لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

آشنایی با 3 پارک استانبول و 7 پارک آنتالیا و 1 پارک دبی

آشنایی با 3 پارک استانبول و 7 پارک آنتالیا و 1 پارک دبی

در کتاب های تاریخ، قسطنطنیه به عنوان شهر شگفت انگیز جهان معرفی شده است. از آن زمان تاکنون کتاب های زیادی در توصیف استانبول و زیبایی منحصر به فرد آن توسط نویسندگان بسیاری از کشورهای مختلف نوشته شده است. اما، هیچ یک از این توصیفات نمی تواند زیبایی واقعی شهر را منعکس کند. در عوض به شما توصیه می کنیم از تور استانبول دیدن کنید و زیبایی های شهر را با چشمان خود ببینید.

 

با وجود جمعیت بسیار زیاد ساکن در این شهر و ساخت و سازهای مداوم، هنوز مکان های زیبای زیادی وجود دارد که می توانید در اطراف آنها قدم بزنید، پیاده روی کنید و کشف کنید. در استانبول چندین پارک وجود دارد که می توانید در آرامش از زیبایی های شهر لذت ببرید و از آنها استفاده کنید. یک زمین بازی برای کودکان شما و هر روز صبح مردم محلی را خواهید دید که در این پارک ها دویدن می کنند.

 

پارک ها، نخلستان ها و جنگل ها مکان های مناسبی برای دیدن طبیعت و طراوت هستند. برخی از این پارک ها در داخل شهر هستند و برخی دیگر کمی از مسیر قدیمی خارج شده اند. در این مقاله، پارک‌های شهری واقع در مرکز را فهرست کرده‌ایم که می‌توانید به راحتی با وسایل نقلیه عمومی به آنها دسترسی پیدا کنید . استانبول دارای یک سیستم حمل و نقل عمومی خوب و به طور مداوم در حال گسترش با کشتی، تراموا، اتوبوس، راه آهن و خط مترو (مترو) است.

 

محبوب ترین پارک های استانبول

 

Emirgan Korusu (امیرگان کرسو در سمت اروپایی)

این پارک که بر روی تپه ای مشرف به تنگه بسفر واقع شده است، با 120 هکتار زمین با مکان های سبز فراوان، عمارت ها، حوضچه های کوچک که لاله های معروف استانبول را نیز ارائه می دهد، یکی از بزرگترین پارک های تور استانبول است. جشن لاله ها بیشتر در این پارک همراه با چند پارک کوچک دیگر برگزار می شود.پارک امیرگان نام خود را از خود محله گرفته است.

آشنایی با 3 پارک استانبول و 7 پارک آنتالیا و 1 پارک دبی

Fethi Pasa Korusu یشه فتحی پاشا در سمت آسیایی)

بیشه فتحی پاشا یکی از بهترین پارک های استانبول و مکانی عالی با فضای سبز فراوان برای استراحت و فرار از شلوغی استانبول است. این در منطقه اوسکودار استانبول واقع شده است که شامل کاخ بیلربی است . در اینجا می توانید یک جرعه از نوشیدنی خود بنوشید، از وقت خود لذت ببرید و از یکی از بهترین منظره های استانبول در برابر تنگه بسفر عکس بگیرید . بیشه فتحی پاشا با وسایل حمل و نقل عمومی از Eminonu ، Karakoy و بشیکتاش به راحتی قابل دسترسی است .

 

پارک گلهانه (در سمت اروپایی)

گلهانه که توسط دیوارهای قسطنطنیه باستان احاطه شده و به عنوان یک منطقه تفریحی برای سلاطین عثمانی خدمت می کند ، در مرکز قرار دارد که گردشگران تور ارزان استانبول که در شهر قدیمی (منطقه سلطان احمد) اقامت دارند می توانند از آن بازدید کنند. این در راه بسیاری از مهمانان است، زیرا در کاخ سلطنتی دامن توپکاپی و در کنار موزه باستان شناسی استانبول قرار دارد .

آشنایی با 3 پارک استانبول و 7 پارک آنتالیا و 1 پارک دبی

در طول تورهای خصوصی استانبول خود می توانید در این پارک استراحت کنید و با راهنمای تور خود از اوقات فراغت خود لذت ببرید . در طول جشنواره لاله، گلهنه رنگارنگ ترین زمان را تجربه می کند، اما افراد زیادی این را نمی دانند. بیشتر اوقات، در میان شلوغی و شلوغی شهر ساکت می ماند.

