لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پارچه کتان لمه و پارچه ساتن گلدار، دو پارچه ایده آل برای خرید عمده

پارچه کتان لمه و پارچه ساتن گلدار، دو پارچه ایده آل برای خرید عمده

تولیدکنندگان پوشاک معمولا با این سوال رو به رو هستند که پارچه عمده از کجا بخرم. البته پیش از آن بهتر است به دنبال مقرون بصرفه ترین پارچه های ممکن بگردید. نوع پارچه ای که تولیدکنندگان پوشاک تهیه می کنند، قبل از قیمت، وابسته به حوزه فعالیت آنها است. اگر تولیدکننده پوشاک راحتی منزل هستید، باید به دنبال خرید پارچه های نخی باشید. اگر مزون مانتو دارید، پارچه های سوزن دوزی برای شما مناسب است.

 

تولیدکنندگان پوشاک معمولا با این سوال رو به رو هستند که پارچه عمده از کجا بخرم. البته پیش از آن بهتر است به دنبال مقرون بصرفه ترین پارچه های ممکن بگردید. نوع پارچه ای که تولیدکنندگان پوشاک تهیه می کنند، قبل از قیمت، وابسته به حوزه فعالیت آنها است. اگر تولیدکننده پوشاک راحتی منزل هستید، باید به دنبال خرید پارچه های نخی باشید. اگر مزون مانتو دارید، پارچه های سوزن دوزی برای شما مناسب است. اگر به دنبال تولید مانتوهای پرفروش با قیمت مناسب هستید، ما پارچه کتان لمه طرحدار را به شما توصیه می کنیم. این پارچه جذاب می تواند انتخاب فوق العاده ای برای تولیدکنندگان عمده مانتو و لباس های زنانه باشد. پارچه کتان لمه طرحدار یکی از جدیدترین پارچه هایی است که به بازار عرضه شده است. اگر به دنبال قیمت پارچه کتان لمه طرحدار هستید، مطالعه ادامه این مطلب می تواند برای شما جالب باشد.

 

یکی دیگر از پارچه هایی که می توانیم به تولیدکنندگان خوش ذوق لباس های زنانه پیشنهاد کنیم، پارچه ساتن گلدار خواهد بود. این پارچه دوست داشتنی و زیبا، به سرعت به یکی از پارچه های ترند سال تبدیل شده است. در واقع اگر به عنوان یک تولیدکننده یا خیاط با این سوال رو به رو هستید که پارچه عمده از کجا بخرم، بد نیست قبلا از آن در مورد پرطرفدارترین پارچه های سال تحقیق نمایید. خرید پارچه ساتن گلدار می تواند شما را برای طراحی های خلاقانه ای آماده کند. این پارچه با تنوع بالایی که در طرح و رنگ دارد، نگاه هر کسی را به سمت خود جلب می کند. علاوه بر این، در دوخت لباس های متنوعی نیز کاربرد خواهد داشت. ساتن پارچه ای با قدمت و دوام بالا است، اگر به دنبال طراحی و دوخت لباسی باکیفیت و ماندگار هستید، این پارچه را فراموش نکنید.

 

با پارچه ساتن گلدار بیشتر آشنا شوید

پارچه ساتن گلدار

همانطور که اشاره شد، ساتن پارچه ای با قدمت بالا است. اما از آنجایی که توانسته تا امروز جایگاه خود را در صنعت مد حفظ کند، نشان می دهد که این پارچه کلاسیک، هرگز قدیمی نمی شود. در هنگام خرید پارچه ساتن گلدار باید بدانید که این پارچه از الیاف مصنوعی تولید می شود. البته در گذشته برای تولید پارچه ساتن تنها از الیاف ابریشم طبیعی استفاده می شد. به دلیل قیمت بالا و کمیاب بودن این الیاف، پارچه ساتن تنها مخصوص اشراف و طبقات بالای جامعه بود. با رشد صنعت نساجی، الیاف مصنوعی مانند پلی استر در تولید این پارچه به کار گرفته شد. با توجه به اینکه الیاف مصنوعی نیز در کیفیت های مختلف تولید می شوند، باید در هنگام خرید پارچه ساتن گلدار، به الیاف آن توجه بیشتری نشان دهید.

