نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا؛ بهترین اپلیکیشن تردد

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا؛ بهترین اپلیکیشن تردد

چکیده : شرکت کسرا به منظور ایجاد رفاه حال پرسنل و کارمندان در نهادها و سازمان های مختلف، انواع نرم افزارهای حضور و غیاب آنلاین از جمله نرم افزار حضور و غیاب آیفون را طراحی و ارائه می کنند. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که در هر زمان و مکانی می توان از آن استفاده کرد. همراه ما باشید تا با ویژگی های مختلف نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا به طور کامل آشنا شوید.

 

یکی از مهم ترین چالش هایی که امروزه در سازمان ها و نهادهای مختلف وجود دارد، چگونگی نظارت بر رفت و آمد و تردد پرسنل و کارمندان در محل کار است. یکی از بهترین روش هایی که امروزه به دلیل امکان استفاده راحت و آسان در سازمان ها از آن استفاده می شود، استفاده از نرم افزار حضور و غیاب است. در واقع با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب، حتی کارمندان و پرسنلی که به صورت دورکاری اقدام به انجام پروژه های مختلف می کنند می توانند به صورت آنلاین هم از امکانات آن استفاده کنند.

 

شرکت کسرا به منظور ایجاد رفاه حال پرسنل و کارمندان در نهادها و سازمان های مختلف، انواع نرم افزارهای حضور و غیاب آنلاین از جمله نرم افزار حضور و غیاب آیفون را طراحی و ارائه می کنند. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که در هر زمان و مکانی می توان از آن استفاده کرد. همراه ما باشید تا با ویژگی های مختلف نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا به طور کامل آشنا شوید.

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا؛ بهترین اپلیکیشن تردد

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا آوید چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه شرکت های ایرانی و خارجی مختلفی اقدام به طراحی و ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب می کنند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که زمان خرید نرم افزار حضور و غیاب باید مد نظر داشته باشید، خرید نرم افزار از یک شرکت و برند معتبر اقدام به خرید کنید. به صورتی که اگر به هر دلیلی شاهد خطا یا مشکلاتی زمان استفاده از آن رخ دهد، با اطلاع به بخش پشتیبانی می توانید اطلاع دهید تا آن را برطرف کنند. شرکت کسرا با تکیه بر جدیدترین فناوری های روز دنیا و همچنین با ارائه پشتیبانی های قوی اپ حضور و غیاب بدون دستگاه کسرا آوید و کسرا همراه را طراحی و تولید کرده است. این دو اپلیکیشن قابلیت استفاده برای تلفن های همراه مختلف از جمله آیفون و IOS را دارد. از جمله مهم ترین ویژگی های نرم افزار حضور و غیاب آیفون شرکت کسرا می توان موارد زیر را نام برد:

 

• طراحی کاربری ساده و آسان

• قابلیت همگام سازی با دستگاه های حضور و غیاب مختلف

• قابلیت ثبت ماموریت افراد با استفاده از GPS و لوکیشن پرسنل

• قابلیت پیاده سازی با سایر نرم افزارهای حضور و غیاب

• جلوگیری از خطا زمان ثبت اطلاعات تردد پرسنل

 

ویژگی های اپلیکیشن حضور و غیاب آیفون کسرا آوید شرکت کسرا چیست؟

یکی از مهم ترین مشکلات رایجی که برخی از پرسنل و کارمندانی که تلفن همراه آیفون دارند، این است که این افراد نمی توانند از اپلیکیشن های مختلف استفاده نمایند. نرم افزار و اپلیکیشن کسرا آوید به گونه ای طراحی شده که کاربرانی که از تلفن همراه آیفون با سیستم عامل IOS استفاده می کنند، به راحتی بتوانند از قابلیت های مختلف این اپلیکیشن حضور و غیاب استفاده کنند. بنابراین کارمندان و پرسنل حتی در صورتی که در مناطق دیگر و در ماموریت نیز باشند، می توانند زمان شروع و پایان کار خود را در آن ثبت کنند. علاوه بر این، از جمله بهترین قابلیت های اپلیکیشن کسرا آوید می توان موارد زیر را نام برد:

 

• قابلیت ثبت زمان ورود و خروج به صورت آفلاین

• امکان مدیریت رفت و آمد افراد در مکان ها و نهادهای مختلف که توجه و برقراری امنیت اهمیت زیادی دارد.

