شرکت کفساب پلاس ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما، نماشویی با راپل و کفسابی سنگ در تهران

شرکت کفساب پلاس ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما، نماشویی با راپل و کفسابی سنگ در تهران

نما و کف ساختمان همواره برای افراد مهم بوده و هست. به همین دلیل در چند سال اخیر برای جلوگیری از تخریب نماها، ماندگاری طولانی مدت آن ها و زیبا دیده شدنشان کارهای زیادی انجام شده است. انجام این گونه از کارها توسط افرادی که در این زمینه ها تخصصی ندارند هیچ سودی ندارد و ممکن است حتی باعث از بین رفتن زیبایی و مقاومت نما نیز بشود.

 

شرکت کفساب پلاس با بیش از ۲۵ سال در زمینه کفسابی سنگ،نماشویی با راپل،پیچ رولپلاک سنگ نما و نقاشی نمای ساختمان خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد. و مجموعه ما از مدرن ترین و بروزترین متدها برای ارائه خدمات استفاده می کند. ما در اینجا بعضی از مهم ترین خدمات شرکت را برای شما بیان می کنیم.

 

نماشویی

معمولا نمای هر ساختمان به خاطر این که در معرض انواع گرد و غبار و باران های اسیدی می باشد. بیشتر از هر جای دیگر دچار کثیفی می شود. برای پاک کردن این کثیفی ها تنها کافی است که اقدام به نماشویی ساختمان بکنید. شاید سوال بسیاری از شما این باشد که آیا ما خودمان می توانیم نماشویی ساختمان را انجام دهیم.

 

در جواب این سوال بهتر است بدانید که نماشویی ساختمان کار سختی است و باعث خستگی بیش از حد افراد می شود و فردی که این کار را انجام می دهد باید دارای بدن قوی باشد. نماشویی ساختمان های چند طبقه را به هیچ وجه خودتان نمی توانید انجام دهید. به همین خاطر باید این کار را به شرکت های معتبری مانند شرکت کفساب پلاس بسپارید‌.

 

نماشویی با راپل

شرکت کفساب پلاس ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما، نماشویی با راپل و کفسابی سنگ در تهران

یکی از جدیدترین روش های شستشوی نما، نماشویی با راپل می باشد که در بین جوانان طرفداران زیادی دارد. این روش برای شستشوی نمای ساختمان های مرتفع کاربرد زیادی دارد. زیرا در واقع راپل یک روش برای فرود از صخره های سخت می باشد. که امروزه از آن برای نماشویی نیز استفاده می شود. این روش دارای مزایای زیادی می باشد. به همین خاطر باعث شده است که نماشویی به روش های قدیمی مانند داربست بسیار کمرنگ شوند.

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

معمولا در گذشته افراد همراه با هر بار خانه تکانی نمای ساختمان خود را نیز می شستند. اما با افزایش آلودگی هوا دیگر این نوع از شستشو برای تمیز نگه داشتن نمای ساختمان کارساز نبود. به همین خاطر نمای بسیاری از ساختمان ها به خاطر کثیفی تغییر رنگ می دادند و بعد از چند سال به خاطر رسوب باران های اسیدی بر روی آنان پوسیده می شدند. همین امر موجب شد تا شرکت های ساختمانی زیادی برای حل این مشکل راهکار ارائه دهند. شستشوی نما تنها راه حل مناسب برای حل این مشکل بود.

 

ساختمان هایی که مدت زمان زیادی از نماشویی آن ها بگذرد با یک نماشویی ساده تمیز نمی شوند و باید حتما برای تمیز کردن آن ها از روش شستشوی نمای ساختمان با واترجت استفاده کرد. استفاده از واترجت برای نماشویی موجب می شود هر نمایی با هرمیزان کثیفی به خوبی تمیز شود. اما چون این روش یک روش نوین برای شستشوی نما می باشد توسط شرکت های محدودی انجام می‌شود .