 

سطح پارچه ساتن صیقلی و براق است. داخل پارچه نیز کاملا صاف اما مات به نظر می رسد. این پارچه از هر دو طرف، زیردستی لطیف و لغزنده دارد. پارچه ساتن گلدار یکی از ریزش دارترین پارچه هایی است که می توانید برای دوخت لباس های مختلف تهیه نمایید. مدل های طرحدار آن جزو جدیدترین پارچه هایی است که پس از ورود صنعت چاپ به صنعت نساجی، تولید شدند. معمولا پارچه های دارای الیاف مصنوعی اولین گزینه برای چاپ طرح های مختلف هستند. همانطور که کیفیت الیاف این پارچه می تواند متفاوت باشد، کیفیت چاپ آن نیز به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. نکته دیگری که باید در هنگام خرید پارچه ساتن گلدار در نظر داشته باشید، ظرافت و زیبایی چاپ های این پارچه است. در ادامه مطلب قصد داریم شما را با روش چاپ پارچه ساتن گلدار نیز آشنا کنیم.

 

چاپ سابلیمیشن روی پارچه ساتن

چاپ سابلیمیشن یا دیجیتال یکی از جدیدترین روش ها برای تولید پارچه طرحدار محسوب می شود. سابلیمیشن در لغت به معنای تبدیل جامد به گاز و فرآیند تصعید است. این روش یکی از ماندگارترین روش ها برای انتقال طرح روی پارچه و وسایل مختلف به حساب می آید. در این فرآیند طرح مورد نظر با پرینتر مخصوص و جوهر سابلیمیشن روی کاغذهای مخصوص چاپ می شود. سپس این کاغذ روی پارچه فیکس شده و در درون دستگاه های مخصوص قرار می گیرد. در دمای بسیار بالا و زمان مشخص، این طرح از سطح کاغذ به پارچه منتقل می شود. چاپ سابلیمیشن سطحی نیست و با حرارت بسیار رنگ ها به درون پارچه ساتن نفوذ می کنند. به همین دلیل پس از شستشو و استفاده طولانی مدت، طرح و رنگ روی سطح این پارچه آسیبی نمی بیند.

 

فرآیند چاپ روی پارچه و استفاده از رنگ های مرغوب و ماشین های مدرن، می تواند هزینه تولید پارچه ساتن گلدار را افزایش دهد. در نتیجه اگر قصد خرید پارچه ساتن گلدار را دارید، علاوه بر بافت، جنس الیاف و ایستایی آن، باید به کیفیت چاپ نیز دقت کنید. ساتن های طرحدار با کیفیت چاپ پایین ممکن است پس از مدتی بر اثر شستشو و استفاده آسیب ببینند. در هنگام خرید پارچه ساتن گلدار باید در نظر داشته باشید، قیمت و کیفیت پارچه می تواند رابطه مستقیم داشته باشد. در پاسخ به اینکه پارچه عمده از کجا بخرم، باید گفت از فروشگاه های معتبر خرید کنید. زیرا علاوه بر ضمانت کیفیت پارچه، ضمانت کمترین قیمت موجود در بازار را نیز به شما ارائه می کنند. در هنگام خرید اگر طرح روی پارچه تار بود و شکلی پیکسلی داشت، توصیه می شود از خرید آن بپرهیزید.