 

علاوه بر تمام این اطلاعات در مورد پارک های استانبول، ما خوشحالیم که تورهای خصوصی استانبول شما را که توسط مشاوران سفر توریاب (touryabtravel.com) تجربه ما مطابق با علایق شما طراحی شده است، ترتیب دهیم.

 

محبوب ترین پارک های آنتالیا

اگر توریست یا ساکن آنتالیا هستید، قطعا می‌دانید که یکی از بهترین کارهایی که در تور آنتالیا می‌توانید انجام دهید لذت بردن از مزایای پارک‌های عمومی موجود در آنتالیا است. توجه داشته باشید که شهر آنتالیا دارای پارک های عمومی زیادی با اندازه ها و ویژگی های مختلف است.

 

در این مقاله اطلاعات کافی در مورد برخی از بهترین پارک های آنتالیا را خواهید خواند که به شما این امکان را می دهد تا در کنار خانواده یا همراهان، لذت بخش ترین روز را سپری کنید و سرگرمی های فراوان و همچنین استراحت جسمی و روانی داشته باشید.

 

پارک کاراعلی اوغلو آنتالیا

پارک Karaalioglu به عنوان یکی از بهترین پارک‌های آنتالیا شناخته می‌شود و این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا در گوشه‌های متعدد آن که مملو از درختان انبوه و فضاهای سبز دلپذیر و همچنین حوضچه‌های آبی جذاب و مکان‌های نشستن است، قدم بزنید.علاوه بر این، این پارک همچنین دارای موقعیت ایده آلی مشرف به دریای مدیترانه است.

آشنایی با 3 پارک استانبول و 7 پارک آنتالیا و 1 پارک دبی

پارک باغ وحش آنتالیا

اگر می خواهید در کنار خانواده و فرزندان خود اوقات خوشی داشته باشید، به شما توصیه می کنیم از یکی از پارک های زیبای آنتالیا دیدن کنید. باغ وحش آنتالیا که شامل 140 حیوان طبقه بندی شده در 1580 نوع است، دارای عناصر شگفت انگیز بسیاری مانند تماشای پرندگان، حیوانات وحشی و حیوانات درنده است که تعطیلات شما را بسیار لذت بخش می کند.

 

جنگل شهری شهرداری کپز آنتالیا

در میان طبیعت زیبا، می‌توانید زمان باکیفیتی را در یکی از پارک‌های زیبای آنتالیا، که جنگل کپز است، سپری کنید، جایی که می‌توانید بدون احساس خستگی به پیاده‌روی بروید. از جمله مکان هایی که برای اکثر گردشگران تورهای آنتالیا ارجحیت دارد، مکان های نزدیک به نهرهای آبی زیباست…

 

یاووز اوزجان پارک آنتالیا

پارک Yavuz Ozcan که در منطقه مراد پاشا یافت می شود، به دلیل داشتن یکی از معروف ترین پارک های آنتالیا معروف است، جایی که می توانید در آن استراحت کنید و از پیاده روی آرام در میان فضاهای سبز جذاب و درختان انبوه لذت ببرید. همچنین حوضچه های آب جذاب و علاوه بر آن چندین مکان برای نشستن وجود دارد.و همچنین لازم به ذکر است که این پارک دارای موقعیت مکانی عالی مشرف به دریای مدیترانه است.

 

دودن پارک آنتالیا

پارک دودن منظره ای جذاب از دریای مدیترانه دارد و به شما امکان می دهد در مسیرهای متعدد آن قدم بزنید یا در یکی از مکان های نشستن متعدد استراحت کنید تا یک روز عالی و آرام داشته باشید. این پارک یکی از بهترین پارک های آنتالیا است و دارای مناطق سرسبز بسیار زیاد و درختان سرسبز زیادی است، بنابراین واقعا مکان بسیار خوبی برای گذراندن اوقات بسیار خوب است.

