آیا کارگزاری آمارکتس قابل اعتماد است

آیا کارگزاری آمارکتس قابل اعتماد است

بروکر آمارکتس به دلیل قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد، با استقبال کاربران ایرانی روبرو شده و کاربران زیادی در این بستر مشغول معامله هستند.

 

آمارکتس به عنوان یک بستر معاملاتی امن شناخته می شود که در سال های گذشته با استقبال خوبی از جانب کاربران ایرانی مواجه شده است. امکانات و حجم معاملاتی این بروکر سبب شده است که اعتبار خوبی را در بین معامله گران به دست آورده و در نتیجه روز به روز به کاربران آن افزوده می شود. در بروکر آمارکتس کاربران به راحتی می توانند به واریز و برداشت وجه پرداخته و هیچ دغدغه ای از این بابت نداشته باشند. این بروکر این امکان را برای معامله گران ایجاد نموده است که بتوانند در ۱۶ شاخص معاملاتی در دنیا به معامله بپردازند. در ادامه به بررسی بروکر آ مارکتس پرداخته و ویژگی های و قابلیت های آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

آیا کارگزاری آمارکتس قابل اعتماد است

انواع حساب کاربری بروگر آمارتکس

کارگزاری آمارتکس سه نوع حساب معاملاتی را برای کاربران خود در نظر گرفته است. سه نوع حساب این کارگزاری به شرح زیر هستند:

• حساب استاندارد

• حساب اسپرد ثابت

• حساب ECN

 

توجه داشته باشید که امارکتس امکان اسلامی کردن حساب های معاملاتی را برای کاربران ایجاد کرده است. در این حالت، حساب بدون بهره خواهد بود. همچنین توجه داشته باشید که در این حالت تغییری در اسپرد و کمیسیون ایجاد نشده و زمان نیز محدود نخواهد شد. برای ایجاد حساب در بروکر امارکتس می بایست به کمیسیون و اسپرد آن دقت کنید تا حساب مناسب وضعیت خودتان تهیه نمایید. پس در ادامه کارمزد های این بروکر را مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهیم داد.

آیا کارگزاری آمارکتس قابل اعتماد است

کارمزد های این بروکر به چه شکل محاسبه می شود؟

در حساب کاربری Fixed که به عنوان حساب ثابت آمارکتس شناخته می شود، اسپرد ها به صورت ثابت در نظر گرفته شده و از ۳ پیپ شروع خواهند شد. همچنین میزان اسپرد برای حساب های استاندارد و ای سی ان ۳.۱ و ۰.۰ پیپ کاهش داده می شود. توجه داشته باشید که در بروکر آمارکتس ، حساب های استاندارد و ثابت فاقد کارمزد هستند. تنها برای حساب معاملاتی ای سی ان کمیسیون در نظر گرفته می شود. کمیسیون این حساب به ازای هر لات معامله، ۵ دلار خواهد بود.

 

آمارکتس چه مزایایی دارد؟

همانطور که اشاره شد، کارگزاری آمارکتس از سه مدل حساب معاملاتی برخوردار است. حال لازم است تا دیگر مزایای این کارگزاری را ارزیابی کرده و دلیل استقبال کاربران ایرانی از این بروکر را بررسی نماییم. امارکتس به عنوان تنها بروکری شناخته می شود که برای فارسی زبانان، پشتیبانی ۲۴ ساعته را فراهم آورده است. بدین صورت می توانید در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته از خدمات پشتیبانی این بروکر استفاده نمایید. اغلب بروکرهایی که پشتیبانی فارسی را برای کاربران در نظر گرفته اند، آن را به تایم هایی مانند ساعات اداری یا روز های کاری در طول هفته، محدود کرده اند.

 

بروکر آمارکتس این امکان را در اختیار کاربران و معامله گران قرار داده است که از کپی تریدینگ نیز بهره مند شوند. این قابلیت در بهترین بروکر های جهان برای کاربران تدارک دیده شده است. بدین ترتیب کاربران می توانند اطلاعات معاملات انجام شده توسط کاربران دیگر را کپی نموده و از آن ها برای باز کردن معامله استفاده نمایند.

 

ورود به  AMArkets و ثبت نام

ثبت نام در بروکر آمارکتس به راحتی امکان پذیر است. فقط لازم است از طریق صفحه ورود به آمارکتس وارد این بروکر شده و طبق مراحل زیر، فرآیند ثبت نام آن را به انجام برسانید.

 

گام اول: ورود به آمارکتس و ثبت اطلاعات

پس از اینکه بر روی لینک ورود به صفحه کلیک کردید، به صفحه ای مطابق تصویر زیر منتقل خواهید شد. لازم است تا فرم اطلاعات را به طور کامل پر کرده و پلتفرم معاملاتی خود را انتخاب نمایید. سپس بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید. توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات موجود در این صفحه را می بایست به زبان انگلیسی وارد نمایید.

 

پس از تکمیل اطلاعات و رفتن به مرحله بعد، پیغامی مشابه تصویر زیر در مقابل شما به نمایش در می آید. در این صفحه می توانید اطلاعات و رمز حساب معاملاتی خود را مشاهده کنید. پس از گذراندن مراحل فوق، ایمیل هایی از سمت بروکر برای شما ارسال می شود. در ایمیل اول، نام کاربری و رمز عبور، در ایمیل دوم اطلاعات حساب معاملاتی و در ایمیل سوم، کد تایید حساب برایتان ارسال خواهد شد.

 

گام دوم: تایید ایمیل

در این گام می بایست به پنل خود در سایت آمارکتس وارد شده و بر روی گزینه تایید ایمیل کلیک کنید. سپس در ادامه می بایست کد تاییدی که به ایمیلتان ارسال می شود را در کادر مشخص شده وارد کنید.

 

گام سوم: تایید شمار موبایل

پس از تایید ایمیل بر روی گزینه Confirm کلیک کنید و در صفحه ی جدید، گزینه تایید را انتخاب کنید تا کد تایید به شماره موبایلتان ارسال گردد. سپس کد ارسال شده را در کادر مورد نظر وارد نمایید تا شماره موبایل شما تایید شود.

 

گام چهارم: احراز هویت

کارگزاری آمارکتس مانند سایر کارگزاری ها برای انجام احراز هویت، به برخی از مدارک نیاز خواهد داشت. پس در ادامه بر روی گزینه احراز هویت کلیک نمایید. سپس اطلاعات مدنظر را وارد کرده و مدارک شناسایی خود را مطابق توضیحات بروکر آپلود نمایید. در این صورت پس از گذشت ۲۴ ساعت، حساب معاملاتی شما به طور کامل فعال می گردد.

جدیدترین مطالب