 

راهنمای خرید پارچه ساتن گلدار

در ابتدای این مطلب اشاره کردیم که قصد داریم به معرفی دو پارچه مناسب برای خرید عمده بپردازیم. قرار بر این شد که پیش از پرسیدن سوال پارچه عمده از کجا بخرم، بهترین پارچه ممکن برای کسب و کار خود را انتخاب نمایید. پارچه ساتن گلدار با توجه به کاربردی که در دوخت لباس های مختلف دارد، می تواند یکی از بهترین گزینه های برای تولید پوشاک عمده باشد. شما می توانید از این پارچه در دوخت انواع لباس راحتی، شومیز، پیراهن های کوتاه و بلند و لباس خواب استفاده نمایید. در ادامه این مطلب قصد داریم به بیان نکاتی بپردازیم که می تواند مکمل سوال پارچه عمده از کجا بخرم، باشد. نکات ذکر شده در ادامه مطلب را می توانید به عنوان راهنمای خرید پارچه ساتن گلدار در نظر بگیرید.

 

یک طرح مناسب از پارچه ساتن گلدار انتخاب نمایید

خریداران عمده پارچه و تولیدکنندگان پوشاک باید با دقت بیشتری پارچه انتخاب کنند. مخصوصا اگر بخواهند از میان دنیای متنوع طرح و رنگ های پارچه ساتن گلدار یک مدل را انتخاب نمایند. تولیدکنندگان پوشاک باید به دنبال طرحی همه پسند و مناسب برای دوخت مدل های مختلف باشند. در این تصمیم گیری مدل لباس و حتی فصل عرضه آن به بازار می تواند موثر باشد. اما اگر به عنوان یک خیاط قصد دارید پارچه ای برای خود تهیه کنید، بد نیست در هنگام خرید پارچه ساتن گلدار به سایز خود نیز توجه نمایید.

 

پس از انتخاب مدل لباس باید در نظر داشته باشید که پارچه های طرحدار می توانند خطای دید ایجاد نمایند. در نتیجه اگر بالا تنه برجسته ای دارید، برای دوخت شومیز نیاز به یک پارچه ساتن با طرح های ریز و ساده خواهید داشت. اگر مایلید پایین تنه خود را بزرگتر نشان دهید، یک دامن ساتن با طرح های بزرگ و شلوغ می تواند برای شما مناسب باشد. در نتیجه در هنگام خرید پارچه ساتن گلدار، مدل لباس و سایز شما می تواند دو فاکتور موثر باشد.

 

به ایستایی پارچه توجه کنید

ایستایی پارچه ساتن گل دار

تاکید شد که پارچه ساتن گلدار یکی از پرکاربردترین پارچه هایی است که می توانید تهیه کنید. از این پارچه در دوخت لباس های مختلف مانند انواع تاپ و شلوارک استفاده می شود. لباس خواب های زیبایی نیز می توانید با آن طراحی کنید. اما باید در نظر داشته باشید، این پارچه ایستایی ریزش داری دارد. فرم آن نیز به شکلی است که بر بدن شما می نشیند و درخشش پارچه ممکن است سایه روشن هایی روی تن شما ایجاد کند. پارچه ساتن گلدار معمولا قابلیت کشسانی نیز ندارد و برای دوخت لباس های کاملا تنگ اصلا مناسب نیست. به همین دلیل اگر قصد خرید عمده پارچه ساتن گلدار را دارید، باید به ایستایی و کشسانی آن نیز توجه کنید. این پارچه برای دوخت لباس های رسمی که نیاز به آهار دارند، چندان مناسب نیست.

 

به میزان مناسب پارچه تهیه کنید

در دوخت لباس های مختلف با پارچه های طرحدار، باید به این نکته توجه کنید که طرح پارچه در قسمت های مختلف قرینه باشد. این قرینگی و در یک جهت قرار گرفتن تمام طرح پارچه ممکن است باعث شود شما نیاز به متراژ بیشتری از پارچه داشته باشید. در هنگام خرید پارچه ساتن گلدار رعایت این نکته به شما کمک می کند حین دوخت، کمتر دچار مشکل و اشتباه شوید.

