راهنمای شرکت در دوره و کلاس آموزش ارز دیجیتال

راهنمای شرکت در دوره و کلاس آموزش ارز دیجیتال

شرکت در یک دوره آموزش ارز دیجیتال و یا تهیه یک پکیج آموزش ارز دیجیتال اولین قدم برای آغاز موفقیت در سرمایه گذاری روی بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال می تواند باشد.

 

یکی از راه های رسیدن به درآمد سرمایه گذاری است . اهمیت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف مخصوصا در ایران برای همه کاملا مشهود است افراد سعی میکنند در حوزه های مختلف سرمایه گذاری داشته باشند تا از تورم جا نمانند و بتوانند ارزش پول خود را حفظ کرده و همچنین آن را افزایش دهند .

 

اما سوالی که پیش خواهد آمد این است که کجا سرمایه گذاری کنیم چگونه سرمایه گذاری کنیم این کجا و چگونه سرمایه گذاری کردن همیشه چالشی بزرگ برای افراد علاقه مند به سرمایه گذاری است .

 

قطعا شما هم اسم بیت کوین و ارزهای دیجیتالی را شنیده اید که این روزها بسیار سر زبان ها افتاده است و تقریبا همه جا صحبت از سرمایه گذاری در این حوزه است . ارزهای دیجیتالی امروز به یکی از محبوب ترین گزینه های سرمایه گذری تبدیل شده است . بازار ارزهای دیجیتال، جذابیت‌ها و به تناسب ریسک های  زیادی را به همراه دارد.

 

در این بازار با تصمیمات درست و منطقی می توانید سود های خوبی به دست آورید که این میزان سود نسبت به بازارهای مالی دیگر و یا حتی تجارت های دیگر کاملا چشم گیر است اما کافی است تنها یک اشتباه انجام دهید  تا سرمایه‌ای که با زحمت بسیار بدست آورده‌اید را از دست بدهید.

 

بسیاری از فعالین و صاحب نظران حوزه سرمایه گذاری ارز های دیجیتال می گویند تجارت و معامله در بازار ارزهای دیجیتالی یک هنر است  هنری که کاملا بر پایه دانش بنا نهاده شده است پس میتوان گفت بهترین منبعی که می تواند  در مورد ظرافت های تجارت و معامله در این بازار شما را راهنمایی کند ، یافتن یک دوره آموزشی خوب است . در این مقاله سعی کردیم ویژگی های یک دوره آموزشی ایده آل برای ارز های دیجیتالی را عنوان کنیم .

 

اگر قصد شرکت کلاس آموزشی ارز دیجیتال را دارید، بهتر است قبل از ثبت نام از صحت مواردی که در تبلیغات بیان می شود مطمئن شوید.دوره های آموزشی زیادی هستند که کارایی لازم را ندارند. اما در بین آن ها دوره های مفیدی هم وجود دارد که باعث رشد شما خواهد شد . برای آنکه به بهترین روش ارزیابی کنیم که چه دوره ای برای ما اثربخشی لازم را خواهد داشت معیارهایی جهت ارزیابی دوره آموزشی عنوان خواهیم کرد .

 

در این قست معیارهای اساسی یک دوره آموزشی ارز دیجیتال خوب را با شما در میان خواهیم گذاشت تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید :

 

نتیجه این آموزش در سرمایه گذاری ارز های دیجیتال چه چیزی است؟

مهم ترین سوالی که باید به آن پاسخ دهید این سوال است: «از حضور در این دوره آموزشی ارز دیجیتال چه نتیجه ای خواهم گرفت؟  هدف شما از سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی چیست ؟ این سوال را زمانی باید از خودتان بپرسید که فروشنده با چرب زبانی می خواهد شما را هیجان زده کند؛ و یا زمانیکه در اثر حضور در یک سمینار آموزشی شرکت کرده اید و در انتهای سمینار آموزشی بواسطه شنیدن حرف های انگیزشی به شدت هیجان دارید. در اینجا کمی مکث کنید و به خودتان بگویید: نتیجه این آموزش برای من چه خواهد بود؟ آیا در انتهای این دوره آموزشی به هدف دلخواه خود رسیده اید ؟ آیا می توانید یک معامله گر حرفه ای در بازار ارزهای دیجیتالی شوید .

 

البته فراموش نشود، آموزش دیدن همیشه خوب است اما مهمتر از آموزش دیدن، آموزشِ مناسب دیدن است.

 

نظر شرکت کنندگان قبلی در مورد این دوره آموزشی چیست؟

یکی از مهم ترین ابزارهای ارزیابی یک دوره آموزشی ارز دیجیتال ، نظرات شرکت کنندگان قبلی است. به جرات می توان گفت که نظرات شرکت کنندگان دوره های گذشته حکم ضمانت اجرایی آیتم هایی است که شما قرار است آموزش ببینید. چرا که پیش از ثبت نام در یک دوره آموزشی ممکن است به لحاظ منطقی توجیه شده باشید اما در مقام عمل آنچه که وعده داده شده بود از جانب برگزارکننده محقق نشود.

 

پس قبل از ثبت نام حتما با چند نفر از دانش آموختگان قبلی صحبت کنید و یا نظراتشان را بصورت ویدیویی در سایت برگزارکننده مشاهده کنید .

