فیلیمیوم

فیلیمیوم

امروزه کلمه VOD را بارها شنیده ایم، سیستم های VOD یک فناوری IPTV هستند که مخفف Video on Demand می باشند. از طریق VOD مخاطبان می توانند محتوای صوتی و تصویری که شامل  برنامه ها و فیلم ها می شود را در زمان دلخواه خود در هر مکانی از طریق کامپیوتر، گوشی های موبایل یا تلویزیون تماشا کنند. در واقع VOD یک سیستم انعطاف پذیر است و با استفاده از آن دیگر نیازی نیست که یک برنامه را در زمان پخش سراسری آن تماشا کرد. این سرویس برای مشتریان همچنین امکان جلو زدن، عقب زدن و یا مکث برنامه را درست مثل پخش کننده DVD فراهم می کند. مخاطبان می توانند برنامه های مورد علاقه خود را از میان طیف گسترده ای از VOD که معمولاً با اشتراک IPTV همراه است انتخاب کنند. از ویژگی هایمهم VOD میتوان به دسترسی در هر باز بودن دست کاربر و کنترل کردن محتوا اشاره کرد. با توجه به اینکه VOD ها در دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند، بنابراین کاربران می توانند خیلی سریع و آسان برنامه های دلخواه خود را پیدا کنند.

فیلیمیوم

این سرویس به شرکت ها امکان می دهد تا یک تجربه مشاهده با کیفیت بالا را برای کاربران خود ایجاد کنند. سرویس VOD اغلب در تلویزیون ها و همچنین رایانه های رومیزی و لپ تاپ، دستگاه های تلفن همراه و سایر فناوری های متصل به اینترنت ارائه می شود. سیستم های VOD در کشورهای گوناگونی در دسترس قرار گرفته اند که در کشور ایران نیز سرویس هایی مانند فیلیمیوم در دسترس کاربران قرار داده شده است. رسانه تصویری فیلیمیوم از جمله بهترین رسانه های نمایش فیلم و سریال آنلاین میباشد که به کاربر خود این امتیاز را میدهد که به راحتی برای تماشای فیلم و یا سریال مورد علاقه خود با چند کلیک ساده ، لذت تماشا محتوای خود را ببرد. ما در رسانه تصویری فیلیمیوم شاهد دسته بندی های گوناگون از سبک های مختلف فیلم و سریال هستیم. در رسانه فیلیمیوم میتوانید به دسته های گوناگون از رسانه ها مانند فیلم  اکشن ، فیلم  کمدی، فیلم ترسناک، برترین های IMDb … دسترسی داشته باشید. تیم محتوا وب سایت فیلیمیوم با تحلیل بازار فیلم و سریال جهان ، محبوب ترین آنها را انتخاب و پس از پالایش و مناسب سازی آنها برای تماشای تمام سنین ، بر روی سرور رسانه فیلیمیوم بارگذاری میکند. در رسانه تصویری فیلیمیوم شما برای دسترسی به آرشیو بهترین فیلم ها و سریال های برتر دنیا ، نیاز به خرید اشتراک های ماهانه ندارید. در واقع شما میتوانید به طور کاملا رایگان به همه این آرشیو عظیم دسترسی داشته باشید و به راحتی به تماشای آن بشینید.

فیلیمیوم

محتواهای ارائه شده در سرویس فیلیمیوم یا به صورت دوبله فارسی هستند و یا دارای زیرنویس فارسی هماهنگ میباشند. از جمله مزایای پخش آنلاین فیلم و سریال و تماشای آن ها در فیلیمیوم می توان به قابلیت تغییر خودکار کیفیت محتوا با توجه به نوسان سرعت اینترنت کاربر اشاره کرد که با توجه به نوسان و سرعت نسبتا پایین اینترنت در ایران ، به خودی خود جزو بزرگترین مزایای یک سرویس پخش محتوای آنلاین محسوب میشود . شما میتوانید خودتان هم به راحتی کیفیت تصویر را عوض کنید و یا زیرنویس را برای پخش هنگام فیلم فعال و یا غیر فعال کنید همچنین پر نشدن ظرفیت هارد یا حافظه کاربران یکی از مزایای سرویس های VOD می باشد زیرا اکثر کاربران بسیاری از فیلم ها یا سریال ها را تنها برای یک بار تماشا میکنند بنابراین در این صورت نیازی به دانلود آن ها نیست و کاربران میتوانند در فیلیمیوم به دیدن آنلاین فیلم یا سریال مورد نظر خود بپردازند.

جدیدترین مطالب