 

البته آبرفت و اتو رفت پارچه نیز جزو نکاتی است که باید هنگام خرید از فروشنده در مورد آن مشورت بگیرید. به طور معمول پارچه های دارای الیاف مصنوعی، دچار آبرفت نمی شوند. اما ممکن است ابعاد آنها در برخورد با دمای بالای آب یا اتو دچار تغییر شود. قبلا اشاره کردیم، پاسخ سوال پارچه عمده از کجا بخرم، خرید از یک فروشگاه معتبر است. زیرا می توانید از چنین فروشگاهی در همه حوزه ها مشورت و راهنمایی بگیرید.

 

با پارچه کتان لمه طرحدار بیشتر آشنا شوید

در این مطلب قرار است پاسخی کامل به سوال پارچه عمده از کجا بخرم، بدهیم. اما قبل از آن قصد داریم به دومین پارچه ای که مناسب تولیدکنندگان پوشاک عمده است، بپردازیم. نام این پارچه، پارچه کتان لمه طرحدار است. این پارچه از نظر ویژگی و کاربردهایی که دارد، می تواند انتخاب مناسبی در هنگام خرید عمده پارچه باشد. البته اگر به دنبال یک پارچه شیک برای دوخت مانتویی مجلسی یا مناسب استایل روزمره هستید نیز این پارچه کاملا مناسب است. به طور معمول وقتی نام کتان شنیده می شود، افراد به دنبالی پارچه ای نخی با الیاف طبیعی هستند. پارچه کتان کاملا مات بوده و ایستایی متوسط و آهارداری دارد. اما در تولید پارچه کتان لمه طرحدار، با اضافه شدن میزانی الیاف مصنوعی، یک پارچه کاملا جدید تولید شده است. این پارچه ویژگی های مشترکی با پارچه کتان و پارچه های لمه دارد.

پارچه کتان لمه طرح دار

در نگاه اول، می بینید که پارچه کتان لمه طرحدار براق است. زیرا در آن الیاف پلی استر و لمه بسیار ظریفی به کار رفته و باعث شده است که درخششی زیبا و دوست داشتنی پیدا کند. این پارچه در مدل های ساده و طرحدار در بازار موجود است. معمولا از پارچه کتان لمه تک رنگ برای دوخت مانتوهای کتی اورسایز استفاده می شود. اما شما می توانید از مدل های بی نظیر طرحدار آن برای دوخت انواع لباس های مناسب مهمانی استفاده نمایید. به عنوان مثال، پیراهن های کوتاه اورسایز یکی از بهترین مدل هایی است که می توانید با این پارچه بدوزید.

 

با پارچه کتان لمه طرحدار چی بدوزیم

اگر قصد خرید عمده پارچه کتان لمه طرحدار را دارید، پیش از پیدا کردن جواب سوال پارچه عمده از کجا بخرم باید به اینکه قرار است با این پارچه چه لباسی بدوزید، فکر کنید. اولین و بیشترین کاربرد پارچه کتان لمه طرحدار در دوخت مانتو است. مانتو کتی یکی از بهترین مدل هایی است که می توانید با طرح های زیبای این پارچه بدوزید. این مانتوهای اورسایز به عنوان آیتمی ترند در استایل هر خانمی خواهند درخشید. کت های کوتاه و نیم تنه نیز در سال گذشته با استقبال بسیاری رو به رو شدند. پارچه کتان لمه طرحدار برای دوخت این کت های کاربردی نیز بسیار مناسب است. شما می توانید این کت های کوتاه را هم در استایل کژوال و هم در استایل نیمه رسمی، استفاده نمایید. مخصوصا اگر این کت را همراه با سارافون های بلند یا دامن ست کنید.

 

شلواری بگ یا واید لگ طرحدار نیز یکی دیگر از ترندهای امسال است. این پارچه برای دوخت این مدل شلوارهای زیبا و کاربردی نیز بسیار مناسب خواهد بود. اگر یک طرح پارچه ایده آل پیدا کنید، خواهید دید این شلوارها هم در مهمانی و هم در استایل خیابانی برای شما کاربرد دارند. پارچه کتان لمه طرحدار گزینه فوق العاده ای برای دوخت پیراهن های عروسکی کوتاه و بلند زنانه نیز به حساب می آید.

