لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

رنگ سال 2022 چه رنگی است؟

مجموعه : رپورتاژ
رنگ سال 2022 چه رنگی است؟

هر ساله چندین رنگ به عنوان رنگ سال از طرف شرکتی که اعلام کننده رنگ سال است؛ انتخاب می‌شود. بعد در بین این رنگ ها یک رنگ اصلی انتخاب شده و بقیه رنگ ها نیز در لیست رنگ های سال قرار می‌گیرند.

 

رنگ های اعلام شده برای رنگ سال ۲۰۲۲، هلویی، رز مرجانی، صورتی آدامسی، صورتی، شکوفه ارکیده، زرد روشن، کهربایی، سبز دودی، کوارتز قهوه، قهوه ای سودانی، رنگ برنجی، کاراملی، سفالی، ارغوانی، آبی، قرمز و بنفش کبود هستند.

 

رنگ اصلی اعلام شده برای سال ۲۰۲۲ یک طیف خاص از رنگ بنفش است به نام very periy است. این رنگ شاد، بسیار جذاب و خلاقانه می‌باشد، برای ست کردن این رنگ می‌توانید از رنگ هایی چون رز مرجانی، صورتی آدامسی، صورتی، سبز دودی، کهربایی، سفالی و کاراملی استفاده کنید.

رنگ سال 2022 چه رنگی است؟

رنگ سال 2022 پنتون

رنگ سال توسط شرکتی به نام پنتون هر ساله انتخاب می‌شود. این شرکت بعد از سال ها برای انتخاب ترند سال ۲۰۲۲ رنگی جدید را به عنوان رنگ سال معرفی کرده است، به این معنا که شرکت پنتون برای رنگی جدید را ابداع کرده و آن را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۲ به همگان اعلام کرده است.

 

این رنگ خاص که very periy نام دارد، شاید آشنا به نظر برسد، اما شرکت پنتون این رنگ را به عنوان نمادی از تغییر و پشت سر گذاشتن دوران کرونا و بازگشت به زندگی عادی معرفی کرده و اعلام کرده برای همین امر دست به ابداع و معرفی رنگی جدید برای ترند سال ۲۰۲۲ زده است.

 

رنگ لباس سال 2022

رنگ very periy رنگی در طیف آبی و بنفش است که معنای ابتکار، خلاقیت و پویایی دارد. وجود طیفی از رنگ آبی در رنگ سال موجب می‌شود طرفداران این رنگ نیز از رنگ سال استقبال کنند، همچنین حس آرامشی که این رنگ القا می‌کند به سبب وجود طیفی از رنگ آبی می‌باشد.

 

علاوه بر آبی از رنگ قرمز نیز استفاده شده است که همین موجب حس پویایی در رنگ می‌شود. رنگ قرمز موجب شده که این رنگ حس حرکت را به افراد القا کند.

 

برای انتخاب رنگ سال ۲۰۲۲ لباس می‌توانید از این رنگ استفاده کنید و برای ست کردن این رنگ نیز شرکت پنتون یک پالت رنگی در اختیار افراد قرار داده است، که رنگ های موجود در این پالت به این رنگ بنفش جلوه خاصی می‌دهند.

رنگ سال 2022 چه رنگی است؟

چگونه رنگ سال 1401 را ست کنیم؟

همانطور که در بالاتر گفتیم شرکت پنتون برای ست کردن رنگ سال به همراه آن پالتی را در اختیار افراد گذاشته است، که می‌توانید از رنگ های این پالت برای ست کردن با این رنگ استفاده کنید. رنگ های این پالت جلوه و جذابیت رنگ سال را چندین برابر می‌کنند. از جمله رنگ های این پالت می‌توان به رز مرجانی، صورتی آدامسی، صورتی، سبز دودی، کهربایی، سفالی و کاراملی اشاره کرد.

 

همانطور که می دانید ترکیه یکی از کشورهای مطرح در زمینه مد و پوشاک می باشد، از همین رو هم اینک لباس های جدیدی با رنگ سال در فروشگاه های آن عرضه شده که می توانید خریداری نمایید. اگر می خواهید زودتر از بقیه لباس های مد سال را خریداری و به تن کنید، پیشنهاد می کنیم با تور لحظه آخری استانبول راهی این شهر شوید و خریدی به صرفه انجام دهید.

جدیدترین مطالب