لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

عرق ۱۲ گیاه معده هیرودنا معجزه ای برای درمان معده درد

مجموعه : رپورتاژ
عرق ۱۲ گیاه معده هیرودنا معجزه ای برای درمان معده درد

عرق معده یک ترکیب فوق‌العاده جهت تقویت دستگاه گوارش، بهبود ورم معده، نفخ، سوزش معده و درمان هرگونه  درد در معده به شمار می‌رود. عرق ۱۲ گیاه از عرق‌هایی از جمله نعنا، شیرین بیان، چهل گیاه، شوید، زیره، زنیان و غیره تهیه می‌ شود که مصرف آن به درمان تمام دردهای معده کمک می‌کند. در این نوشته می‌خواهیم شما را با ترکیبات این معجون گیاهی آشنا کنیم.

عرق ۱۲ گیاه معده هیرودنا معجزه ای برای درمان معده درد

خرید عرق ۱۲ گیاه معده هیرودنا

عرق ۱۲ گیاه یک معجون عالی برای کاهش دردهای معده است. این عرق گیاهی از ۱۲ گیاه معده تشکیل شده که در این بخش می‌خواهیم به معرفی برخی از گیاهان استفاده شده در این معجون اشاره کنیم.

 

نعنا

عرق نعنا حاوی منیزیم، پتاسیم، آهن، فیبر، پروتئین و غیره است که مصرف آن برای سلامتی بدن بسیار مفید خواهد بود. مصرف نعنا به درمان معده درد، نفخ و دل درد کمک می‌کند. هم چنین نعنا حاوی فیبر است که به هضم غذا کمک کرده و مانع از بروز یبوست می‌شود.

 

عرق شوید

عرق شوید سرشار از ویتامین‌های مفید است که مصرف آن می‌تواند به درمان بسیاری از بیماری‌ها کمک ‌کند. عرق شوید یکی از ۱۲ گیاه معده است و افرادی که مزه و بوی این عرق را دوست ندارند؛ می‌توانند با تهیه عرق ۱۲ گیاه از خواص آن بهره مند شوند. عرق شوید، خاصیت باد شکنی دارد و مصرف آن به تقویت معده و بهبود دل درد کمک می‌کند.

 

شیرین بیان

یکی از ۱۲ گیاه معده، شیرین بیان است که با اینکه بسیار تلخ است اما سرشار از خواص درمانی می‌باشد. شیرین بیان سرشار از گلابریدین، گلابرون و فلاونوئید است که مصرف آن به درمان ناراحتی‌های معده کمک می‌کند. عفونت باکتری هلیکوباکترپیلوری یکی از عفونت‌های رایج دستگاه گوارش است که منجر به زخم معده، زخم های گوارشی و سرطان می‌شود. مصرف این عرق گیاهی منجر به از بین رفتن این باکتری می‌شود. هم چنین عرق شیرین بیان با پایین آوردن  سطح اسید معده به  درمان سوزش معده و سو هاضمه کمک می‌کند. شما با تهیه عرق ۱۲گیاه می‌توانید از مزایای عرق گیاهی شیرین بیان بهره مند شوید.

 

عرق چهل گیاه

یکی دیگر از عرق‌های گیاهی موجود در عرق ۱۲ گیاه، عرق چهل گیاه است. مصرف این عرق خواص بسیاری دارد که می‌توان به تقویت دستگاه گوارش، درمان معده درد و نفخ اشاره کرد. هم چنین این عرق گیاهی خاصیت ضد استفراغ و تهوع نیز دارد. شاید تصور کنید که عرق چهل گیاه از چهل گیاه مختلف تهیه شده، درحالیکه اینطور نیست و فقط از چند گیاه دارویی تشکیل شده است. این عرق از ترکیب چند گیاه از جمله نعنا، پونه، آویشن و شیرین بیان تهیه شده که از مهم‌ترین خواص آن می‌توان به هضم آسان غذا اشاره کرد.

 

عرق زیره

عرق زیره یکی دیگر از ترکیبات عرق ۱۲ گیاه است که  خواص فراوانی دارد. زیره منبع غنی از فیبر است که مصرف آن به هضم غذا کمک کرده و مانع از بروز یبوست می‌شود. هم چنین از دیگر خواص این عرق معجزه آسا می‌توان به تقویت دستگاه گوارش و افزایش حرکت روده اشاره کرد. به علاوه فیبر موجود در این عرق به دفع سموم بدن کمک کرده و مانع از جذب دوباره آنها توسط روده می‌شود.

عرق ۱۲ گیاه معده هیرودنا معجزه ای برای درمان معده درد

عرق زنیان

عرق زنیان خواص فراوانی برای سیستم گوارشی بدن دارد که استفاده از آن در عرق ۱۲ گیاه، اثر بخشی این معجون را دو برابر کرده است. از عرق زنیان به خاطر اثربخشی فوق العاده می‌توان به جای داروهای معده استفاده کرد. این عرق برای درمان زخم معده، رفلاکس معده، نفخ، زخم مری و روده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

خرید عرق ۱۲ گیاه معده

همانطور که مطالعه کردید عرق ۱۲ گیاه معده از گیاهان دارویی بسیاری تهیه شده که آن را به یک معجون فوق العاده و اثر بخش برای ناراحتی‌های معده تبدیل کرده است. فروشگاه اینترنتی هیرودنا با هدف تولید و عرضه محصولات ارگانیک و سالم راه‌اندازی شده است. شما می‌توانید از این فروشگاه، انواع عرق‌های گیاهی، عرق ترکیبی، عسل کوهی، محصولات سلامت و غیره را خریداری کنید. برای تقویت سیستم گوارشی، بهبود نفخ، زخم معده، درمان ورم معده و روده و غیره می‌توانید عرق ۱۲ گیاه را از فروشگاه هیرودنا سفارش داده تا در کوتاه‌ترین زمان به مقصد مورد نظر ارسال گردد.

 

کلام آخر

در این مقاله شما را با ترکیبات معجزه آسا عرق ۱۲ گیاه معده آشنا کردیم. همانطور که مطالعه کردید این عرق خواص فراوانی دارد و برای سلامت سیستم گوارشی بسیار مفید است. پیشنهاد می‌کنیم با تهیه این معجون ارگانیک و طبیعی از مزایای آن بهره مند شوید.

جدیدترین مطالب