 

شما می توانید با اضافه کردن یقه های مدل دار، آستین های پفی و پاپیون های بزرگ به این پیراهن ها، استایلی زیبا در مهمانی های مختلف داشته باشید. شلوارک های دخترانه، انواع کراپ و شومیزهای نیم تنه نیز از گزینه های دیگری هستند که می توانید با این پارچه طراحی نمایید. فراموش نکنید، یکی از بیشترین مصارف این پارچه، استفاده به عنوان خرجکار است. می توانید این پارچه را با انواع کتان لمه یا ژاکارد ساده ترکیب کنید.

 

پارچه کتان لمه طرحدار چه ویژگی هایی دارد

اگر به دنبال قیمت پارچه کتان لمه طرحدار هستید، بد نیست با ویژگی های آن نیز بیشتر آشنا شوید. این ویژگی ها به شما نشان می دهند چرا این پارچه تا این حد پرطرفدار است. علاوه بر این، می توانید بر اساس این اطلاعاتی که کسب می کنید به دنبال بهترین قیمت پارچه کتان لمه طرحدار بگردید. در نتیجه خریدی موفق و مقرون به صرفه را تجربه خواهید کرد. مخصوصا اگر با سوال پارچه عمده از کجا بخرم، مواجه هستید. مراجعه به بازار به عنوان یک پارچه شناس حرفه ای که در مورد پارچه ای که مد نظر دارد، اطلاعات کافی دارد، باعث می شود انتخاب بهتری داشته باشید.

 

این پارچه متفاوت تنوع بی نظیری دارد

پارچه کتان لمه طرحدار یکی از جدیدترین پارچه های طرحداری است که می توانید در بازار مشاهده نمایید. اگر این سوال برای شما مطرح است که پارچه عمده از کجا بخرم یا چه پارچه ای بخرم، پارچه کتان لمه طرحدار می تواند جواب مناسبی برای شما باشد. این پارچه زیبا و دوست داشتنی تنوعی فوق العاده در طرح و رنگ دارد. به همین دلیل گزینه ای عالی برای دوخت مانتوهای مناسب فصل گرم خواهد بود. با رنگ های شاد به کار رفته در طراحی این پارچه، می توانید استایلی جذاب و دوست داشتنی داشته باشید. البته فراموش نکنید، زمانی که از این پارچه برای دوخت مانتو یا پیراهن استفاده می کنید، بهتر است سایر آیتم های به کار رفته در استایل شما، ساده و تک رنگ باشند. به این صورت لباس اصلی شما جلوه بیشتری خواهد داشت.

 

پارچه کتان لمه طرحدار به ندرت چروک می شود

قیمت پارچه ژاکارد چاپی

یکی دیگر از ویژگی هایی که پارچه کتان لمه طرحدار را به پارچه ای محبوب تبدیل کرده است، چروک پذیری اندک آن است. معمولا خانم ها در طول روز یا مهمانی ها با چروک مانتو یا لباس خود درگیر هستند. به همین دلیل انتخاب پارچه ای که چروک نشود می تواند اهمیت زیادی برای داشتن استایلی آراسته داشته باشد. پارچه کتان لمه طرحدار به ندرت چروک می شود و شما می توانید به آسانی و با دمای کم، آن را اتوکشی نمایید. آویزان کردن این پارچه پس از شستشو نیز یک روش کاربردی برای کاهش نیاز آن به اتوکشی است.

