لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

با کاردون دیگر نگران تعمیر تلویزیون خود نباشید !

با کاردون دیگر نگران تعمیر تلویزیون خود نباشید !

با کاردون دیگر نگران تعمیر تلویزیون خود نباشید !

بدون شک تلویزیون یکی از وسایل پرمصرف در هر خانه ای می باشد بیشتر افراد اوقات خود را در کنار خانواده و با یک تلویزیون سپری می کنند. بنابراین باید بدانید استفاده بیش از حد و نادرست شما می تواند هر تلویزیونی را از پا دربیاورد ! با این حال می دانیم خیلی از شما می خواهید علت خراب شدن تلویزیونتان را بدانید کاردون سعی دارد دوتایی شدن تصویر و یا ایجاد خطوط افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش تلویزیون که یکی از مشکلاتی که در تلویزیون پاناسونیک است را برایتان به صورت کامل بررسی نماید.

 

ایجاد خطوط افقی مشکلی است که برای همه نمایشگر ها به وجود می آید و فقط برای تلویزیون ها نیست ! خط افقی نشان دهنده گرماست اگر تلویزیون شما در جایی قرار گرفته که با گرما همنشین است باید منتظر ایجاد خطوط افقی در گوشه و یا وسط صفحه نمایش تلویزیون باشید تنها راه حل برای خلاص شدن از شر این خطوط افقی تعویض پنل تلویزیون پاناسونیک است. پس بهتر است قبل از ایجاد این خطوط در استفاده درست از تلویزیون پاناسونیک دقت نمایید و پیشگیری های لازم را انجام دهید.بسیار از شما می خواهید دلیل ایجاد خطوط عمودی بر روی تلویزیون را بدانید خطوط عمودی بر روی تلویزیون نشان از ضربه خوردن و یا پرتاب یک شی به تلویزیون است البته گاهی اوقات خرابی فلت های انتقال دهنده تصویر هم باعپ ایجاد خطوط عمودی بر روی پنل خواهد شد.

 

تعمیر تلویزیون پاناسونیک را به کاردون بسپارید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به مرور زمان یک طرف تلویزیون سیاه شود و برای نگاه کردن یک فیلم و یا برنامه تلویزیونی با مشکل مواجه شوید. حتما می خواهید علت خرابی تلویزیون را بدانید و به دنبال یک راه حل برای برطرف نموده آن هستید! شاید در اینترنت علت آن را جستجو کرده اید ولی به نتیجه ای نرسیده اید باید بگوییم راه حل شما دست کاردون است. اگر می خواهید علت سیاه شدن تلویزیون پاناسونیک را بدانید باید بگوییم علت آن روشن بودن بیش از حد تلویزیون بدون وقفه، ضربه خوردن و یا زیاد بودن بیش از حد نور ال سی دی یا ال ای دی می باشد اگر هر یک از این موارد برایتان آشناست بدانید دلیل سیاه شدن تلویزیون را پیدا کرده اید حال می خواهید بدانید کدام قطعه از تلویزیون دچار آسیب شده است و قابل تعمیر می باشد یا خیر ؟ خرابی پنل، بک لایت و سوختگی پیکسل ها می تواند باعث بروز این مشکل شده باشد بنابراین باید کار را به کاردون بسپارید تا برای تشخیص درست و تعمیر تلویزیون به شما کمک کنند. اگر مشکل از بک لایت تلویزیون باشد با تعویض لامپ های بک لایت مشکل برطرف خواهد شد. پس به جای نگرانی به دنبال راه حل برای برطرف نمودن مشکل باشید.

 

برای تعمیر تلویزیون با کجا تماس بگیریم ؟

برخی از کاربران تلویزیون پاناسونیک با این مشکل دست و پنجه نرم کرده اند و همیشه به دنبال دلیل ان مشکل بوده اند ! اما به راستی چرا باید رنگ تصویر تلویزیون قرمز شود ؟ همان طور که می دانید صفحه نمایش تلویزیون از تعدادی پیکسل تشکیل شده است که با روشن شدن پیکسل ها شما تصویر را بر روی صفحه نمایش مشاهده می کنید ترانزیستور برق را به پیکسل منتقل می کند و پیکسل ها را کنترل می کندهنگامی که فقط یک پیکسل روشن باشد شما یک صفحه قرمز مشاهده می کنید در صورتی که نور از پیکسل ها عبور نکند به رنگ همیشگی یعنی قرمز مشاهده می شود. گاهی اوقات توصیه می شود برای از بین بردن لکه های قرمز کافی است پیکسل های قرمز را گرم نگه دارید زیرا گرما باعث حرکت مایع کریستال شده در نتیجه آثاری از لکه های قرمز دیده نمی شود اما باید بدانید این کار غیر اصولی و موقتی است بنابراین برای رفع اصولی این مشکل با کاردون در ارتباط باشید.

جدیدترین مطالب