لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

در کمپین «پنجِ طلا»، به عدد وزن‌تان، گرمِ طلا ببرید

در کمپین «پنجِ طلا»، به عدد وزن‌تان، گرمِ طلا ببرید

در کمپین «پنجِ طلا»، شرکت آسان پرداخت برای کاربرانی که از کد دستوری #5*733* برای خرید شارژ و اینترنت همراه استفاده کنند، جایزه خلاقانه‌ای در نظر گرفته است. کاربرانی که تا 7 اسفند 1399 برای خرید شارژ و اینترنت از هرکدام از اپراتورهای تلفن همراه از این کد استفاده کنند، در قرعه‌کشی این کمپین شرکت داده می‌شوند. برنده قرعه‌کشی در هر دوره، به عدد وزن خود، گرمِ طلا برنده می‌شود. این قرعه‌کشی تابه‌حال دو دوره برگزار شده است.

در کمپین «پنجِ طلا»، به عدد وزن‌تان، گرمِ طلا ببرید

ماجرای این 5 طلایی چیست؟

خرید شارژ موبایل و اینترنت همراه برای بسیاری از ما ایرانی‌ها به یکی از کارهای روزمره تبدیل شده. خوشبختانه راه‌های متعددی برای خرید شارژ و اینترنت وجود دارد که یکی از آنها استفاده از کدهای USSD یا همان کدهای دستوری است. استفاده از این کدها به برنامه خاصی نیاز ندارد و ساده و سریع است. برای شرکت در قرعه‌کشی «پنجِ طلا»، کافی است یک عدد 5 به کد دستوری همیشگی اضافه کرده و از #5*733* استفاده کنید.

 

طلا، همیشه باارزش

به‌ علت محبوبیت #733*، کمپین «پنجِ طلا» طراحی شده و برای کاربرانی که از این کد برای خرید شارژ و اینترنت استفاده می‌کنند جایزه ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. کاربران می‌توانند تا 7 اسفند 1399، به جای کد همیشگی، از #5*733* استفاده کنند تا در قرعه‌کشی کمپین شرکت داده شوند. برنده این کمپین به عدد وزن خود، گرم طلا دریافت می‌کند. علت انتخاب این جایزه رشد همیشگی ارزش طلا عنوان شده است. برخلاف پول نقد، ارزش طلا روزبه‌روز افزایش می‌یابد.

در کمپین «پنجِ طلا»، به عدد وزن‌تان، گرمِ طلا ببرید

وزن بالاتر، طلای بیشتر

برای جذاب‌تر شدن کمپین و اضافه کردن کمی چاشنی طنز و انرژی مثبت، فاکتور وزن به جایزه اضافه شد. این روزها جهان به‌سوی خلق تصویر مثبت از همه فرم‌های بدن انسان می‌رود و فعالان اجتماعی سعی دارند با افکار مخرب و فشار پنهان جوامع بر افراد برای لاغری و وزن کم مبارزه کنند. کمپین‌های زیادی در جهان، مردم را تشویق می‌کنند که خود و بدن خود را همان‌طور که هست دوست داشته باشند و بر شادی و سلامت روان خود بیشتر تمرکز کنند. کمپین «پنجِ طلا» فرصتی فراهم می آورد تا افراد به دور از فشارهای روانی جامعه و تبلیغات رسانه‌ها، با دوستان‌شان بر سر اینکه چه‌کسی جایزه بزرگ‌تری می‌برد، شوخی کنند.

 

شارژ و اینترنت بیشتر= شانس بیشتر

با خرید شارژ یا اینترنت از کد #5*733*، یک شانس برنده شدن در قرعه‌کشی «پنجِ طلا» به دست می‌آورید. بنابراین برای افزایش شانس برنده شدن در قرعه‌کشی، کافی است شارژ و اینترنت بیشتری را از #5*733* بخرید.

در کمپین «پنجِ طلا»، به عدد وزن‌تان، گرمِ طلا ببرید

خدمات #733*

کد دستوری #733* از سال 1391 توسط شرکت آسان پرداخت که یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌کنندگان خدمات پرداخت دیجیتال در ایران است، فعال شد و به‌سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد. این روش آسان و سریع، برای استفاده از ضروری‌ترین خدمات پرداخت مانند خرید شارژ و اینترنت از اپراتورهای موبایل، پرداخت قبض، گرفتن موجودی کیف پول آپ و… مناسب است.

 

برای میان‌بر زدن به هر کدام از این خدمات می‌توان بعد از عدد 733 یک ستاره و عدد میان‌بر را وارد کرد؛ برای مثال:

 

2#*733* برای خرید شارژ

 

3#*733* برای پرداخت قبض

 

6#*733* برای خرید بسته اینترنت

 

7#*733* برای کمک نقدی به موسسات خیریه

 

8#*733* برای خرید بیمه

 

و حالا کد #5*733* برای شرکت در کمپین پرهیجان «پنجِ طلا»!

 

پس اگر نمی‌خواهید شانس برنده شدن طلا، آن هم به عدد وزن خودتان را از دست بدهید، هرچه زودتر از #5*733* شارژ و اینترنت بخرید.

جدیدترین مطالب