زاپیامکس؛ زانوبندی که فیزیوتراپی را به خانه آورده است

زاپیامکس؛ زانوبندی که فیزیوتراپی را به خانه آورده است

آنچه که به عنوان زانو درد از آن یاد می‌کنیم ماحصل بسیاری از اتفاقات مانند استفاده بیش از حد از زانو، جراحت و آرتریت است. رویارویی با زانو درد در هر سنی پیش می‌آید، ولی در دوران میانسالی و پیری به دلیل تحلیل رفتن مفاصل نمود بیشتری دارد.

 

در این مرحله علت زانودرد مهم نیست. چون باید به دنبال روش‌ درمانی بود که در کمترین زمان نتیجه‌ای قابل قبول بدست دهد. برای درمان زانودرد راه‌های متفاوتی وجود دارد که اغلب هزینه‌بر و طولانی‌اثر هستند. اما روش‌هایی کم هزینه و بسیار موثر نیز وجود دارد که کمتر به آن‌ها می‌پردازند.

 

در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین راه‌های کاهش التهاب و تسکین درد زانو به کمک زانوبند زاپیامکس را مطرح کنیم. چون از موثرترین راه‌های رفع انواع دردهای زانو و در واقع تحولی بزرگ و نوظهور محسوب می‌شود.

 

زانوبند ضد درد زاپیامکس چیست؟

اصلی‌ترین سوالی که ذهن را درگیر می‌کند این است که زانوبند زاپیامکس چگونه انواع دردهای زانو را تسکین می‌دهد؟

 

ابتدا بهتر است که زانوبند حرارتی زاپیامکس را بشناسیم و بفهمیم چه تفاوتی با سایر زانوبندها و روش‌های درمانی دارد.

 

زاپیامکس زانوبندی پارچه‌ای و چندلایه است که تجهیزات UIC را در خود دارد و با برق کار می‌کند. زاپیامکس از تولیدات شرکت زایس ترونیک آلمان است. این سه تکنولوژی درمانی به روز دنیا را به نام‌های اولتراسوند، انفرارد یا اشعه مادون قرمز و کلاک پالس می‌شناسند.

 

این سه فناوری از بزرگترین روش‌های جدید درمان دردهای زانو به شمار می‌رود.

 

جنس پارچه زاپیامکس از الیاف ضد حساسیت و تعریق است که گرمایی ملایم را نه در سطح بلکه در عمق بافت‌های آسیب‌دیده به وجود می‌آورد. این گرما آرامش عضلات، تسکین درد و کاهش التهاب با خود به همراه دارد.

 

زمان استفاده از زانوبند زاپیامکس چقدر است؟

مدت زمان استفاده از زاپیامکس 45 دقیقه تا یک ساعت در روز است. تاثیر درمانی آن با گذشت چند روز خود را نشان خواهد داد. دوره استفاده از آن بین یک تا سه هفته است.

 

مقایسه زانوبند زاپیامکس با زانوبند طبی

وقتی صحبت از زانوبندهای طبی به میان می‌آید عمدتا نقش حفاظتی و حمایتی آن به ذهن متبادر می‌شود. چون نقشی غیر از این برای آن‌ها تعریف نشده است. اما تفاوت بنیادی زانوبند زاپیامکس با سایر زانوبندها در نقش درمانی آن بر دردهای زانو است.

 

زانوبند ضد درد زاپیامکس از طریق امواج صوتی، اشعه مادون قرمز و پالس‌های الکتریکی جریان خون بافت‌های زانو را بهبود می‌بخشد. و از این طریق در تسکین درد، کاهش التهاب و همچنین تقویت عملکرد حرکتی زانو نقش فوق‌العاده‌ای دارد. پس نباید زاپیامکس را با یک زانوبند طبی معمولی اشتباه گرفت.

 

تکنولوژی‌‌های موثر در زانوبند زاپیامکس (zapiamax)

فناوری UIC در زانوبند زاپیامکس نام اختصاری سه تکنولوژی فوق پیشرفته در حوزه درمان‌های فیزیوتراپی است. از این تکنولوژی در درمان انواع دردهای زانو کمر و گردن بهره می‌برند. اینه سه فناوری عبارتند از:

 

اولتراسوند از طریق ارتعاشات صوتی بر روی بهبود روند جریان خون تمرکز دارد. از این طریق گرمایی را در عمق بافت‌های آسیب‌دیده ایجاد می‌کند. این گرما به روند جریان خون و اکسیژن رسانی به عضو سرعت می‌بخشد.

 

هم‌راستا با اولتراسوند، مادون قرمز، جریان خون را غنی از اکسیژن و مواد مغذی می‌سازد. روند ترمیم و بازسازی اندام زانو را با سرعت بیشتری پیش می‌گیرد.

 

کلاک پالس نیز با ایجاد پالس‌های الکتریکی بر اندام‌های زانو لرزش و ماساژ خفیفی را در بافت صدمه‌دیده به وجود می‌آورد. این روند به آرامش عضلات زانو، تسکین درد و رفع اسپاسم‌های عضلانی می‌انجامد.

 

قیمت زانوبند UIC زاپیامکس اصل چقدر است؟

باتوجه به تکنولوژی موجود در این زانوبند، قیمت این محصول کاملا منطقی و مناسب است. ما با توجه به خرید افراد قیمت را در کمترین حد خود یعنی دو میلیون و نهصد و شصت هزار تومان نگه داشته‌ایم.

 

نکته مهم در خرید زانوبند زاپیامکس از فروشگاه معتبر نوبت دکتر آنلاین این است که با یک بار خرید سال‌های زیادی از آن بهره می‌برید. همچنین خدماتی مشابه فیزیوتراپی را همیشه در منزل خواهید داشت.

 

خرید زانوبند طبی زاپیامکس

برای تهیه زانوبند زاپیامکس بهترین راه خرید اینترنتی از فروشگاه نوبت دکتر آنلاین است. چون هم پرداخت آنلاین و هم پرداخت درب منزل دارد. به این ترتیب علاوه بر مطمئن بودن از اصالت کالا،از پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز بهره مند خواهید شد.

 

راهنمای خرید زانوبند زاپیامکس با کد رجیستری معتبر شرکت زایسترونیک

خرید محصولات تقلبی، به ویژه محصولات پزشکی بسیار خطرناک است. به همین دلیل شرکت زایسترونیک آلمان تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی از جمله زانوبند زاپیامکس و کمربند پلاتینر، در اقدامی هوشمندانه کارت اصالت کالا که دارای کد 12 رقمی با نام کد رجیستری تعیین کرده است. با استفاده از این کد و وارد کردن آن در سایت شرکت زایسترونیک می‌توانید از زانوبند زاپیامکس اصلی خود یا دیگر محصولات این شرکت مطالع شوید.

جدیدترین مطالب