 

قیمت دوره چقدر است؟

یکی از عواملی که خیلی زیاد از شرکت کنندگان دوره های مختلف آموزشی در رابطه با معیارهای یک دوره آموزشی شنیده می شود عامل قیمت است.  به یاد داشته باشید اگر از حضور در یک دوره آموزشی نتیجه مورد نظرتان را می گیرید، قیمت آن دوره هر چه باشد بپردازید و شرکت کنید. دلیلش خیلی ساده است؛ ما پس از آموزش دیدن نسبت به یک سری مسائل آگاهی کسب می کنیم. پس اگر هر چه زودتر این آگاهی را به دست نیاوریم، در ادامه باید برای ندانم کاری هایمان در زندگی هزینه های بیشتری را بپردازیم!

 

نتیجه اینکه یا برای آموزش هزینه می کنیم و یا در زندگی به خاطر آموزش ندیدن، بهای بیشتری پرداخت می کنیم. در یک دوره آموزشی سرمایه گذاری در بیت کوین و ارز دیجیتال ، مهم ارزشی است که آن دوره آموزشی برای شما ایجاد می کند .

 

چه کسی تدریس می کند؟

حتما قبل از ثبت نام رزومه مدرس را بخوانید. ببینید که تا به حال این آموزش را به چند نفر دیگر قبلا تدریس کرده است؟ مهم ترین نکته در رزومه یک مدرس این است که آیا مدرس مصداق مواردی که آموزش می دهد هست؟ چون در بازارهای ارز دیجیتال  یکی از مهمترین عوامل موفقیت تجربه است مدرس حتما باید تجربه فعالیت در این بازار را داشته باشد و بتواند در کنار مباحث علمی این تجارب را انتقال دهد .

 

متاسفانه خیل عظیمی از مدرسان امروزی به محض گذاراندن یک دوره آموزشی، اقدام به بازگو کردن همان مطالبی که آموزش دیده اند می کنند؛ البته این کار اشکال ندارد اما مدرسی که تجربه عملی در این حوزه یعنی ارزهای دیجیتال  نداشته باشد، هیچ وقت محتوای ناب و درجه یکی را در اختیار شما قرار نخواهد داد.

 

چه خدماتی ارائه می شود؟

بهترین دوره آموزشی، دوره ای است که، شرکت کننده هیچ دغدغه ای جز آموزش نداشته باشد. مثلا پذیرایی، صندلی نامناسب، نور کم، سر وصدا اضافی و مواردی از این قبیل؛ این ها مسائلی هستند که دغدغه اضافی و حواس پرتی شرکت کننده را به دنبال دارند. پس حتما این مورد را هم جویا شوید و در صورت نیاز از فضای آموزش بازدید کنید .

 

چقدر مطالب کاربردی خواهد بود؟

با توجه به گنگ و مبهم بودن بعضی از اصطلاحات در ارزهای دیجیتالی که شاید بعضا خیلی مورد استفاده هم قرار نگیرند ، ضروری است محتوای دوره آموزشی کاملا کاربردی باشد یعنی پس از آموزش های پایه ای بیشتر به موضوعاتی پرداخته شود که بتوان از آنها کسب درآمد کرد .

 

کاربردی بودن مطالب بابت این است که فقط روی کاغذ جواب ندهد. بلکه در عمل هم بشود آن را انجام داد. باید دید چقدر از آن گفته ها را می توان در فضای واقعی پیاده سازی کرد و یا اصلا چقدر از آن آموزش ها قابل پیاده سازی است.

 

پشتیبانی به چه صورت خواهد بود؟

همیشه این نکته را مدنظر داشته باشید که فقط حضور در یک دوره آموزشی به منزله یادگیری نیست. بلکه آن زمانی که شما مطالب آموخته شده را پیاده سازی کنید، یادگیری اتفاق می افتد. در هنگام به کار بستن آموزش ها ممکن است سوالات بسیاری در ذهن شما ایجاد شود مخصوصا در حوزه ارزهای دیجیتالی که با توجه به رشد پرسرعت بازار ارزهای دیجیتال در ابتدای فعالیت در این بازار مالی همیشه احساس نیاز به یک مشاور و پشتیبان که بتواند شما را درباره جدیدترین موضوعات و مفاهیم راهنمایی کند وجود خواهد خواهد داشت. پس هنگام ثبت نام از نحوه پشتیبانی جویا شوید و برگزارکننده را با این معیار ارزیابی کنید.

 

با بررسی هایی که توسط کارشناسان ما انجام شده است یکی از بهترین دوره های آموزش ارز دیجیتال که تمام ویژگی های بالا را در حد مطلوبی  دارد دوره جامع بزرگان ارز دیجیتال است که به صورت حضوری و غیرحضوری در موسسه کانون بورس برگزار می شود . این دوره آموزشی توسط بهترین اساتید آموزش ارز دیجیتال در ایران نیر مهدیار حاجی علی  و … که تجربه بالایی در زمینه بازارهای مالی داخلی و بین المللی دارند و شخصا در بازار ارزهای دیجیتالی فعالیت دارند و همچنین تجربه بالایی نیز در زمینه تدریس و انتقال مطالب دارند ، تدریس می شود .

جدیدترین مطالب