 

پارک آتاتورک آنتالیا

یکی از مکان های خوبی که می توانید تعطیلات خود را سپری کنید یا اگر توریست هستید از آن دیدن کنید، پارک آتاتورک است که در منطقه مراد پاشا واقع شده است. این پارک (که مشرف به دریای مدیترانه است) دارای مناطق سرسبز بسیار زیادی است و دارای درختان سبز رنگ و حوضچه های آبی شگفت انگیز است که فرصتی عالی برای قدم زدن با خانواده، بازی با بچه ها و گذراندن وقت با کیفیت با آنها در یک پارک فراهم می کند. همچنین شایان ذکر است که این پارک دارای محوطه های زیادی برای نشستن و استراحت است.

 

پارک اورمان آنتالیا

گشت و گذار در پارک اورمان تجربه فوق العاده ای است، جایی که می توانید در پیچ و خم های مختلف آن که مملو از فضاهای سبز دلپذیر و همچنین درختان انبوه است، قدم بزنید و آن را به یکی از معروف ترین پارک های آنتالیا تبدیل کنید. همچنین این فرصت را خواهید داشت که در مکان های نشستن موجود استراحت کنید.

 

اما دبی با پارک میراکل جادوئی | miracle-garden

هر فصل، زمانی که هوا در آغاز زمستان شروع به خنک شدن می کند، دروازه ها در باغ معجزه دبی باز می شوند. این بهشت ​​72000 متر مربعی با بیش از 150 میلیون گل در حال شکوفه‌دهی، بیش از یک دهه است که به یکی از زیباترین و خوش‌بوترین مقاصد منطقه با تور دبی تبدیل شده است.

آشنایی با 3 پارک استانبول و 7 پارک آنتالیا و 1 پارک دبی

باغ معجزه دبی – بزرگترین باغ گل طبیعی جهان – که نوید شکوفایی کامل در سرگرمی ها و جشن ها را برای شما و خانواده و کودکانتان را می دهد – میراکل دارای جاذبه ها و فعالیت های جدید و هیجان انگیز در هر فصل برای افراد در هر سنی است.

 

دنیایی از شگفتی های گل در انتظار شما در باغ معجزه دبی، بزرگترین باغ گل طبیعی جهان است. این پارک 72.000 متر مربعی دارای مجموعه ای چشمگیر از ساختمان ها و سازه های معروف است که به طور کامل به نمایشگاه های گل های رنگارنگ تبدیل شده اند.در مسیر قلبی شکل قدم بزنید یا در میان قلعه‌های گلبرگ،  مناظر شب روشن  و خانه‌های بزرگ گشت بزنید. شما می توانید خود را در میان بیش از 150 میلیون گل شکوفه با جاذبه های فراوان و تنوع عظیمی از چیدمان های عجیب و غریب غوطه ور کنید.

 

در پارک نمایش رکوردشکنی گینس از هواپیمای سوپرجامبو ایرباس A380 را از دست ندهید. هواپیمای خطوط هوایی امارات با بیش از 500.000 گل و گیاه زنده پوشیده شده است.

 

« بانوی شناور» یک مسیر پیاده‌روی است که دارای سرگرمی‌های روزانه، از جمله رژه‌ها، اجراکنندگان خیابانی و سایر فعالیت‌های خانوادگی دوستانه است. باغ پروانه های خیره کننده  یکی دیگر از ایستگاه های ضروری است که 15000 پروانه را در ده گنبد سفارشی در خود جای داده است. مطمئن شوید که از قبل برنامه ریزی کرده اید زیرا پارک معمولاً در طول تابستان بسته می شود تا نمایشگاه های جدید را بازسازی و نصب کند.

 

آشنایی با سئو سایت سایت توریاب:

سایت توریاب برای بهینه سازی وب سایت خود از طریق سئو سایت تغییرات اساسی در طراحی سایت خود انجام داده است و با ریدیزاین کردن سایت خود با فریمورک لاراول صفحات موبایل فرندلی و ریسپانسیو را باز طراحی نموده است تا تجربه وب گردی خوبی را برای شما مسافران ایجاد کند تا به راحتی از طریق منوهای سایت تورهای مسافرتی داخلی و خارجی را مشاهده نمائید و حتی می توانید از فیلترهای جستجو پیشرفته سایت استفاده کنید.

جدیدترین مطالب