 

پارچه کتان لمه طرحدار دوام بالایی دارد

یکی از ویژگی هایی که در هنگام خرید عمده پارچه باید به خاطر داشته باشید، دوام پارچه است. ارائه یک لباس باکیفیت می تواند رمز فروش موفق شما باشد. پارچه کتان لمه طرحدار به دلیل داشتن الیاف مصنوعی و باکیفیت، دوام بسیار بالایی دارد. کیفیت رنگ این پارچه زیبا با شستشو و استفاده مدام، تغییری پیدا نخواهد کرد. در نتیجه می تواند یک گزینه عالی برای دوخت مانتوهای روزمره محسوب شود. شما می توانید مانتوی کتان لمه خود را هر روز بپوشید و نگران پرزدهی یا گلوله گلوله شدن آن نباشید.

 

پارچه کتان لمه طرحدار ایستایی متوسطی دارد

خرید عمده پارچه چاپی

برای دوخت مانتوهای کتی که در سال های اخیر ترند شدند، به پارچه ای با ایستایی مناسب نیاز دارید. پارچه کتان لمه طرحدار یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید برای دوخت چنین مانتوهایی استفاده نمایید. این پارچه با ایستایی متوسط کاملا برای دوخت مانتو، شلوار و پیراهن های فانتزی مجلسی مناسب است. این پارچه نازک نیست و سایه نمی اندازد، در نتیجه به آستر کشی نیاز ندارد. اما شما می توانید با آستر کشی، ایستایی آن را تقویت نمایید. در این صورت این پارچه می تواند برای دوخت کت های آهاردار و مناسب فصل پاییز نیز کاربرد داشته باشد.

 

پارچه کتان لمه طرحدار را به آسانی بشویید

بسیار از پارچه هایی که در دوخت مانتو و لباس های مجلسی مورد استفاده قرار می گیرند، بافت یا طرح خاصی دارند که باید از آنها بیشتر مراقبت کنید. اما پارچه کتان لمه طرحدار یک استثنا است که نیازی نیست برای مراقبت یا شستشوی آن خود را به سختی بیندازید. این پارچه را می توانید به سادگی درون ماشین لباسشویی قرار دهید. دمای آب ولرم و یک شوینده ملایم برای شستشوی این پارچه کاربردی و جذاب کافی است.

 

قیمت پارچه کتان لمه طرحدار چطور تعیین می شود

سوالی دیگری که باید قبل از سوال پارچه عمده از کجا بخرم، از خود بپرسید قیمت یک پارچه است. در تعیین قیمت یک پارچه معیارهای مختلفی در نظر گرفته می شود. کیفیت الیاف به کار رفته در تولید یک پارچه، یکی از مهمترین معیارهایی است که می تواند در قیمت گذاری یک پارچه موثر باشد. قیمت پارچه کتان لمه طرحدار نیز از این قاعده مستثنی نیست. در قیمت گذاری این پارچه اولین معیار، جنس آن است. در تولید کتان لمه معمولا از الیاف پلی استر و یا الیاف ترکیبی استفاده می شود. هر چه کیفیت الیاف بالاتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. نکته بعدی در تعیین قیمت پارچه کتان لمه طرحدار، کیفیت چاپ آن است.

پارچه کتان طرح دار

استفاده از دستگاه های پیشرفته و رنگ های ماندگار و باکیفیت، می تواند در قیمت این پارچه موثر باشد. در نتیجه اگر در بازار مدل های بسیار ارزان قیمت مشاهده کردید، بهتر است با احتیاط عمل کنید. محل تولید و برند تولید کننده را نیز باید به عنوان فاکتورهای موثر در قیمت گذاری این پارچه به رسمیت بشناسید. در نهایت نیز فروشگاهی که از آن خرید می کنید می تواند به عنوان تعیین کننده قیمت نهایی در نظر گفته شود. در واقع به همین دلیل توصیه می شود از فروشگاه های معتبر خرید کنید. امیدواریم تا این قسمت مطلب اطلاعات کافی برای پاسخ دادن به سوال پارچه عمده از کجا بخرم، دریافت کرده باشید. یک فروشگاه معتبر و نامی می تواند جواب قطعی سوال شما باشد.

جدیدترین مطالب