لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پارتیشن شیشه ای ارزان و ویژگی های آن در ساز و کار

مجموعه : رپورتاژ
پارتیشن شیشه ای ارزان و ویژگی های آن در ساز و کار

اگر به دنبال پارتیشن شیشه ای با کیفیت مناسب و همچنین قیمت خوب می گردید، پیشنهاد می کنم حتما به سایت ساز و کار سر بزنید. این تولید کننده داخلی با چندین و چند سال سابقه کار در این حوزه، در تلاش است تا بهترین های موجود در دنیا را در داخل کشور تولید و با قیمتی مناسب به مشتریان عزیز عرضه کند.

 

پارتیشن شیشه ای در قیمت های مختلفی به بازار فروش ارائه شده است. قیمت پارتیشن بسته به کیفیت، ضخامت، تعداد جداره ها، نوع فریم، نحوه نصب و همچنین طرح و رنگ آن متفاوت است. اگر شما به دنبال پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت هستید، باید حتما آن را از مراکز معتبر خریداری کنید. زیرا در بسیاری از مواقع پارتیشن های ارزان قیمت موجود در بازار دارای کیفیت بسیار پایینی هستند و در کوتاه مدت دچار آسیب و شکستگی می‌ شوند و ممکن است هزینه های دو چندانی برای تعویض آن و روی دوش شما قرار بگیرد.

 

بنابراین به هنگام خرید پارتیشن شیشه ای ارزان حتما در مورد مرکز خرید خود تحقیق و بررسی های لازم را به عمل آورید و سپس خرید خود را انجام دهید. ما در ادامه مقاله در مورد ویژگی های پارتیشن شیشه ای ارزان و چگونگی اجرای آن با ساز و کار، اطلاعات مفیدی را برای شما بیان کرده ایم.

پارتیشن شیشه ای ارزان و ویژگی های آن در ساز و کار

پارتیشن شیشه ای ارزان

در واقع ویژگی های یک پارتیشن شیشه ای مرغوب و ارزان قیمت را می توان به ویژگی های پارتیشن های تک لایه نسبت داد. انواع مختلف پارتیشن شیشه ای در دو نوع دو جداره و تک لایه موجود هستند که نوع دوجداره قیمت بسیار بیشتر و حتی در برخی از موارد دو برابر نسبت به نوع تک جداره دارد. بنابراین اگر به دنبال خرید یک پارتیشن ارزان قیمت هستید بهتر است که پارتیشن‌ های تک جداره را انتخاب کنید. در این بین پارتیشن شیشه ای فریم لس انتخاب بسیار مناسب تری است.

 

شاید برخی از افراد برای خرید پارتیشن ارزان قیمت به فکر خرید شیشه های معمولی به جای شیشه سکوریت بیفتند. به شما پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان چنین خریدی را انجام ندهید. زیرا شیشه های معمولی بسیار شکننده هستند و با کوچک ترین ضربه یا فشار می شکنند. علاوه بر آن به هنگام شکستن خسارات جانی و مالی جبران‌ ناپذیری نیز بر جای می گذارند. در صورتی که شیشه های پارتیشن بندی از نوع نشکن هستند و در صورت مواجهه با ضربات شدید همچون ضربات لنفجاری به صورت پودر در می آیند. به همین دلیل هیچ گونه خسارت جانی و یا خسارت های ناشی از شکستگی را برجای نخواهند گذاشت.

 

بنابراین به هنگام خرید پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت حتما به نوع آن توجه کنید تا شیشه بی کیفیت را به جای پارتیشن شیشه ای با کیفیت خریداری نکنید. پارتیشن های تک جداره به دلیل حرارت بالا در پروسه تولید،  آب دیده و ضد ضربه هستند و با ضربات معمولی و یا حتی ضربات شدید تر از حد معمول نیز نمی شکنند. در صورتیکه شما این نوع شیشه پارتیشن را از یک مرکز معتبر خریداری کنید قطعا قیمت های مناسبی نیز بابت آن پرداخت خواهید کرد.

پارتیشن شیشه ای ارزان و ویژگی های آن در ساز و کار

اجرای پارتیشن شیشه ای ارزان با ساز و کار

اجرای پارتیشن  شیشه ای ارزان به این صورت انجام می شود که در ابتدا شاسی کشی آهنی آن بر روی زمین اجرا شده و سپس صفحه شیشه به صورت کاملا فیکس بر روی این شاسی کشی پیچ و پلاک می شود. شیشه در این روش بدون هیچ گونه لرزش یا ایراد به شاسی آهنی متصل می شود که به آن پارتیشن بندی ثابت گفته می‌ شود. اما پارتیشن بندی های متحرک به این صورت انجام می شوند که یک ریل متحرک بر روی شاسی آهنی قرار می گیرد، و سپس پارتیشن شیشه ای بر روی آن را سوار می شود. در این صورت شما صاحب یک پارتیشن بندی متحرک شده اید که می توانید به راحتی آن را جابجا نموده و متراژ و همچنین مدل فضای درونی آن را تغییر دهید.

 

امکان تغییر حالت پارتیشن شیشه ای متحرک با کنترل از راه دور نیز فراهم آمده است. شما برای نصب پارتیشن بندی ارزان محل کار یا شرکت خود می توانید از طریق لینک های ارتباطی با کارشناسان ساز و کار در تماس باشید و در زمینه نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای خود از پرسنل خوب و با تجربه ما استفاده کنید. البته این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که در هیچ شرایطی نصب پارتیشن شیشه ای را به افراد غیرمتخصص نسپارید، زیرا به دلیل وزن بالا و همچنین سختی حمل و نقل و نصب پارتیشن بندی، امکان آسیب به آن در حین نصب یا حتی پس از نصب وجود خواهد داشت و ممکن است شما متحمل هزینه‌ های سنگین ناشی از تعمیر و یا تعویض شیشه شوید.

جدیدترین مطالب