مقایسه سرخ کن نوتریکوک و فیلیپس؛ کدام برند بهتر است؟

مقایسه سرخ کن نوتریکوک و فیلیپس؛ کدام برند بهتر است؟

امروزه سرخ کن به یکی از اصلی‌ترین لوازم آشپزی تبدیل شده و برندهای بسیاری اقدام به تولید هواپز یا سرخ کن بدون روغن کرده‌اند. از جمله برندهایی که این دستگاه را تولید و روانه بازار کرده‌اند می‌توان به دو برند فیلیپس و نوتریکوک اشاره کرد. هر دو برند ویژگی‌های قابل توجهی دارند و جزو مارک‌های برتر سرخ کن بدون روغن هستند. به همین جهت، در این مطلب به مقایسه سرخ کن بدون روغن نوتریکوک و فیلیپس خواهیم پرداخت.

سرخ کن نوتریکوک بهتره یا فیلیپس

تفاوت هواپز فیلیپس و نوتریکوک

به صورت خلاصه تفاوت سرخ کن فیلیپس و نوتریکوک عبارت است از:

 

• نوتریکوک اقدام به تولید سرخ کن دوقلو کرده است که علاوه بر ایجاد تنوع، باعث تسریع روند آشپزی می‌شود. درحالی که فیلیپس بر روی سرخ کن دوقلو تولید نداشته و تمام مدل‌های آن به صورت تک سبد هستند.

• سرخ کن فیلیپس دارای مدل‌های و رنگ‌بندی متنوع است در حالیکه این تنوع در برند نوتریکوک بسیار کمتر است.

• جنس بدنه هواپز فیلیپس از پلاستیک ساخته شده در حالیکه که بدنه سرخ کن نوتریکوک از ترکیب پلاستیک و استیل است.

• قیمت فیلیپس نسبت به نوتریکوک بیشتر است در حالیکه که از نظر کیفیت و عملکرد با برند نوتریکوک یکسان است.

• تعداد برنامه‌های پخت اتوماتیک در سرخ کن‌های نوتریکوک نسبت به فیلیپس بیشتر است.

• سرخ کن فیلیپس دارای ظرفیتی بین 3 تا 9 لیتر است در حالیکه ظرفیت نوتریکوک بین 5 تا 8.5 لیتر است.

 

حال در ادامه با جزئیات بیشتری سرخ کن نوتریکوک و فیلیپس را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

مشخصات و ویژگی‌های سرخ کن‌های بدون روغن نوتریکوک

سرخ کن نوتریکوک (nutricookworld.com) یکی از سرخ کن‌های باکیفیت با عملکرد قابل قبول موجود در بازار است. سرخ کن نوتریکوک در کشور آمریکا ساخته و روانه بازارهای جهانی می‌شود. جنس بدنه در تمام سرخ کن‌های نوتریکوک از ترکیب پلاستیک و استیل است. ظرفیت این سرخ کن‌ها بین 5.5 تا 8.5 لیتر با قدرت 1700 تا 2400 وات در نظر گرفته شده است. همچنین سرخ کن‌های دوقلو نوتریکوک علاوه بر ظرفیت بیشتر قادر هستند تا تنوع بیشتری از غذاها را تهیه و طبخ کنند. همچنین سرخ کن‌های این برند با توجه به ظرفیت و مدلی که دارند دارای 5 الی 11 برنامه پخت اتوماتیک هستند. در کنار تمامی ویژگی‌های مثبتی که گفته شد، قیمت سرخ کن نوتریکوک یکی از عواملی است که باعث رونق گرفتن بازار خرید و فروش این برند در داخل ایران شده است. برند نوتریکوک دارای سرخ کن و گریل نیز هست که علاوه بر سرخ کن، شما یک گریل حرفه‌ای نیز خواهید داشت.

قیمت سرخ کن نوتریکوک

مشخصات و ویژگی‌های سرخ کن‌های بدون روغن فیلیپس

سرخ کن فیلیپس در کشور هلند تولید و روانه بازارهای جهانی می‌شوند. سرخ کن فیلیپس دارای طراحی و مدل‌های متفاوتی است که انتخاب و خرید را برای مخاطبان راحت‌تر کرده است. ظرفیت سرخ کن‌های فیلیپس بین 3.8 تا 7.2 لیتر و قدرت آن بین 1350 تا 2000 وات در نظر گرفته شده است. همچنین سرخ کن‌های فیلیپس با توجه به ظرفیت و مدلی که دارند دارای 4 تا 11 برنامه پخت اتوماتیک هستند. قیمت سرخ کن‌های فیلپس در مقایسه با سرخ کن نوتریکوک کمی بیشتر است اما به واسطه تنوعی که دارد، دست شما را برای خرید باز می‌گذارد و می‌توانید در بازه‌های قیمتی متفاوت، سرخ کن بدون روغن خریداری کنید. البته، هر چقدر کمتر هزینه کنید، هواپز معمولی‌تر و با حداقل ویژگی دریافت خواهید کرد.

سرخ کن فیلیپس

جمع بندی؛ سرخ کن نوتریکوک یا فیلیپس؟

اگر شما هم قصد خرید سرخ کن بدون روغن دارید و بین این دو برند مردد هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که در درجه اول به بودجه خود و سپس به کارایی که انتظار دارید، فکر کنید. چنانچه به دنبال تنوع هستید و یا به دنبال برند مشهوری هستید، فیلیپس می‌تواند گزینه مناسب‌تری باشد. چنانچه به دنبال خرید یک سرخ کن با ویژگی‌های متنوع هستید، بهتر است به سراغ نوتریکوک بروید. البته فراموش نکنید که در بین این دو برند، تا به این لحظه صرفا نوتریکوک دارای سرخ کن دوقلو است.

جدیدترین مطالب