 

شرکت ما برای شستشوی نما با واترجت از ماهر ترین افراد و بهترین دستگاه ها استفاده می کند. به همین خاطر افرادی که کار شستشوی نمای خود را به آن می‌سپارند در پایان کار می توانند نمایی بسیار تمیز داشته باشند بدون این که هیچ گونه آسیبی به آن وارد شود.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما

سنگ های مختلفی برای نما به کار برده می شوند، که دارای مقاومت ها و وزن های متفاوتی هستند‌. گاهی اوقات به دلایل مختلفی مانند: وزن بالای سنگ، آماتور بودن سنگ کار، نفوذ آب به لایه زیرین سنگ و زلزله، سنگ نمای ساختمان دچار ریزش می شود. این امر موجب ایجاد مشکلات زیادی برای صاحب ساختمان می شود. زیرا در صورتیکه نمای ساختمان ریزش کند اگر سنگ مشابه پیدا نشود. باید سنگ نما به طور کامل تعویض شود که این کار بسیار هزینه بر است.

 

برای جلوگیری از ایجاد این مشکل راه های زیادی تاکنون امتحان شده است اما موثر ترین و مطمئن ترین راه پیچ رولپلاک سنگ نما می باشد. پیچ و رولپلاک سنگ نما اگر به خوبی انجام شود، می تواند تا سالیان زیادی از تخریب نمای ساختمان ها جلوگیری کند‌. شرکت ما از بهترین پیچ رولپلاک ها استفاده می کند. و کارشناسان آن چون مهارت بالایی دارند از مناسب ترین پیچ رولپلاک ها برای هر نوع سنگی استفاده می کنند.

 

مزایای استفاده ازپیچ و رولپلاک سنگ نما

 

افزایش طول عمر نما

قبل از پیچ و رولپلاک نما حتما تمام درزها و شکاف های نما را با استفاده از مواد بسیار مقاوم پوشش میدهند. همین امر موجب می شود بعد از پیچ رولپلاک نما به هیچ وجه آب به لایه زیرین سنگ ها نفوذ نکند. به همین خاطر نمای ساختمان هایی که توسط این شرکت پیچ و رولپلاک شده اند تا سالیان زیادی ماندگار می مانند.

 

مقاوم شدن در برابر هر ضربه ای

زمانی که پیچ و رولپلاک سنگ نمای خود را به شرکت ما می سپارید کارکنان آن قبل از شروع به کار تمام سنگ های آسیب دیده را شنایی می کنند و اقدام به تعویض آن ها میکنند. همین امر موجب می‌شود تمام سنگ های نمای شما سالم باشند و بعد از پیچ رولپلاک سنگ نما در برابر هر ضربه ای مقاوم شوند.

 

پیچ رولپلاک نما بدون داربست

ساختمان های مرتفع زیادی وجود دارند که دچار ریزش نما می شوند. برای رفع مشکل این گونه از ساختمان ها نمی توان داربست وصل کرد زیرا دارای ارتفاع بسیار زیادی هستند. پیچ رولپلاک نما با طناب ارزان ترین و بهترین روشی است که امروزه برای جلوگیری از ریزش نما از آن استفاده می کنند.

 

پیچ و رولپلاک نما با طناب روشی است که می تواند به راحتی تمام زشتی های نمای یک ساختمان را از بین ببرد. انجام این کار باید به بهترین روش و با توجه زیادی انجام شود. به همین خاطر باید توسط ماهر ترین افراد و با بروز ترین وسایل انجام شود. شرکت کفساب پلاس این کار را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت برای مشتریان خود انجام می دهد.

 

قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما

برای سنگ کردن یک نما از سنگ های مختلفی استفاده می شود، که هر سنگ کیفیت و درخشندگی خاصی دارد. اما در تمام این سنگ ها احتمال ریزش وجود دارد.‌ به همین خاطر پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان برای محکم کردن انواع سنگ کاربرد دارد. قیمت پیچ ورولپلاک نما به هیچ وجه زیاد نیست و بستگی به مساحت نما، نوع پیچ و رولپلاک و میزان سنگ های خراب نما دارد. به همین خاطر نمی توان یک قیمت یکسان برای آن در نظر گرفت زیرا نمای ساختمانی شرایط متفاوتی دارد.