• امکان ثبت تردد بدون نیاز به دستگاه حضور و غیاب

• مجهز شدن به قابلیتی جهت مشاهده کردن وضعیت حضور یا خروج افراد از محل کار

• قابلیت ارسال موقعیت جغرافیایی (Location) فرد در همان لحظه

• امکان گروه بندی کردن پرسنل و کارمندان در بخش های مختلف یک سازمان یا شرکت

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا؛ بهترین اپلیکیشن تردد

آشنایی با قابلیت های اپلیکیشن حضور و غیاب آیفون کسرا همراه

همان طور که می دانید امروزه دسترسی به تلفن همراه و امکان استفاده از آن در سازمان ها و بین اقشار مردم افزایش چشمگیری فراهم کرده است. به همین دلیل سازمان مختلف نیز از این قابلیت به عنوان یک فرصت ویژه استفاده می کنند و سایر نرم افزارهای آنلاین، تحت وب یا تحت دستکتاپ را در اختیار کاربران قرار می دهند. در واقع نرم افزارها به گونه ای طراحی شده اند که می توان از اپلیکیشن های موبایلی اندروید و حتی نسخه آیفون به راحتی استفاده کرد. یکی از بهترین انواع اپلیکیشن حضور و غیاب، اپلیکیشن کسرا همراه است. این نرم افزار موبایلی به صورتی طراحی شده که مدیران سازمان می توانند آن را در اختیار کارمندان خود قرار دهند، تا علاوه بر امکان مشاهده ساعات حضور خود در محل کار خود، از سایر قابلیت دیگر آن نیز جهت ثبت ورود و خروج خود استفاده کنند. یکی از بهترین قابلیت های اپلیکیشن موبایلی کسرا همراه این است که کاربران از نسخه های مختلف اندروید و آیفون آن می توانند با توجه به سیستم عامل تلفن همراه خود استفاده کنند. طراحی منحصر به فرد اپلیکیشن کسرا همراه نه تنها مورد استقبال مدیران سازمان ها قرار گرفته، بلکه کارمندان با دسترسی به قابلیت های آن از استفاده از آن استقبال نشان داده اند. از جمله قابلیت های محبوب اپلیکیشن کسرا همراه می توان موارد زیر را نام برد:

 

• امکان ثبت درخواست کارمندان و ارجاع دادن به مدیر سازمان برای مرخصی، ماموریت یا اضافه کاری و …

• قابلیت ثبت کردن ترددهایی که فراموش کرده اید قبلا وارد کنید.

• امکان مشاهده تردد ساعتی، ماهانه و روزانه توسط پرسنل

• دارای قابلیت جستجو کردن برای ترددهای ثبت شده از قبل

• قابل نمایش بودن کاردکس هر کارمند برای بررسی مانده مرخصی کارمندان توسط مدیر سازمان

نرم افزار حضور و غیاب آیفون کسرا؛ بهترین اپلیکیشن تردد

مزایای اپلیکیشن حضور و غیاب آیفون

همان طور که در پاراگراف های بالاتر نیز ذکر شد، نرم افزار و اپلیکیشن حضور و غیاب کسرا آوید و کسرا همراه به صورتی طراحی شده که کارمندانی که تلفن همراه آیفون دارند به راحتی بتوانند از قابلیت های آن استفاده کنند. از جمله مهم ترین مزایای اپلیکیشن حضور و غیاب آیفون می توان موارد زیر را نام برد:

 

• دسترسی آسان به اپلیکیشن حضور و غیاب در هر زمان و مکان

• قابلیت ایجاد لیست حضور و غیاب با استفاده از برنامه IOS شامل موارد مختلف از جمله  نام و نام خانوادگی، کد پرسنلی، تاریخ، زمان ورود و خروج

• قابلیت دسترسی آسان و سریع مدیران به ترددهای پرسنل با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب آیفون

• قابلیت ست شدن با نرم افزار ساعت زنی

جدیدترین مطالب