مبلغی را پرداخت نمایید.

 

جهت در امان ماندن از خطرات احتمالی و مطلع شدن از قیمت خط 912، وب سایت iran912.com که مربوط به شرکت ایران همراه است، می تواند بهترین گزینه ممکن باشد. در iran912 می توانید با خیالی آسوده لیست قیمت انواع خطوط 912 مانند قیمت خط کد 1 را مشاهده کرده و جهت خریدی امن و مطمئن اقدام نمایید.

جدیدترین مطالب