 

کفسابی سنگ

شرکت کفساب پلاس ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما، نماشویی با راپل و کفسابی سنگ در تهران

معمولا کف هر ساختمانی تنها چند سال اول کیفیت اولیه را دارد و بعد از مدتی درخشانی آن جای خود را به کدری می‌دهد. به همین دلیل کف ساختمان ظاهر کثیفی به خود می گیرد و افراد برای درخشان کردن آن از مواد شوینده مختلفی استفاده می کنند‌. اما بهتر است بدانید به هیچ وجه نمی توان کف ساختمان هایی که کدر شده اند را با مواد شوینده درخشان کرد.

 

زیرا در بیشتر مواقع استفاده زیاد از مواد شوینده باعث آسیب رسیدن به سنگ کف می شود. در واقع تنها روشی که تاکنون به صورت ویژه ای توانسته است کف هر ساختمانی را با هر میزان کدری و خرابی درخشان کند، کفسابی سنگ می باشد. اما اگر فرد و شرکتی را که برای این کار انتخاب میکنید ماهر نباشد نمی توانید نتیجه دلخواهی را کسب کنید. توصیه می شود کفسابی ساختمان خود را به شرکت معتبری بسپارید تا به بهترین نحو انجام شود.

 

کفسابی پارکینگ

پارکینگ محل نگهداری و عبور و مرور ماشین ها می باشد و معمولا مصالح کف آن مجبور به تحمل وزن زیادی می باشند. به همین خاطر کف پارکینگ ها بعد از چند سال حالت کهنگی به خود میگیرد و سطح صاف خود را از دست میدهد‌.

 

کف هر پارکینگ تقریبا هر چند سال یکبار نیاز به کفسابی دارد. در تهران افراد زیادی هستند که علاقه دارند اقدام به کفسابی پارکینگ های خود بکنند. اما نمی‌دانند انجام این کار را به چه شرکتی بسپارند. به این گونه از افراد توصیه می شود که به شرکت ما مراجعه کنند. زیرا این شرکت از بروز ترین وسایل برای کف سابی پارکینگ ها استفاده می کند و می تواند سطح پارکینگ شما را به بهترین نحو ممکن صیقلی کند.

 

کفسابی ساختمان

در گذشته افراد کف ساختمان های خود را معمولا سیمان میکردند. اما امروزه با توجه به اینکه مدل دکوراسیون های ساختمان عوض شده است.معمولا برای زیبایی ساختمان ها بیشتر افراد کف ساختمان خود را سرامیک می کنند‌.زیبایی سرامیک های خانه دارای اهمیت بالایی است و در زیبایی ساختمان بسیار موثر است.

 

به همین خاطر در چند سال اخیر بسیاری از افراد برای جلوه دادن به منازل خود اقدام به کف سابی ساختمان خود می کنند. شرکت ما انواع کفسابی ساختمان مانند کفسابی نانو را نیز انجام می دهد.این شرکت می تواند بهترین انتخاب برای انجام کف سابی ساختمان باشد. زیرا بهترین مواد را برای انجام این کار استفاده می کند.

 

مزایای استفاده از کفسابی سنگ

 

زیبایی بی اندازه

همه افراد علاقه دارند کف ساختمان آن ها لوکس و درخشان باشد. به همین دلیل اقدام به کفسابی ساختمان خود می کنند. اما گاهی اوقات به خاطر استفاده از دستگاه های قدیمی و افراد ناوارد برای انجام این کار به نتیجه دلخواه خود دست نمی یابند. اما همه افرادی که کفسابی ساختمان خود را به شرکت ما می سپارند در پایان کار نتیجه‌ای را مشاهده میکنند که حتی فراتر از تصور آنان نیز می باشد. چون یکی از مهم ترین اهداف شرکت انجام کفسابی بسیار درخشان و زیبا می باشد.

 

پوشاندن تمام نقایص

زمانی که برروی سنگ های کف یک ساختمان خراش های عمقی ایجاد می شود. شرکت های کمی می توانند آن ها را پوشش دهند و کفسابی خوبی بر رویشان انجام دهند. به همین خاطر بسیاری از شرکت ها بعد از مشاهده این سنگ ها پیشنهاد میدهند به جای کفسابی، سنگ ها تعویض شوند. اما شرکت ما به خاطر تجهیزات پیشرفته ای که دارد می تواند هر سنگی را با هر نوع خراشی کفسابی کند و تمام نقایص آن را بپوشاند.

 

تقویت سنگ

همانگونه که میدانید در عمل کفسابی یک لایه از سنگ برداشته می شود. همین امر موجب شده است بسیاری از افراد تصور کنند کفسابی به مرور زمان باعث خرابی شدن سنگ میشود. اما بهتر است بدانید اگر کفسابی ساختمان خود را به شرکت ما بسپارید چون به خوبی درز ها را می پوشاند و به دلخواه مشتری از کفسابی نانو استفاده می کند نه تنها سنگ کف ساختمان شما خراب نمی شود بلکه تقویت می شود و طول عمر آن افزایش می یابد.

 

نقاشی نمای ساختمان

شرکت کفساب پلاس ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما، نماشویی با راپل و کفسابی سنگ در تهران

افراد برای زیبایی نمای ساختمان خود از روش های مختلفی استفاده می کنند. اما می توان گفت تنها روشی که به صورت ویژه ای باعث زیبایی نمای ساختمان ها می شود نقاشی نمای ساختمان می باشد. در این روش می توان زیباترین طرح ها را بر روی نما اجرا کرد.

 

در شرکت ما خدمات نقاشی ساختمان زیادی ارائه می شود که مهمترین آن ها رنگ آمیزی نمای سیمانی است.در این روش معمولا رنگ آمیزی بر روی نماهای سیمانی انجام می شود. برای رنگ آمیزی بر روی سیمان نیاز است که حتما از رنگ های خاصی استفاده شود. زیرا نوع رنگ با توجه به سطح زیرین آن مشخص می شود.

 

قیمت نقاشی نمای ساختمان

قیمت نقاشی نمای ساختمان به عوامل مختلفی مانند: مساحت نما،جنس نما و نوع رنگ بستگی دارد. برای مثال رنگ آمیزی نمای سیمانی تقریبا کار سختی است و قیمت بالاتری نیز دارد‌. به همین خاطر ما نمی توانیم در این رابطه یک قیمت کلی در اختیار شما قرار دهیم. زیرا کارشناسان هر شرکت باید به ساختمان مورد نظر مراجعه کنند.

 

سپس بعد از بررسی نما قیمت نهایی را اعلام کنند. البته بهتر است بدانید که قیمت هر شرکت با شرکت های دیگر متفاوت است. امروزه شرکت ما این گونه از کارها را با بهترین کیفیت و قیمت انجام میدهد. به همین خاطر مراجعه به ما برای انجام این گونه از کارها خالی از لطف نیست.

 

کلیه خدمات شرکت کفساب پلاس (https://kafsabplus.com) تضمینی بوده و بطور کاملا حرفه ای صورت می‌پذیرد. کلیه دستگاه‌ های سنگسابی و مواد بکار رفته در شستشوی سطوح کف و نما جزء مواد درجه یک بوده و بطور تضمینی عرضه می‌شوند. نیرو های آموزش دیده و متعهد شرکت ما با سالها تجربه و آموزش، انواع پروژه‌های متعدد را با موفقیت پشت سر گذاشته و به خوبی با نحوه کار و اجرای آن آشنایی دارند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت خدمات شرکت ما و مشاوره رایگان با شماره  09126119453 تماس بگیرید.

جدیدترین مطالب